Akisvoros

Regisztráció dátuma: 2017. december 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. december 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

L'Oreal Paris Excellence Creme Hajfesték

L'Oreal Paris Excellence Creme Hajfesték
2020. március 25.

Először próbáltam ki, a 3-as árnyalatot választottam. Professzionális hajfestékről váltottam erre és nagyon elégedett vagyok. A fedése tökéletes, pont olyan a színe mint a dobozon, gyönyörű csillogó és puha lett a hajam festés után. Kíváncsi vagyok mennyire lesz tartós. Az illata is teljesen jó nem büdös mint a legtöbb tartós hajfesték, illetve az én érzékeny fejbőrömet sem csípte.

Balea Professional Balzsam Barna Hajra

Balea Professional Balzsam Barna Hajra
2020. március 11.

Nagyon szeretem. Sokkal jobb mint egy gliss kur. A hajam puha és fényes tőle. Festett barna hajam van, ad neki egy kis korrekciót két festés között.

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
2020. március 1.

Sajnos 2. alkalommal sem jött be. Alapvetően sötét szőke a természetes hajszínem ezért direkt sötétebb árnyalatot választottam az eredmény érdekében. Először piros lett a hajtövem a rezes barna helyett (680) most meg simán rézvörös a csokibarna helyett (535). Csalódott vagyok. Jó lett volna ha találok egy ammónia mentes olcsóbb hajfestéket. Vissza fogok térni az alfaparfhoz...

RdeL Young Skin Optimizer Alapozó

RdeL Young Skin Optimizer Alapozó
2020. január 8.

A szalicilsav és a természetes árnyalata miatt nagyon bizakodó voltam. Csalódnom kellett, nagyon szárít pedig zsíros a bőröm, alig fed valamit, beül a ráncokba azonnal primerrel is. Nem tudom mit kezdjek vele :/

Alverde Aqua 24H Balance Cremegel Meeresalge

Alverde Aqua 24H Balance Cremegel Meeresalge
2020. január 8.

Nem hidratál egyáltalán, zsíros érzet marad utána. Nem szívódik be rendesen, "kukacosodik" pedig nem sokat kentem fel. Fura szaga van... Ennyi pénzért nem is tudom mit vártam.

Balea Shampoo Feuchtigkeit

Balea Shampoo Feuchtigkeit
2019. február 15.

Én komolyan nem értem, hogyan lehetséges az, hogy egy 300 forintos sampon ennyire jó. Festem a hajam és alapból is problémás száraz töredezett hajszerkezettel rendelkezem ezért egy komoly rituálé volt eddig minden hajmosás balzsamozással meg kifésülő spray-vel stb.

Ezzel megmostam a hajam alaposan 2x, semmi balzsam semmi spray és elképedtem a végeredménytől. :D puha selymes a hajam és nagyon jó illatú mindenféle erőlködés nélkül.

Kíváncsi vagyok meddig marad friss a hajtöveknél zsírosodás szempontjából, mert nálam ez általában 2 nap :/

Palette Perfect Care Color Hajfesték

Palette Perfect Care Color Hajfesték
2017. december 5.

Nagyon jó egyik kedvenc jól bevált hajfestékem! Konkrétan a sötét fahéj árnyalatot imádom ami a képen is szerepel. DE! Csak és kizárólag megbízható helyről vegyétek meg! (müller, dm, rossmann)

Az ára nem véletlenül ennyi. Most kivételesen egy százforintos boltban vettem meg mert csak 520 forint volt egy dobozzal és kellett kettő a teljes fedéshez. A gyönyörű rézvörös hajamból színjátszós bordós piros lett.... Soha többet nem spórolok ilyesmin. Ti se tegyétek :D