aivil

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

PuroBIO Cosmetics Korrektor Ecset

PuroBIO Cosmetics Korrektor Ecset
2017. augusztus 30.

Sajnos nagyon gyakran kell korrektoroznom, ezért úgy döntöttem, hogy veszek egy igazán jó ecsetet. A sminkes barátnőm ajánlotta ezt a márkát és igaza is lett. Fantasztikusan precízen és pontosan dolgozik, kellemes érzés, ahogy a bőrömhöz ér. Megérte az árát.

PuroBIO Csillogó Bronzpúder

PuroBIO Csillogó Bronzpúder
2017. július 24.

Az új leg-leg-leg. Egyszerűen imádom! Annyira jó érzés felvinni az arcra. Természetes hatású, éppen csak picit csillog, amennyire szeretem. A sminkem elmaradhatatlan része. Lányok, nagyon tuti!!!!!

Jack N' Jill Epres Organikus Fogkrém

Jack N' Jill Epres Organikus Fogkrém
2017. június 28.

A kislányom egyszerűen rajong ezért az epres csodáért. Nálunk a fogmosás tényleg igazi móka, nem is csodálom, mert valóban nagyon kellemes ízű ez a fogkrém. Szeretjük a a Jack n' Jillt, most épp a vízilovas szettet hazsnáljuk.

Inika Organikus Bőrszépítő Csipkebogyó Olaj

Inika Organikus Bőrszépítő Csipkebogyó Olaj
2017. június 26.

A csipkebogyó egy igazi álom az arcbőrnek. Nem tudom, hogy mit művel vele, de a tónusa és a tapintása is teljesen megváltozott, mióta használom. Sokkal egészségesebbnek látom a bőrömet a tükörben. Nem zsírosít, könnyen beszívódik. Szuper, ajánlom mindenkinek!

Apeiron Gyógynövényes Ínyvédő Gél

Apeiron Gyógynövényes Ínyvédő Gél
2017. június 9.

Elképesztően klassz! Korábban sokszor volt gyulladt az ínyem, gyakran vérzett, de remekül orvosolta. Minden fogmosás alkalmával használom.

Levendárium Bio Levendula Virágvíz Frissítő Arc- és Testpermet

Levendárium Bio Levendula Virágvíz Frissítő Arc- és Testpermet
2017. május 31.

Csodálatosan üdítő! Mindig nálam van. Imádja a bőröm. Az arcomra használom elsősorban, jobb, mint bármelyik arclemosó. De nagyon bevált szúnyogcsípésekre is. Megnyugtatja a bőrt, nem viszket. Eszméletlen a levendula illata! Nincs ennél jobb!

Schmidt's Illatmentes Dezodor - Tégelyes

Schmidt's Illatmentes Dezodor - Tégelyes
2017. május 29.

Egyszerűen el vagyok ájulva tőle! Szuper ez az üveges kiszerelés, sztem sokkal higiénikusabb, mint a normál deók. Dezodorból mindig illatmenteset választok, mert érzékeny vagyok az illatanyagokra. Nekem tökéletesen bevált, nagyszerűen teljesít egész nap! Nem kell ennél jobb!

Pure Beginnings Organikus Rooibosos Fürdető

Pure Beginnings Organikus Rooibosos Fürdető
2017. május 11.

Nagyon örültem neki, mert pont sikerült akciósan megvásárolnom. Még csak pár hete használjuk, de máris óriási kedvenc. Szuper az illata. Nagyon lágy habja van. Ápol és hidratál, a kisfiam imádja. Nagyon selymes tőle a bőre. Biztos, hogy kipróbálunk más Pure Beginnings készítményeket is.

PuroBIO Cosmetics Csábító Pillák Szempillaspirál

PuroBIO Cosmetics Csábító Pillák Szempillaspirál
2017. május 4.

Mindenki istenítette ezt a spirált és nekem is nagyon bevált. A kefe alakja tök szuper, szép egyenletesen viszi fel a festéket. Könnyen szárad és nem pereg. Hihetetlen tartós. A pilláim is imádják.

Inika Organikus Korrektor

Inika Organikus Korrektor
2017. április 26.

Az eddigi legjobb korrektor, amit használtam. Alapvetően három dolgot várok el egy korrektortól: legyen természetes a színe, simuljon be a bőrömbe, fedjen és legyen tartós. Ez a kis csoda ezt még megfejeli azzal, hogy bio. Teljesen véletlenül találtam rá, de áldom a sorsot, hogy megrendeltem. Számomra maga a tökély.