AgnesRosko

Regisztráció dátuma: 2018. január 8.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. január 8.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Miss Sporty Mission Correction Alapozó

Miss Sporty Mission Correction Alapozó
2018. június 20.

Ne vegyétek meg! Borzalmas. Komolyan. A szaga undorító, az állaga borzalmas, semmi fedés.

Miss Sporty Really Me Second Skin Effect Alapozó Stift

Miss Sporty Really Me Second Skin Effect Alapozó Stift
2018. június 20.

Alapozó stiftként semmiképp nem használnám viszont kontúrstiftként egészen hasznos. A kiszerelés rettentően kicsi, bár így kontúrként nem annyira fogy. Nem venném újra semmiképp.

Miss Sporty So Matte Instant Matte Finish Powder

Miss Sporty So Matte Instant Matte Finish Powder
2018. június 20.

A szivacs szerintem is felesleges. Szeretem, hogy porzik, szépen mattít ha ecsettel viszem fel. Ennek ellenére nem venném újra .

Cien Vital Éjszakai Krém

Cien Vital Éjszakai Krém
2018. június 20.

Nemrég vásároltam meg a terméket. A textrúráját imádom, a Nivea éjszakai krémjével összevetően, ez egy kicsit “nehezebb” érezhető, hogy idő kell, hogy beszívja a bőr. Az illata egész kellemes. Nagyon olcsó, szerintem megéri. Szeretem.

Esence Soft Touch Hab Állagú Korrektor

Esence Soft Touch Hab Állagú Korrektor
2018. január 8.

Borzalmas! Egy hónap használat után allergiás reakciót váltott ki a bőrömön és valami borzasztóan durva kis viszkető, vörös kiütéseim lettek tőle! Nem ajánlom! Sajnos két tubussal is vásároltam, ki is dobom rögtön. A többi Essense termékkel még sosem volt gondom, sőt más márkával sem. Ez az első ilyen eset. Csalódtam, mert az állaga szinte tökéletes a bőrre felvéve púder hatása volt...