Agnes09

Regisztráció dátuma: 2018. július 28.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2018. július 28.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Das Gesunde Plus Holt Tengeri Fürdősó

Das Gesunde Plus Holt Tengeri Fürdősó
2019. augusztus 19.

Kiváló otthoni wellnesshez. Nem szárítja a bőröm, ellazítja az izmaim, felfázás ellen különösen jó. Fáradt nap után tökéletes ellazító alvás előtt. Évek óta használom. Árát nagyon megéri.

L'Oreal Skin Perfection 3in1 Purifying Micellar Solution

L'Oreal Skin Perfection 3in1 Purifying Micellar Solution
2019. augusztus 19.

Most fogyott el. Nagyon szeretem. Tökéletesen eltávolítja a sminket egy pillanat alatt. Újra veszem. Nem szárítja, nem irritálja az érzékeny, kevert arcbőröm.

Balea Cosy Thailand Tusfürdő

Balea Cosy Thailand Tusfürdő
2019. május 3.

Nagyon szeretem. Kellemes géles az állaga, nem szárítja a bőröm. Illata nagyon kellemes, édes,különleges. Érzik az illatán a virág lotus is, nem simán egy kókusz süti illat, szerencsére, mert akkor nem is vettem volna meg. Szeretem a kókusz illatokat, de a sima kókusz süti illatot a kozmetikumokban, a bőrömön nem.

Police Shock-In-Scent EDP

Police Shock-In-Scent EDP
2019. május 1.

Igényes, keleties, orientális, virágos fűszeres illat Én az erős, fűszeres illatokat szeretem, így Nekem nagyon bejön, Megtaláltam, az én illatom..Isteni illata van. Nagyon szeretem. Tartós illat. Kellemes, erős, szexi. édes illat, minőségi prémium parfüm.árát megéri.A Police Legendet használtam előtte, de ez még jobban bejön Nekem, felülmúlja azt is. Igazi lila típusú illat.

Traumeel Kenőcs

Traumeel Kenőcs
2019. április 30.

Allergiás bőrgyulladás súlyos fokú kijött tőle a lábamon. Bőrgyógyászatra kórházba kell mennem vele..Szalagszakadas, bokaficam miatt kentem vele a lábam. Nagy területre ne kenjem, irják. Kenőcsöt kenni kell, nem?kb 5cm× 15 cm es felületre kentem, pár napig. Brutálisan néz ki a bőröm a lábamon, és fáj, viszket, ég, levezett is. Kár hogy ide nem lehet fotót csatolni róla.

eos Crystal Lip Balm - Vanilla Orchid

eos Crystal Lip Balm - Vanilla Orchid
2019. február 12.

Ma vettem akciósan a Müll.....ben 1e ft ért.
Az üzletben originalnak tűnt a csomagolása. Itthon felbontásnál vettem észre h le van ragasztva celluxxal csíkban is a kartonja kìvülről. Felbontottam a műanyagtokjában éreztem tiszta olaj, a külső műanyagtartó csomagolása is tiszta olajos volt kívűlről. Nagyon nehezen tudtam lecsavarni a tetejét., birkóztam vele. Már azt hittem, nem sikerül kibontanom és vissza kell vinnem az üzletbe. Bekentem az ajkaim, még húzodott is tőle, mert az ajakbalzsam kemény és száraz. Viszont a kivül lévő olajat rákentem a számra, így kellemesen olajos, puha érzetü lett a szám. Csak az a gond, h az ajakbalzsam része, állaga nem ilyen. Várom a következő használatot. Ezután rákerestem a neten. Találtam videót a y.... oldalon. A felvételen láttam abogyan a hölgy kibontotta a tokból szintén azt tapasztalta h kívülről doboz tiszta olajos. Ezek szerint nem csak az általam vásárolt terméknek a csomagolása olajos kívülről. Várom a következő használatot, bár nem sok reményt fűzök hozzá. Az ezelőtt vásárolt eos ajakbalzsamaim sem váltak be, szárazságra nem jók. Viszont a csomagoláson kìvül nem volt a termékből ragacs. De mivel vanillia imádó vagyok, így most csapdájába estem egy újabb eos ajakbalzsamnak. Későbbi tapasztalataimról beszámolok update ben

Yves Rocher Mandula-Narancsvirág Testápoló

Yves Rocher Mandula-Narancsvirág Testápoló
2019. február 8.

Nagyon szeretem. Kellemes illatú, finom állagú, jól hidratál, gyorsan beszívódik, Nyugtató hatású a bőrre és az elmémre is Este lefekvés előtt jól nyugtat. :)

Police Legend for Woman

Police Legend for Woman
2019. január 11.

Igényes, keleties, orientális, virágos fűszeres illat. A legjobb illat a Police. ok közül szerintem. Én az erős, fűszeres illatokat szeretem, így Nekem nagyon bejön, Megtaláltam, az én illatom. A vanília, kasmír fa mellett a virágok, pacsuli, jázmin, magnólia és a gyümölcsök teszik különlegessé az illatot. A tartóssága is remek. Akciósan a 100ml est sikerült online vásárolnom a hozzávaló 400ml es testápolóját is , mely szintén kiváló illatú és minőségű

183 Days by Trend It Up Shimmer Matte Lipcream

183 Days by Trend It Up Shimmer Matte Lipcream
2019. január 11.

Két színt vettem: egy aranyszínt és egy sötétebb aranybarnát és hozzájuk való ugyanolyan színű és márkájú szájkontúr ceruzát is. Nagyon szép a színe, szeretem. ,Könnyen, egyenletesen felvihető, azonnal szárad. Alapozóra kenem, lehet ezért picit szárít. Tartóssága csak közepes, délig kitart, majd kávé és ebéd után újra felviszem, Ár- érték arányban megfelelő. Tartóssága miatt levonok egy csillagot, Ezért az árért nem várhatok többet

Yves Rocher Serum Vegetal Lifting Hatású Nappali Krém Arcra-Nyakra 50+

Yves Rocher Serum Vegetal Lifting Hatású Nappali Krém Arcra-Nyakra 50+
2018. október 28.

Évek óta használom ezt a krémet illetve az éjszakait és szemránckrémjét is. Ha akcióban van, illetve ha törzsvásárlói kedvezmény van valamire, akkor általában ezt választom. Tökéletes krém. Minden egyben megvan benne amire szükségem van. ránctalanító, feszesítő hatása tökéletes a Jeges kristályvirág Homoktövis-kivonatnak köszönhetően. Liftinghatás tényleg működik. Állaga finom krémes, illata kellemes.Nem zsírosodik el tőle a bőröm nem alakulnak ki pattanások. Vízhiányos és kombinált, bőrömre tökéletes választás. Nagyon szépen feltölti a ráncaimat.. Az arcbőröm látványosan telítettebb.Látható a különbség , amikor bekenem az arcom illetve amikor elfelejtem bekenni. Éjszakai krémet és a szemránckrémet is használom nagyon szeretem, a szemalatti és felső ráncokra, illetve szoktam belőle tenni a mimikai ráncaimra is nagyon jó, szépen feltölti azokat is reggelre. A nappali krémet használom reggel smink alá, illetve ha smink nélkül, csak magában teszem fel, akkor is látványos a különbség az arcbőrömön. Most törzsvásárlói ajándékba szérumot is adtak a krém mellé, így azt is kipróbálom majd.