Ágnes

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Clinique Turnaround Instant Facial Arcpakolás

Clinique Turnaround Instant Facial Arcpakolás
2013. március 22.

A legjobb arcradír. Szó szerint fehérebb lesz tőle a bőröm, a pórusokat is kitisztítja, puha, sima arcbőr a végeredmény.

2013. március 22.

Szia Viki! Elnézést a kései válaszért, nem jártam erre. Igen, még mindig a Belico termékeit használom, azt hiszem már nem is tudnék mást:-) Nagyon kedvelem, mert azon túl, hogy megnyugtató az összetétele, a hatása is jó. Soha semmilyen más toniknál, krémnél nem éreztem azt, hogy maradéktalanul felszívódik és a bőröm "kap levegőt". A reggeli tonik- liposzóma- koncentrátum kombo egész napra hidratált bőrt eredményez. Amióta ezt használom nincsenek alkalmankénti pattanások sem, amik régebben azért keserítették az életem. Amióta a Belicot használom, minden másban is mániákusam keresem a "zöld összetevős" termékeket, mert összehasonlíthatatlan az érzés.

L'Occitane Ultra Rich Body Scrub

L'Occitane Ultra Rich Body Scrub
2012. november 27.

Nagyon hatékony, sima, puha, jól hidratált bőr marad utána. Az illata egyenesen csodás. Szépséghibája az ára és a kicsit sok sárga összetevő.

Weleda Gránátalmás Regeneráló Kézkrém

Weleda Gránátalmás Regeneráló Kézkrém
2012. november 27.

Könnyen, gyorsan beszívódik, nem hagy maga után zsíros réteget, jól hidratál. Az illata csodás, én nagyon szeretem.

Belico Basic Care II

Belico Basic Care II
2012. november 27.

Nagyon könnyű, gyorsan felszívódó emulzió. Nem képez fimszerű bevonatot a bőrön, csak kellemes puhaságot és hidratáltságot. Amióta ezt a teméket használom, kiegészítve a Belico egyéb koncentrátumaival és szérumaival a bőröm állaga és minősége sokat javult. Megnyugtató, hogy szinte csak zöld összetevőket tartalmaz, és ez érződik a használata során is. Már nem tudok más krémeket használni, mert azonnal megérzem a "bőrfojtogató" összetevőket. Drága, de mivel nagyon kevés kell belőle, sokáig elég, és figyelembevéve az összetevőket és a hatásosságot mindenképpen megéri.

2012. november 27.

Reggel és este a liposzóma és a koncentrátumok alá használom. Nagyon kellemesen hidratál, lágyítja a bőrt, megkönnyíti a hatóanyagok bőrbe juttatását.

Annemarie Börlind System Absolute Nappali Krém

Annemarie Börlind System Absolute Nappali Krém
2012. november 27.

Ez a típusú nappali krém amit nem tudnék használni. Tömény, nehéz, lassan szívódik be, filmszerű bevonatot képez az arcon, "izzadok" alatta.

Annemarie Börlind System Absolute Éjszakai Krém

Annemarie Börlind System Absolute Éjszakai Krém
2012. november 27.

Nagyon tömény, "nehéz" krém, kicsit lassan szívódik be, viszont utána kellemes, puha, és jó állagú lesz a bőr. Csak egy termékmintám volt, a hosszú távú hatásról nem tudok beszámolni.