Akane

Regisztráció dátuma: 2012. november 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. november 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Kemon Liding Extra Defrizz 2 Phase

Kemon Liding Extra Defrizz 2 Phase
2014. március 16.

Kellemes illata van, és nagyon könnyen lehet tőle a hajat kifésülni. Táplál is, ápol is, viszont már nem gyártják, mert valami új anyagot hoznak be helyette. :)

Farmacolor Essence

Farmacolor Essence
2014. március 16.

Az ősz hajat majdnem teljesen befogja, eléggé híg, és brutálisan gyümölcsillatú, de szép, egységes színt ad. Elég jók a színei. :)

Stella VitaColor Lux Hajfesték

Stella VitaColor Lux Hajfesték
2014. március 16.

Nem rossz festék, az őszt egész jól fogja, a teljesen leszőkített hajat, szépen lehet vele vissza festeni, vagy vissza pigmentálni. Az illatát én nem kedvelem, a színskálához képest sokkal sárgásabbak az árnyalatai, de még így is jobb némelyik drágább festéknél. :) A nem túlzott színskálahűség miatt kap tőlem 3 csillagot, és azért, mert én a sűrűbb anyagokat kedvelem. :)

Olíva Beauty Karcsúsító Alakformáló Hot Gél

Olíva Beauty Karcsúsító Alakformáló Hot Gél
2014. március 1.

Futás előtt szoktam felkenni, ráveszem a thermo nadrágom és úgy megyek el eddzeni, de még langyos sem lesz tőle a bőröm. Részemről totális pénzkidobás volt. Az új összetételűt vettem meg, lehet ez volt a baj, mert ami régen volt az égetett rendesen, de ez nem működik, nem érzek semmit, pedig érzékeny a bőröm. Tuti, hogy nem veszem újra.

Lady Stella Szőlő Arctej

Lady Stella Szőlő Arctej
2014. február 4.

Sminklemosónak egész jó, de nekem túl sűrű, képtelenség rendesen kiszedni a tárolóból (pumpásom és sima is volt). Ha már Stella arctej, akkor a kalendulás sokkal jobb.

Update: Tesóm elszedte tőlem ezt, és ő azt mondta, hogy imádja, hogy ilyen sűrű, nem folyik szanaszét, és minden sminket leszed, valamint kedveli az illatát is, mert kellemes. Ő a kalendulásat nem szereti, mert folyik. :) Úgyhogy kettőnk véleményét átlagolva 4 csillagot kap. :)

Yves Rocher Minceur Intensive Triple Action Karcsúsító Koncentrátum

Yves Rocher Minceur Intensive Triple Action Karcsúsító Koncentrátum
2014. február 3.

Ma kezdtem el használni, tornával kombinálva, egyelőre tetszik, bár nem kentem be vele minden problémás területet, mert először azt kell kipróbálnom, hogy nem viszketek e tőle, ami nálam sajnos sok YR terméknél előfordul, de szerencsére nem mindegyiknél, és amelyiknél nem az nagyon beválik. Majd update-elem, hogy mit tapasztalok. Megelőlegezek 4 *-ot.

Yves Rocher Couleurs Nature Alapozó Szérum

Yves Rocher Couleurs Nature Alapozó Szérum
2014. február 3.

Nem szeretem a folyékony alapozókat, de ez érett bőrre nagyon durván látványosan jó. Nem is annyira a fedése, hanem a feszesítő hatása miatt. Anyumon és egy barátnőjén próbáltuk ki és látványos volt a különbség. Érzékenyek teszteljék allergizálásra mielőtt bevásárolnak belőle.

Yves Rocher Waterproof Eye Pencil

Yves Rocher Waterproof Eye Pencil
2014. február 3.

Egy kicsit kemény a ceruza, a színesek nagyon szép színűek és elég tartósak, még a "leporozás" se szükséges, a feketéje nekem egy kicsit halvány. Újra venni nem fogom, de amíg tart, addig jó érzéssel használom el.

Yves Rocher Bronzing Powder Duo

Yves Rocher Bronzing Powder Duo
2014. február 3.

Szerelem volt első látásra és az illatát is nagyon szeretem. Kontúrozni használom. Teszi a dolgát. :)

Yves Rocher Körömlakk

Yves Rocher Körömlakk
2014. február 3.

Több színem is van, ajándékba kaptam, magamtól nem venném meg ennyi pénzért, de a pirosát nagyon szeretem. Az az igazi klasszikus piros. Furcsállom, hogy mindenki arra panaszkodik, hogy lassan szárad, lehet hogy én kaptam egy jobb keverést, de nekem elég jól szárad és fent is maradt, de tény, hogy zselére kentem. Természetes körmön nem próbáltam még csak lábon, de ott már lenövés látszódása miatt kellett lemosnom.