Agicaa

Regisztráció dátuma: 2015. május 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. május 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Police Legend for Woman

Police Legend for Woman
2019. november 15.

Húha! Ez az illat alaposan megtréfált engem. Történt ugyanis, hogy kb.1.5 hónapja a DM-ben fújtam belőle papírcsíkra és szinte azonnal megcsapta az orromat az a tipikus rózsás felhang, amit nagyon, de nagyon nem nekem találtak ki alapjában véve. A csíkocska "hazahúzta a csíkot" velem együtt és szépen a feledés homályába, egyúttal a táskám mélyére került nálam, pedig még másnap is bőven érezni lehetett az illatot, valahogy mégsem fogott meg. Aztán most hétvégén ismét beszédültem a DM-be, ezúttal Joy napozni és eszem ágában nem volt parfümöt venni, egyáltalán semmilyet se. Ám ez a kis rózsás illatocska addig kellette ott magát a polcon (nagy szerepe volt ebben egyébként a letisztult, de gyönyörű üvegnek), hogy újra levettem a tesztert,s ezúttal a bőrömre fújtam belőle. Térültem-fordultam párat még az üzletben, így volt ideje leszáradni kicsit az illatnak. S láss csodát! A bőrömön nem lett az a tolakodó, kicsit nyanyás rózsaillat, hanem egy egyszerre virágos, ám mégis nagyon finom, édes parfüm, amiben a rózsa és a vanília tökéletes összhangban vannk egymással.
Így hát szépen hazajött velem egy 30 ml-es üvegcse és az új szerelem azóta is tart vele. A fehér színű (To be the Queen) mellett szerintem ez a második legütősebb Police parfüm.

Maybelline Total Temptation Szempillaspirál

Maybelline Total Temptation Szempillaspirál
2019. október 11.

Érdekes, hogy mennyire megosztó ez a termék. Én egyetlen szóval jelllemezném: imádom! Nem maszatol, és az én kimondottan rövidke pilláimat is olyan szépen hosszítja, dúsítja. Most vettem meg újra a Glamour napok alkalmából. Persze az eredeti ára sok, hiába egy szuperjó spirálról van szó, de simán tudja azt, mint pl. a Hypnose kb. 3x ennyiért. Egyszóval én a hype-olók táborát erősítem. :-)

Avon Attraction Sensation for Her

Avon Attraction Sensation for Her
2019. október 5.

Sajnos meg sem közelíti az anyaillat egyediségét, tartósságát, hatósugarát...egyszóval semmijét. Valóban maszkulin a leszáradás után, ami lehet, hogy valakinek pont beválik, mert valóban nem egy tucatillat ezáltal, de nekem nagyon nem a stílusom. Az üvege és a színe tetszik persze, de ez sajnos kevés ahhoz, hogy 3-nál több csillagot kapjon tőlem.

Avon Maxima EDP

Avon Maxima EDP
2019. szeptember 18.

Az előző hozzászólóval nem értek egyet. Miért baj az, hogy az Avon vagy bármely más cég elcsen ötletet más cégektől, amik bizonyítottan jól bevált ötletek? Egyébként meg az Invictus és az Olympea debütálása óta azért eltelt már némi idő, ha akarta vona az Avon, már rég lekoppinthatta volna Pacoékat. Szóval már csak ezért sem hiszem, hogy direktben le akarták volna másolni az egyébként isteni finom PR parfümöket. Nekem van eredeti Olympeám és még csak nyomokban sem emlékeztet a Maxima erre az illatra. Na mindegy, a lényeg, hogy szerintem finom, tartós illatot sikerült létrehoznia az Avonnak, teljesen jól működik a bőrömön. Az őszi és a téli szezon nagy kedvence lesz nálam.

Yodeyma Black Elixir EDP

Yodeyma Black Elixir EDP
2019. szeptember 13.

Kellemes, krémes, kávés-vaníliás fincsiség. Nincs eredeti Black Opiumom, de ismerem az illatot és nagyon tetszik. A Celebrity womanhez (LVEB utánzat) hasonlóan ez is nagyon hasonlít az eredeti parfümre, mégis le kell vonjak itt 1 csillagot, mert valahogy nem érzem olyan nagy hatósugarúnak, bár az is igaz, hogy az eredeti sem a tartósságával tündököl (teszteltem már bőrön). Viszont azt el kell ismernem, hogy itt sincs semmi alkoholos felütés és szép a leszáradása, teljesen olyan, mint az eredeti.

Yodeyma Celebrity Woman EDP

Yodeyma Celebrity Woman EDP
2019. szeptember 13.

