agica173

Regisztráció dátuma: 2013. március 5.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. március 5.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Balea Professional Coffein Sampon (régi)

Balea Professional Coffein Sampon (régi)
2014. június 24.

Nos, a hajam szerette volna, de a nyakamat kikezdte, tele lett apró hólyagokkal... Számomra használhatatlan:(

Alverde Testápoló Vaj Vérnarancs és Bodzavirág

Alverde Testápoló Vaj Vérnarancs és Bodzavirág
2014. június 17.

Sajnálom, hogy megszűnt, ez volt a legjobb testvaja az alverdének, és az illata is finom. Nemsokára elfogy:((((

Avon Today Tomorrow Always In Bloom EDP

Avon Today Tomorrow Always In Bloom EDP
2014. március 18.

Ma jött meg a kis drága:) Bevallom, egy picit féltem, mert illatosított oldal alapján rendeltem, de nagyon jó döntés volt. Finom, könnyű, nőies, friss, tiszta, nem tolakodó, olyan igazi "még" illat:) Sokszor előfordul, hogy megérzek valakin egy illatot, és kedvem támadna közelebb menni és jól megszaglászni:) Na, ez az illat is ilyen:) Telitalálat:)

Alverde Testvaj Áfonya és Csokoládé Illattal

Alverde Testvaj Áfonya és Csokoládé Illattal
2013. november 25.

Megvettem, pedig egy csomó krémem van, de az alverdés testvajakat nagyon szeretem, kivéve a sárgadinnyéset, az valamiért nagyon nem jött be. Számomra ennek van a legjobb illata, aztán jön az almás:) Minőségre a megszokott alverdés tetsvaj. Ami viszont tetszik ebben a kiadásban, hogy 3féle illat van kis kiszerelésben, így lehet váltogatni, nem olyan uncsi:)

Yves Rocher Baume Senteur Vanille Ajakápoló

Yves Rocher Baume Senteur Vanille Ajakápoló
2013. november 14.

Az első YR termékem a shea vajas társával. Mindkettőt nagyon szeretem, számomra tökéletes az illat, állag és hatás:)

Yves Rocher Culture Bio Tápláló Mézes Ajakápoló

Yves Rocher Culture Bio Tápláló Mézes Ajakápoló
2013. november 14.

Tegnap vettem és este lefekvés előtt kentem fel. Az illata nagyon nem tetszik, de reggelre pihepuha ajkakat varázsolt, a kezdődő cserepedés teljesen megszűnt. Azt hiszem jóban leszünk, az illatát meg majd csak megszokom:)

Terra Naturi Korrektor

Terra Naturi Korrektor
2013. október 26.

Kuka. A púder sikere után sajnos előolvasás nélkül megvettem ezt a valamit. A szaga szörnyű, nem lehet eloszlatni, tulajdonképp az egész az ujjamon marad, nem fed semmit... totál pénzkidobás. Maradok az alverdésnél. Csak azért vettem meg, mert inkább sárgás a bőröm, és az alverde legvilágosabb korrektora sem az igazi, de a színén kívül azzal minden rendben van.

Aveo Szappan Provence-I Fűszerlevelekkel

Aveo Szappan Provence-I Fűszerlevelekkel
2013. október 3.

A sheavajas a másik kedvenc, de régóta nem találkoztam vele, így már csak ezt veszem, sokadszorra. Nagyon szeretem az illatát és engem nem szárít.

Aveo Sheavajas Szappan

Aveo Sheavajas Szappan
2013. október 3.

Ez volt a kedvencem, de régóta nem találom:S

Avon Bőrtónusjavító Korrektor

Avon Bőrtónusjavító Korrektor
2013. október 2.

Egy szó a véleményem: kuka.