Ajsha920704

Regisztráció dátuma: 2020. február 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. február 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Himalaya Herbals Purifying Neem Arclemosó

Himalaya Herbals Purifying Neem Arclemosó
2020. február 9.

Smink lemosásához használom, ami nálam alapozóval együtt értendő. Nem kell sok belőle, az arcomon jól felhabosítom majd leöblítem. A sminkem 9/10-ét lemossa, a maradékot pedig egy kis micellás vízes vattával szoktam letörölni 2 másodperc alatt. Nekem nagyon bejött :)

L'Oreal Paris Nyugtató Micellás Víz

L'Oreal Paris Nyugtató Micellás Víz
2020. február 9.

Nekem bevált. Korábban Bioderma micellás vizet használtam 3x ennyiért, ezért szerettem volna egy olcsóbbra váltani. Szépek az összetevői, semmi borzalom. A sminket nem ezzel szedem le, nem is érezném tisztának a bőröm ha egy vattával kenegetném le az alapozót. Habzó arclemosó gél után szoktam áttörölni vele az arcom, hogy minden szennyeződés maradéktalanul eltűnjön. Utána viszem fel a hidratálóm. Teszi a dolgát, de egy micellás viztől nem is kell csodát várni, azt bízzuk a krémünkre. A Himalayanak vannak habzó arclemosó géljei, körülbelül 1300 Ft-ért, azokból elég egy borsónyi, jól felhabosítva az arcon mindent leszed. Egy olyan tubus kb 3 hónapig elég. Utána ez a L'oreal micellás viz, és gyönyörű tiszta az arcbőr :)

Kérastase Elixir Ultime

Kérastase Elixir Ultime
2020. február 9.

Valóban remek termék, szuper illattal, soha szebb nem volt a hajam.... DE! amint abbahagytam a használatát mintha soha nem használtam volna, sőt...... Nem táplálja a hajat, csak úgy néz ki mintha. Hozzászokott a hajam és amint megvontam tőle, rosszabb volt mint előtte. Nekem nem ér ennyit. A töredékéért lehet jobbnál jobb oljakokat venni drogériákban.

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Sampon

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Sampon
2020. február 9.

Az illata fogott meg, egy régi testpermetre emlékeztetett, amit imádtam. Ellenben én 4-5 naponta mosok hajat, hogy kíméljem a hajam, viszont ettől 2 naponta tudnék úgy zsírosít és nehezít. Valószínűleg a ricinus olajtól. Szuper dolog a ricinus olaj, mondjuk egy pakolásként, na de samponban.... Nem is tudom mit gondoltam :)

Neutrogena Hydro Boost Water Gel

Neutrogena Hydro Boost Water Gel
2020. február 9.

A sleeping cream verzióját használtam és mivel az nagyon jót tett a bőrömnek éjjelente, gondoltam megveszem ezt a nappalra való változatát. Kár volt... Rettenetesen kipattogott tőle az arcom, akárcsak több előttem hozzászólónak. Biztos, hogy ettől, mert ahogy abbahagytam jobb lett, aztán újra nekifutottam és megint tiszta ragya lettem. Arról nem is beszélve, hogy ott figyel az utolsó sorban a parabén mint összetevő, ami az éjszakai krémben nincs.

Maybelline Great Lash Blackest Black Szempillaspirál

Maybelline Great Lash Blackest Black Szempillaspirál
2020. február 9.

Nekem nagyon bevált, a pici feke miatt szépen lehet vele dolgozni, pláne az alsó pillasoron. 2 rétegben szoktam felvinni, szépen elválasztja a pillákat. Most olvastam, hogy 2 féle parabén van benne, szóval lehet másféle spirál után nézek, bár nem szívesen tenném. A 2 parabén miatt kap 4 csillagot.

Catrice All Matt Plus Mattító Púder

Catrice All Matt Plus Mattító Púder
2020. február 9.

Szuper kis púder, remek áron. És ami miatt elnyerte a szívem: Átlátszó (Transparent). Télen-nyáron használható, mert átengedi az alapozó színét. Sokáig elég mert nem porlad túlzottan. Szépen fed és tartós is. Újravéve sokadjára :)

L'Oreal True Match Alapozó

L'Oreal True Match Alapozó
2020. február 9.

Először is: A TV-ben újfent úgy reklámozzák, hogy Hyaluron sav van benne, hát nincs. Elővettem a sajátom, amit nem is rég vettem, egy csepp hyaluron nincs benne. Aki emiatt venné, ne vegye.
A fentebb írtak ellenére szeretem, mert könnyű alapozó, sőt elég áttetsző is, szóval akinek sok eltakarni valója van vagy szimplán szeret erősebben alapozni, annak nem javaslom. Én 2 rétegben szoktam felvinni, elég természetes hatású, tartós. Az állaga szárazabb, nem fénylik púder nélkül sem de persze érdemes fixálni. Könnyű eloszlatni, mert elég liquid. Az Ivory árnyalatot használom, a téli hónapokban szépen mutat a fehér bőrön. :) Nekem 5 csillag.

Bioderma Hydrabio Szérum

Bioderma Hydrabio Szérum
2020. február 9.

Nagyon szeretem a Biodermát, soha jobb márkával nem találkoztam de úgy érzem ez a szérum nem ad eleget. Önmagában meg pláne. A Vichy hyaluron szérumát használom, a Minéral 89-et. Sajnos nagy előnnyel nyert a Vichy.... Felkenem ezt a Bioderma szérumot és úgy érzem, hogy még vagy 5x annyit kenhetnék, hogy úgy érezzem van némi hatás. Aki jó hyaluronos szérumot keres, vegye meg a Vichyt, ugyanannyiba kerül. :) Megkapja a 3 csillagot, mert nem irritál, szépek az összetevői és hát Bioderma, na. :)

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó
2020. február 9.

Az első tubus használatakor szerettem. Újravettem és meg is utáltam :D Semmiképp nem egy nyári alapozó, szinte fuldoklott alatta a bőröm. Nagyon sűrű pedig mousse állagú. Nem lehet belőle keveset használni. Alkalomra smink alapnak jó lehet, mert a fedése jó, de túl maszkos, nehéz érzés, kész felüdülés lemosni.