Engem abszolút meggyőzött, egy az egyben olyan, mint az eredeti. Semmi alkoholos felütés, klassz tartósság, és szinte fillérekért be lehet szerezni az eredetihez képest. Megérdemli az 5 csillagot.

Lancôme Idôle

Lancôme Idôle
2019. szeptember 13.

Ezt nem akarom elhinni! Egy ekkora név, mint a Lancome, hogyan rukkolhat elő egy ilyen gyenge illattal? Direkt a bőrömön teszteltem, nem papírcsíkon és sajnos nagyon hamar elillant. Az rendben van, hogy nem kell minden parfümnek "nagyvadnak" lennie és óriási hatósugárral rendelkeznie, de azért legyen már érezhető és ne legyen ennyire bőrközeli. Ráadásul ha az ember leszurkol nem kevés pénzt érte, akkor meg pláne elvárható a tartósság. Szóval, nem tudok egyelőre magamhoz térni a csalódástól, mert nekem egyébként a LVEB az elsőszámú kedvenc parfümöm és készülök beszerezni a La nuit Tresort is, mert az is fantasztikus illat. Sajnálom, hogy az Idole-ra a legnagyobb jóindulattal is csak 3 csillagot tudok adni. Az üvege és a reklám viszont tényleg ütős.

Ari by Ariana Grande

Ari by Ariana Grande
2019. szeptember 12.

Kb. 2 hete fújtam teszterből magamra a Douglasben, mert már nagyon régóta kíváncsi voltam erre az illatra, nagyon sok jót hallottam felőle, és nem csak itt az oldalon. Valóban emlékeztet a Luck parfümre, na de azért legyünk őszinték: az Ari azért rétegesebb, kifinomultabb illat. Nagyon szeretem az Avon parfümöket,sokat használok is közülük rendszeresen, de lássuk be, hogy legtöbbször a drágább parfüm egyben minőségibb, kifinomultabb is. Nem véletlen szerintem, hogy a Kenzo féle Life az egyik legkiemelkedőbb parfüm az Avonnál, és egyúttal ez az egyik legdrágább parfümük.
Szóval a lényeg, hogy jól "muzsikált" az Ari, mert a felfújás után hosszú órákig éreztem magamon, jó a hatósugara, és maga az illat is szuper. Pár nappal később belibbentem a Douglasba érte és egy 30 ml-es verzió boldog tulaja lettem. :-) Csak sajna béna voltam, mert a vásárlás előtt pár nappal még akciós volt, de mire mentem, már újra teljes áron lehetett kapni. Na sebaj, mivel jól teljesít azóta is, így nem bánom. Megkapja tőlem az 5 csillagot.

Avon True Négyes Szemhéjpúder

Avon True Négyes Szemhéjpúder
2019. augusztus 24.

Most érkezett meg belőle a harmadik színű palettám, a Toasted terracotta. Ezenkívül a képen látható, valamint a Moccha latte van meg. Én nagyon szeretem, jó kis alap paletták ezek. Nyilván ne várjon el az ember ennyi pénzért valami brutál pigmentáltságot, de szerintem teljesen jól fent marad napközben. Alá szoktam alapozni picit, de ha nincs erre külön időm vagy éppen elfelejtem, akkor is csak keveset kopik a nap folyamán és azt se csúnyán, nem foltokban teszi. Egyszóval kedvelem, szeretem, nagyon sokszor ezt használom, már rászolgált a bizalmamra.

Avon Far Away Glamour

Avon Far Away Glamour
2019. augusztus 22.

Ismét szokatlan időpontot választott az Avon, hogy debütáltasson egy inkább őszi parfümöt, de sejtem és egyúttal meg is értem a logikát: mire tényleg beköszönt a hűvösebb idő, addigra jócskán beleszerelmesedünk ebbe az új illatba és -megkockáztatom- addiktívak leszünk irányában. :-)
Részemről megkapja az 5 csillagot, mert hozza a tartósságot és ennek tetejében amikor ezt fújom magamra, igazi femme fatale-nak, de minimum nagyvilági nőnek érzem magm. Számomra ez hozza elő az illatból a nevében is rejlő "glamúrosságot", hogy nem egy hétköznapi, szaladgálós féle illat, de nem ám. A minap az egyik ismerősömre vártam egy üzlet előtt, majd amikor megérkezett autóval, behajoltam az ablakon, hogy köszönjek neki....és rögtön megcsapott egy isteni illatfelhő, ami-mint kiderült- a Glamour volt. Én már ekkor ismertem az illatát (koordinátor vagyok, így nekem már júliusban megjött az üvegcse), de ez, hogy máson is ennyire jól működik és az ember rögtön felfigyel rá, ha megérzi, engem végképp meggyőzött. Bőven megérdemli az öt csillagot. :-)