Agnes3518

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 8.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 8.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Sleek Arcpír

Sleek Arcpír
2019. május 16.

Nagyon szép valóban a Rose Gold árnyalata. Nem fényes annyira mint mikor csak kézen kipróbáltam a boltban. Szépen építhető. Jó, hogy nagy a felületet, így nagyobb ecsettel is könnyen használható.

Garnier Pure Active Exfobrusher

Garnier Pure Active Exfobrusher
2017. március 29.

Két hete használom és nagyon elégedett vagyok. Sokkal szebb lett a bőröm, főleg az orromon. Kevésbé fényesedik át a sminkem. Kevés kell belőle, így sokáig elég lesz.

L'Oreal Paris Infallible Sculpt Contour Palette

L'Oreal Paris Infallible Sculpt Contour Palette
2017. március 14.

Ez eddig a legjobb kontúr termékem. Olyat kerestem amiben használható matt világos szín is van.
Eddig még nem mertem megvenni, mert az itteni vélemények szerint nem a legjobb. Bár ahogy néztem a krémes kontúr termékek nagyon megosztják a véleményeket.
Dm-ben néztem előszőr és ott nagyon nem tetszett. Mint utáná kiderült azért, mert szinte teljesen be volt száradva a teszter (ott majdnem 6000 Ft volt). Müllerben jobb volt a teszter, több a természetes fény is, hogy lássam mit is veszek. (Ott még a Sleek termékét is néztem. Az ehezképest sárga.) Az ára is jobb volt, így végre megvettem a 01-est.
A csomagolása csinos és tetszett, hogy le volt ragasztva. A kontúr szín tökéletes, nem narancsos. A világos szinte madjnem fehér, de eldolgozva nagyon szépen mutat, nem tűnik el. Az állaguk nagyon jó, jól eggyütműködnek az alapozómmal ( Catrice HD). Nagyon krémes, eldolgozva puderes és egyáltalán nem zsíros. A világoshoz lapos alapozó ecsetet, a kontúrhoz egy korrektor ecsetet használok a felvitelhez. Eldolgozni a highlightert sminkszivaccsal szoktam, a kontúrt ecsetekkel.
Ha eldolgozom őket, nem mozdul el alatta az alapozó mint a Freedom sticknél. Kevésbé fényesedik át a homlokomon, az orromon és mellette mint a Catrice palettáját használva. Talán még a Catrice stick amiben jó a kontúr szín, csak annak a világos színe sajnos nem matt. Ez eddig a legjobb és legtarósabb kontúrozóm.

Jessup 8pcs Liquid Kabuki Set

Jessup 8pcs Liquid Kabuki Set
2017. március 12.

Én is, mint itt sokan mások, akciósan vettem 2990 Ft-ért. (Jól kitalálták, mert a minimális vásárlási összeg 3000. Mind1, mert barátnőmnek pont névnapja közeledett és gyorsan választottam neki egy szép palettát.)
A lényeg, hogy valóban nagyon jók. Igaz nekem vagy 3-ból kijött néhány szál az első pár használatnál, de több nem.
Nagyon puhák, kellemes használni őket. Én a kicsiket korrektorokhoz és kontúrozáshoz használom.

Alfaparf Revolution Hajszínező

Alfaparf Revolution Hajszínező
2017. március 9.

Szomorúan vettem tudomásul, hogy a jean's color már nem létezik. A kellékesben azt mondták, hogy ez amúgy ugyan az. Aztán megint szomorú lettem mert a chili red szín már nincs (vagyis keverhető).
Szőkíés után, kezeletlen, szárasz hajra vittem fel a deep red árnyalatot (20 percig). Gyönyörű lett! Most a 6. mosás után vehető észre hogy kopott, de még mindig jó a színe.
Az összeset kipróbálom. Most nagyon tetszenek a szines ombre hajak, és a fekete alaphoz mind jól fog illeni.

Catrice Prime And Fine Smink Átalakító Cseppek - Sötétítő

Catrice Prime And Fine Smink Átalakító Cseppek - Sötétítő
2017. március 9.

Készülök a napsütésre. Az alapozóm színe most tökéletes, de gyorsan barnulok. Nincs kedvem kísérletezni más színekkel. És egyébként is vadászni kell a HD liquid coverage alapozót. Így úgy gondoltam veszek egy ilyet és a light beige árnyalatot majd mindig sötétítem.
Igaz még nincs rá szükségem, de ahogy hazaértem kipróbáltam. Minimális kell csak belőle, szépen elkeverhető, nem sárgította, nem rontott az állagán. A nyárra biztos elég lesz.
Müllerben kapható csak.

Sleek Oh So Special i-Divine Palette

Sleek Oh So Special i-Divine Palette
2017. március 9.

Már az összes színt használtam belőle. Szerintem tökéletes!
Ez a harmadik Sleek palettám. Olyat kerestem amiben van fekete, a rozsaszíneknek meg külön örülök. Tini koromban volt a kedvesnc szemsmink összeállításom a rózsaszín-szürke. Most megint 😊 Matt színekből is egész sok van benne.
Tökéletesen kihasználható, tartós, gyönyörű színek, könnyenkezelhető. Ilyen minőségért nem sok a 3000párszáz Ft.

Gliss Kur Oil Nutritive Folyékony Hajvégápoló

Gliss Kur Oil Nutritive Folyékony Hajvégápoló
2017. március 7.

Elég sokat világosítottam a hajamon a múlt hónapban. Nem tettem tönkre, de gondoltam egy kis plusz ápolás nem árt utána. Tényleg nem zsírosít. Száraz hajra is használom vasalás után.
Én is duplán akciósan vettem a Dm-ben. Nem tudom meddig lesz elég, de biztos újraveszem!

Catrice Rock Couture Extreme Volume 24H Vízálló Szempillaspirál

Catrice Rock Couture Extreme Volume 24H Vízálló Szempillaspirál
2017. március 6.

Nagyon vártam, hogy kapható legyen és kb akkora csalódás. Minősíthetetlen. Max csak husszú pillákat tud csinálni. Nem dúsított. Gondoltam egy "Z" mozdulat majd megoldja a gondom. Erre lettel szép nagy póklábak :) Szörnyű! Rengetek festéket vesz fel. Számomra használhatatlam. Több mint egy éve használom az Essence get BIG lashes spirálját (szintén a vízállót), az nekem az igazi.

Freedom Makeup Pro Contour Shaped Sticks Duo Kontúr Stift

Freedom Makeup Pro Contour Shaped Sticks Duo Kontúr Stift
2017. március 3.

Ez volt az utolsó netes vásárlásom. Ha boltban nézem és kipróbálhatom, biztos nem veszem meg.
Fair aranyalatot vettem. Amúgy 3 g van benne. Előtte kérdeztem e-mailben a webáruházat, hogy mennyit tartalmaz, de nagyon kedvesen nem válaszoltak. Azért pár nappal később így is megrendeltem. Ezt már persze észrevettek.
Mikor kibontottam egyből lattam és kipróbálva is, narancsos a színe. A világosat ha eldolgozom el is tűnik. Amúgy nagyon nehéz is.
Nagyon bánom, hogy megvettem.
Ha valaki ezen gondolkozik, mint én is előtte hónapokig, akkor annak azt üzenem: inkább Catrise-t vegyen. Annak a palettája is jobb, és a stift is.
Jobb az áruk, könnyebben beszerezhetők, több van bennük és a színük se narancs.