ajjamo

Regisztráció dátuma: 2011. október 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. október 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice Clean ID Hydra Volume Szájfény

Catrice Clean ID Hydra Volume Szájfény
2021. szeptember 23.

030-as barackos árnyalatot sikerült beszereznem és nagyon imádom a színét, mert visszafogottabb. Felkenés után elkezdi bizsergetni a szájat, mentolos érzést kelt és nem is szívódik fel 3 perc után, illetve nem is ragacsos túlzottan. A boost hatást nem tudom eldönteni, szerintem teltebbnek tűnik a száj tőle, nem tudom hogy csak optikailag vagy valójában is dúsítja. Amúgy nem vagyok egy nagy tapasztalattal rendelkező szájfényhasználó, de nekem bejött.

Dove Go Fresh Acai Bogyó és Vízililiom Golyós Deo

Dove Go Fresh Acai Bogyó és Vízililiom Golyós Deo
2021. szeptember 13.

A többi Dove dezodorral karöltve jól dezodorál, nem hagy nyomot és jelenleg ez a kedvenc illatom, mert isteni. :)

Alverde Freudensprung Női EDP

Alverde Freudensprung Női EDP
2021. szeptember 13.

Nekem nagyon bejön az édeskés illata, hétköznapokra tökéletes, mivel nem túl erős/tartós. 4 csillag, a tartóssága miatt a -1.

Balea Málna&Citromfű Deo Spray

Balea Málna&Citromfű Deo Spray
2014. július 22.

az illata nagyon finom, az ára is kedvező, kb 300-400 forint
DE én szabályosan büdös lettem tőle egy kis izzadás után (hozzátenném, hogy szerencsére itthon..)
sajnálom, hogy le kell húznom, de mivel a dezodor mivoltát nem teljesítette, önmagában a jó illata nem sokat ér

najó mégsem olyan rossz, de meleg nyári napon nem elég

Balea Élénkítő Fluid

Balea Élénkítő Fluid
2014. július 3.

Kissé ragacsos szóval ügyesen az adagolással..Illatra ugyanaz mint a krém.
Viszont hidratálás, mattítás szempontjából még nem tudok nyilatkozni mert csak egyszer használtam

Garnier Ambre Solaire Napozás Utáni Testápoló

Garnier Ambre Solaire Napozás Utáni Testápoló
2013. június 20.

tegnap a közeli fürdőn élveztem a napsütést, kicsit meg is pirultam de hála ennek a kencének reggelre semmi pirosság nem volt

Nivea Lip Butter Raspberry Rosé

Nivea Lip Butter Raspberry Rosé
2013. április 6.

tesóm hozott egyet Angliából, nagyon megörültem neki mert ajakápoló mániám van
nagyon fini málna illata van és jól hidratál, szép a színe is, az a baj hogy nem valami higiénikus de egyébként szeretem :)

Dove Intimo Intim Mosakodó Gél

Dove Intimo Intim Mosakodó Gél
2012. december 28.

húú nagyon csíp engem és az illata is férfias

Zineryt Pattanás Kezelő Oldat

Zineryt Pattanás Kezelő Oldat
2012. július 30.

Bőrgyógyász írta fel nekem pár éve, ki is váltottam. Pár használat után már nagy változás volt, szinte nem is nőtt pattim, de amikor elfogyott és másodszor váltottam ki nem csinált semmit a bőrömmel... újból kijöttek a csúnyaságok. Szerintem megszokhatta a bőröm vagy nem tudom.. most duac gélt használok, ami eddig bevált. Jó néha nő egypár patti de nem annyi mint pár hónapja (közel sem annyi), remélem a géllel nem lesz hasonló problémám

Synergen Kókuszos Testvaj

Synergen Kókuszos Testvaj
2012. július 18.

imádom imádom imádom az illatát :). Mivel testvaj, úgy gondoltam sűrűbb lesz és nehezebben kenhető de tévedtem. Nem baj mivel jól hidratál és az ára is jó.