agiP

Regisztráció dátuma: 2019. január 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. január 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Bodybalsam Sensitive

Balea Bodybalsam Sensitive
2021. augusztus 2.

Kellemes az állaga, így nyárra pont jó, de őszre szerintem másikat fogok venni, ha elfogy. Remek az ára, ebben a kategóriában fogok továbbra is keresgélni.

Uriage Termál Hidratáló Water Essence

Uriage Termál Hidratáló Water Essence
2021. július 1.
(!)

Tesztelésre kaptam, nagyon örültem neki:) bevált, már hipp-hopp beszívódik, könnyű. Legtöbbször hidratálóba keverem. Sajnos nem érzek átütő hidratálást, ezért vonok le egy csillagot, de szeretem!

Garnier Ambre Solaire Fluid Arcra SPF50+

Garnier Ambre Solaire Fluid Arcra SPF50+
2021. július 1.

Pozitívumok, amiket én tapasztalatam:
- tetszik az állaga, kellemes vízszeru
- nem csípi a szememet
- nem csillog (vagy legalábbis megszűnik a fényessége
- könnyű sminkelni rá
Negatívum:
- nekem is eléggé csípi magát a bőrömet (bár én nem használok alá semmit)
Simán lehet, hogy újra fogom venni, és csak arcra elhasználom, mert elnézem neki a csípést (nyakra van gazdaságosabb alternatívám is, most pl az Altruist 30)

Gabi Tincsszelidítő Sampon

Gabi Tincsszelidítő Sampon
2021. június 5.

Saját hajamra próbáltam, de csalódást okozott. Nem borzalmas, de a jótól messze van. Az illata persze nagyon finom, az állaga, habzása is teljesen oké, de sajnos szárít, és tényleg nem egyszerűbb kifésülni utána. Biztosan nem veszem újra.

CeraVe SA Bőrsimító Lemosó Gél

CeraVe SA Bőrsimító Lemosó Gél
2021. május 25.

Nagyon vártam a csodát ettől a terméktől, de azért azt ne teljesen hozta el. Valóban szebb lett a bőröm (bár bha szérummal együtt használom, így nem tudom, mennyit köszönhetek ennek. Viszont nagyon szárítja sajnos az alapból vízhiányos bőrömet, feszül tőle az arcom. Szerintem még így is újra fogom venni, de jól fölé kell hidratálni, az biztos.

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF30

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF30
2021. május 8.

Nagy a szerelem, lehet, megtaláltam A fényvédőt :D (leszámítva, hogy nyárra félek, nem elég az spf30) Felvitelkor már kellemes az állaga, becuppan a bőrömbe minden fura érzés/ fehér réteg nélkül, ráadásul remekül hidratál is (én arcmosáson + spf-en kívül reggel mást nem csinálok). Nagyon tudom ajánlani, ennyi pénzért nincs vesztenivaló.

Lavozon Anti Pollution SPF50 Fényvédő

Lavozon Anti Pollution SPF50 Fényvédő
2021. április 10.

A kedvező ára miatt vettem meg, de az arcomon nagyon kényelmetlen viselet volt, csillogtam tőle, nem szívódott be rendesen. Az illata picit erős. Biztosan nem veszem újra.

La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics Gyermek Napvédő Tej Termálvízzel SPF50+

2021. április 10.

Arcra kerestem fényvédőt, ebből egy mintát próbáltam ki, és... borzalmas volt. Eszembe nem jutna mégegyszer arcra-nyakra kenni, vastag, fehér, fénylő, nehéz. Azért kap 2*-t, mert tudom, hogy az ígérete gyerekeknek szól, arra valószínű jó.

Balea Sanfte Waschcreme Arclemosó Krém

Balea Sanfte Waschcreme Arclemosó Krém
2021. április 2.

Double cleansing első lépéseként használom (sminket ritkán viselek, de fényvédőt igen, ezért érzem szükségét). Illata az van, de engem nem zavar, a használata kifejezetten kellemes, hidratáló érzés, nem érzem nehéznek, persze mindig lemosom más tisztítóval. Nem tömítette el a pórusaimat, nem pattogtam ki🙌🙏 simán újra venném, de legközelebb szerintem a parfümmentes (?) Med változatot fogom valasztani

Balea Schönheitsgeheimnisse Macadamia Bodylotion

Balea Schönheitsgeheimnisse Macadamia Bodylotion
2021. április 2.

Isssteni illata van, nagyon gyorsan beszívódik, nem hagy réteget, pöpecül hidratálja az elhanyagolt bőrömet:) Csak ajánlom!