Airin

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Farmasi VFX Pro Camera Ready Alapozó

Farmasi VFX Pro Camera Ready Alapozó
2019. április 19.

Imádom!Nekem nagyon bevált.Nincs maszk hatása,jó illata is van és tartós is! Könnyű felvinni :)

Farmasi Nymphe EDP Nőknek

Farmasi Nymphe EDP Nőknek
2019. március 18.

Ajándékba kaptam,de megszerettem. Elérhető áron egy kellemes illatot kap az ember :) Tartósága nem a legjobb rajtam. 2-3 óra talán.

Giorgio Armani Si EDP

Giorgio Armani Si EDP
2018. augusztus 8.

Ez az első ilyen drága parfümöm. Korábban másik márkát használtam (az a kedvencem,de már nem gyártják,sajnos tartós se volt az illata..mindegy).
Nem lesz a kedvenc illatom.Még barátkozom vele. Ajándékba kaptam. Ami nagyon pozitív,hogy meló előtt befujom magam 2x és még délután érzem magamon kb 6 óra elteltével. Párom szokta mondani,hogy még este is érzi rajtam.Az előző vélemények alapján szerintem nem csak az idősebbeknek való. Én sem vagyok még 30,bár közelítek felé,de kellemes hangulatot,érzést ad a viselése. Tényleg tudni kell viselni. Nekem magabiztosságot ad. 4 csillag,mert még barátkozunk és az ára miatt.

Essence Made To Sparkle Highlighting & Transforming Prismatic Palette

Essence Made To Sparkle Highlighting & Transforming Prismatic Palette
2018. március 20.

Imádom. Szerelem ez a paletta! Én biztos újra veszem,ha lehet még az üzletekben,de szerintem egyel is elleszek egy darabig :D

Lovely Holo Lips

Lovely Holo Lips
2018. március 10.

Ma vettem meg az Unicorn Paradise árnyalatot.Már egy ideje szemezek ezzel az árnyalattal,de a másik kettő is nagyon tetszik. Szeretem a csillámos dolgokat amúgy is. Az ára miatt vonok le egy csillagot..én sokkallom.
Kezdetben féltem ettől a lilás színtől,de szerintem nem durva felkenve. Szép! Amint akció lesz veszek a másik kettő árnyalatból is.

Alverde Color & Care Make-Up Alapozó

Alverde Color & Care Make-Up Alapozó
2017. június 17.

Pár napja vettem. Ellőtte ugyan ettől a márkától hazsnáltam egy másik alapozót,illetve már próbáltam sok alapozót,de egyik se volt jó a száraz bőrőmnek. De ez nagyon bevált. Amúgy se igényli az arcom a nagyon sötét színt. Ez kellemes fedést biztosít, az illata is jó és természetes összetevői vannak. Nálam ez előny! Én biztos maradok ennél alapozóba.

Systane Balance Szemcsepp

Systane Balance Szemcsepp
2016. december 25.

Ez vált be a lencséhez! Árban nem a legolcsóbb,amit sajnálok,mert mindig nem engedhetném meg magamnak. Vettem olcsóbb szemcseppet is már,de azok nem váltak be,azonnal égett,csípett a szemem. Így ennél maradok. Az ár miatt nem kapja meg a max csillagot

Visiomax Műkönny Hyaluronnal

Visiomax Műkönny Hyaluronnal
2016. december 25.

Nagyon száraz a szemem,így muszáj használnom valamit a kontaktlencséhez. Ezt vettem meg,mert árban nagyon kedvező,de nekem azonnal csípi a szemem,ahogy becsepegtetek. Maradok inkább a drágábbiknál,amit először optikusnál kaptam. Ezzel meg még nem tudom mit csinálok :D

Balea Sheabutter & Arganöl Ajakápoló

Balea Sheabutter & Arganöl Ajakápoló
2016. november 26.

Állandóan küszködöm azzal,hogy kicserepesedik a szám,így mindig kell valami ajakápolót vennem. Így került hozzám ez is. Tetszett,hogy van benne argán olaj és shea vaj. Az ára nagyon kedvező, szerintem jól is hidratál és nekem az illata is nagyon tetszik. Én biztos újra veszem

Hairburst Epres Vitamin Szopogatótabletta

Hairburst Epres Vitamin Szopogatótabletta
2016. november 8.

Az íze epres,finom :) Nekem tökéletes,mert nehezen veszem be a nagy tablettákat. A hajam sokkal szebb 1 havi tabletta után, kevésbé törik és nőtt is valamennyit. Nálam nagy szó,mert alig szokott nőni a hajam,legalábbis nem lehet észre venni,ha nő is. :( A fodrászom is megdicsért,hogy fényesebb,szebb a hajam. Lehet az is besegít,hogy szilikonmentes dolgokat használok,illetve jobb minőségű sampont. A körmöm is erősebb lett tőle. Én még szeretnék venni belőle majd 3 havit. Egyedül az ára,amit sokallok,de ez még mindig olcsóbb,mint a nagy tablettás változat.