AKiss

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Yves Rocher Senteur Rose Rose Scent Tusfürdő - Rózsa

Yves Rocher Senteur Rose Rose Scent Tusfürdő - Rózsa
2022. január 28.

Egészen a mai napig jó illatúnak tartottam, de pár napja sikerült vásárolni egy olyat, ami mintha már nem lenne olyan rózsa illatú, mint korábban.
Mivel eddig tetszett kb. egy évig, ezért nem csak 1 pont. Ugyanis újravenni nem fogom, ez a harmadik, amiben csalódtam. Megváltoztathatták az összetételét...

Herbal Essences Pure Aloe + Avocado Oil Sampon

Herbal Essences Pure Aloe + Avocado Oil Sampon
2022. január 28.

Tetszett, hogy szulfátmentes és hogy megtartja a hullámokat a hajamban.
Vékony szálú száraz hajam van, sajnos ettől a sampontól nagyon elektrosztatikus lett, egy nap után meg kellett mosnom a hajam mással, mert sötétben az elektromosság okozta szikráktól sztem csillagszórónak is elmentem volna :D
Sajnálom pedig...
Szép fényes is tőle a haj!

Kallos KJMN Avokádó Sampon Avokádó Olajjal

Kallos KJMN Avokádó Sampon Avokádó Olajjal
2022. január 28.

Mosás után a hajtöveknél dúsabb lett a hajam és könnyen ki lehet fésülni. Nincs erős illata. Jól habzik.
Kicsit nehezít.
Télen este szoktam hajat mosni, most is így volt, reggelre már sehol nem volt a dús haj, viszont nagyon fénylett :)
Sajnos a hullámokat kiegyenesíti a hajamból, pedig nálam ez fontos, hogy ilyet ne tegyen.
Vastag szálú, esetleg "zabolázhatatlan" göndör hajra sztem kiváló lehet :)

Yves Rocher Senteur Verveine Verbena Scent Tusfürdő Verbéna

Yves Rocher Senteur Verveine Verbena Scent Tusfürdő Verbéna
2022. január 27.

Régen ez is jobb volt.
Sem az illata nem jó már és még nagyon szárít is. Ha ez a "tendencia" marad meg az Yves Rocher részéről e tusfürdőt illetően (is), akkor pénzkidobás :(

Nivea Creme Soft Krémtusfürdő

Nivea Creme Soft Krémtusfürdő
2022. január 26.

Szeretem benne, hogy nem sűrű, és sima nivea illatú.

Trend It Up Copper Glace Körömlakk

Trend It Up Copper Glace Körömlakk
2022. január 26.

Szeretem a "van is, nincs is" szépítőszereket, ezzel a lakkal egy rétegben elérhető ez :)
Bronzos színűt vásároltam, nyáron használom, mert amikor a körmömre esik a nyári napfény, akkor ad egy kis finom pluszt az alapból nude megjelenésemnek.

Cien Korpásodás Elleni Classic Sampon

Cien Korpásodás Elleni Classic Sampon
2022. január 26.

Ha a legújabb samponszerzeményem korpás fejbőrt eredményez, ez vmennyire helyre teszi.
Nem szünteti meg teljesen, de jobb az URIAGE és a DERCOS korpásodás elleni samponoknál is.
Viszont arra nekem sem volt jó, hogy tartósan ezzel mossak hajat, mert a korpa ugyanúgy eluralkodik.
Arra jó, hogy ha már tarthatatlan a helyzet, akkor ez letisztítja elég jól a korpától a fejbőrt, de a következő hajmosásnál már inkább olyan sampon kell, ami hidratálja a fejbőrt.
Alkalmanként kis ideig hasznosnak tud bizonyulni.

Scholl Velvet Smooth Wet & Dry Újratölthető Talpreszelő

Scholl Velvet Smooth Wet & Dry Újratölthető Talpreszelő
2022. január 26.

Arra figyelni kell, hogy csak annyira reszeljetek vele, amennyire szükséges, mert megvan benne a lehetőség az "ördögi kör" folyamatra, azaz, ha túlreszeled (ha mániákusan úgy érzed, hogy "ó, még simábbra, még simábbra szeretném", pedig már megfelelően sima a bőröd), akkor hamarabb előjön a bőrkeményedés és a végén naponta reszelgetheted.
A tölthető változat sztem is előnyösebb, mint az elemcserélgetős.
Irtó drága teljes áron, ezért csak 4 pont.

Catrice Brow Definer Brush Hosszan Tartó Szemöldök Filc

Catrice Brow Definer Brush Hosszan Tartó Szemöldök Filc
2022. január 25.

"Katasztróka" : )))
Sikerült olyat vennem, amiről ha leveszem a kupakot, egyből elkezd ömleni a festék. Papírzsepivel gyorsan felitatom, de annyi időm sincs utána, hogy egy vonást húzzak, mert újra ömlik a festék.
Párszor próbálkoztam vele, és most még peckesen áll a többi szemöldökceruzám mellett, mert elfér, nincs szívem kidobni : D Hátha egyszer megembereli magát : D mert az biztos, hogy nem az a probléma, hogy nem fog : D

Kallos Lab35 Curl Mania Sampon Göndör és Hullámos Hajra

Kallos Lab35 Curl Mania Sampon Göndör és Hullámos Hajra
2022. január 25.

Mosás után annyira hullámos a hajam tőle, mint egy normál sampontól. Másnapra viszont egyenesebb a hajam, mint egy normál sampontól!
És még száll is :)
Előnye a fényes haj, és egy hét alatt sem zsíros tőle a hajam, és nagyon jó illata van - ez is vmi :)