agica173

Regisztráció dátuma: 2013. március 5.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. március 5.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Catrice Pure Shine Colour Lip Balm

Catrice Pure Shine Colour Lip Balm
2013. október 1.

Én is beállok a sorba:) Picit magam alatt voltam tegnap, gondoltam meglepem magam valamivel. Rose&Woody jött haza velem, és egyre nagyobb a szerelem:) Tetszik a színe, az állaga, minden. Tuti veszek még valamilyet belőle:)

Avon Kohl Szemceruza

Avon Kohl Szemceruza
2013. szeptember 24.

Nekem a bronze sheen árnyalat van meg, egész jó. Lehetne picit sötétebb, de ha kétszer áthúzom, nagyon szép, enyhén csillámos színe van. Igaz, hogy hegyezni kell, de számomra valahogy kezelhetőbb, mint a tekerősök, amiből szinte az összes változat megvan. Összességében egész jó kis ceruza, gondolkodom a többi árnyalaton is.

Dolce & Gabbana Light Blue EDT

Dolce & Gabbana Light Blue EDT
2013. augusztus 6.

Imádom ezt az illatot:) Egy ideje nincs belőle itthon, mert próbálgattam más parfümöket, de most már eléggé hiányzik, úgyhogy hamarosan beszerzek egyet. Amit Cactuska írt nagyon igaz. Olyannyira, hogy tavaly egy továbbképzés alkalmával megcsapott egy nagyon finom illat, és nem bírtam magammal, megkérdeztem a hölgyet, hogy milyen parfümöt használ. A válasz ez volt: light blue:)

Avon Spa Arctisztító Kefe

Avon Spa Arctisztító Kefe
2013. június 26.

Nagyon jó kis cucc:) A szivacsos részét nem nagyon használom, a kefés végét 4-5 naponta. Előtte picit bevizezem és úgy egyáltalán nem durva.

Isana Professional Gloss Shampoo

Isana Professional Gloss Shampoo
2013. május 14.

Ezzel a samponnal valahogy nem tudok mit kezdeni, azért is vártam ennyit a véleménnyel. Hígítatlan formában feltéve azon a ponton ahol először érintkezik a hajammal tömény habot képez, de onnan elmozdítani lehetetlen, ahhoz újabb adagot kell kinyomni. Miután kínkeservesen fogyott belőle valamennyi, kicsit felhígítottam, remélve, hogy jobb lesz. Nem lett. Most már kisebb adagokat nyomok ki a flakonból, így valamivel könnyebb eloszlatni, de olyan nyálkás érzete van a hajamon. És hatalmas küzdelem kimosni... Tény, hogy finom, puha lesz a hajam tőle, viszont gyorsabban zsírosodik, így többnyire első mosásra használom, vagy még arra sem. Tartok tőle, hogy sokáig meglesz még, mert kidobni nem szeretném. Azért jött velem, mert untam a babasampont, gondoltam veszek valami mást, amivel váltogatom. Kár volt, nem vált be. Leginkább 0-át adnék neki, bár a minimális 1 csillagot talán a puhaságért megérdemli.

Lisap Ultimate Hajvasaló Folyadék

Lisap Ultimate Hajvasaló Folyadék
2013. március 21.

Na, akkor véleményezek:) Először úgy próbáltam ki, hogy száraz hajra fújtam, vasalás előtt. Nem tetszett, ugyanolyan volt, mintha nem használtam volna semmit. Másodszor már úgy próbáltam, ahogy szappanka írta. Nedves hajra fújtam, és megszárítottam. Másnap reggel jött a meglepi, már így is egyenesebb lett a hajam:) De kivasaltam, ami sokkal könnyebb volt ettől a hővédőtől, és elég volt az alacsonyabb hőfok is. Vasalás után a hajvégekre még tettem egy kis ápolót, és az eredmény finoman illatozó, puha, szögegyenes haj. 6*-ot kapna, de 5 a maximum:)

Isana Körömlakklemosó Mandula Illattal

Isana Körömlakklemosó Mandula Illattal
2013. március 16.

Ezennel beállok a dicsérők táborába:) Az itteni vélemények hatására vettem nemrég és meg vagyok vele elégedve. A vörös lakkomat pikkpakk leszedte:) Az illata kicsit émelyítő, de ettől még jár az 5*.

Avon Naturals Bőrápoló Balzsam Méhviasszal és Mézzel

Avon Naturals Bőrápoló Balzsam Méhviasszal és Mézzel
2013. március 6.

Számomra csodaszer. Ajakápolóként ugyan nem az igazi, de a könyökömet teljesen helyrehozta, amivel eddig semmi más nem birkózott meg. Néha a kezemet is bekenem vele lefekvés előtt, illetve a náthás orromra is jó volt. Hátránya a tégelye.

Lacoste Pour Femme

Lacoste Pour Femme
2013. március 6.

A legnagyobb kedvencem eddig:) Mesés az illata. Van pár parfümöm, többnyire azokat használom, ezt pedig csak különleges alkalmakkor, vagy ha rossz a kedvem. Nagyon finom és nőies illat. A tartóssága nálam is változó, de ennek ellenérenagyon szeretem.

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal
2013. március 6.

Azt hiszem, hosszútávon is jóban leszek ezzel az olajjal:) Az utóbbi időben kicsit kiszáradt a hajam és gondoltam kipróbálom. Az argánolajos balzsammal együtt használom kb 2 hete, és már javult a hajam. Viszonylag kevés (2 "nyomás") kell belőle a majdnem derékig érő hajamra. A tenyeremben szoktam eloszlatni, és aztán masszírozom a nedves hajamba. Újra fogom rendelni:)