albertinablogg

Regisztráció dátuma: 2011. március 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. március 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

DermaH2O WaterWipes Nedves Törlőkendő

DermaH2O WaterWipes Nedves Törlőkendő
2020. április 12.

Kipróbáltam több popsitörlőt, de mind közül ez vált be a legjobban. A baba feneke és azok a részek amik összeérnek sosem pirosak, mindig szép, egészséges. A legjobb utazókendő, mert vizes, így a fenékmosás kiváltható vele.

Nivea EDT

Nivea EDT
2020. február 18.

Nekem nagyon bejön az illata. Finom, púderes, tiszta. 3 órán át biztosan tart.

Johnson's Baby Bedtime Nyugtató Aroma Babaolaj

Johnson's Baby Bedtime Nyugtató Aroma Babaolaj
2020. február 17.

A paraffin miatt vonok le egy csillagot. Sajnos a többi babaolaj amit hasznaltam bar termszetes olajokbol all, amiatt avasodik is es nagyon budos a kifogo tole. Ennek az illata isteni es nem avasodik. Higabb mint a napraforgo olaj. Egyebkent jonkis termek.

Babé Csecsemősampon Koszmó Ellen

Babé Csecsemősampon Koszmó Ellen
2020. február 17.

Hozza amit ígér, előszőr próbáltam puhítással, fésüléssel, de egy kis koszmó mindig maradt. Végül megvettem. Most már 4OOO ft körül van az ára. Első használattal eltüntette a maradék koszmót, azóta megelőzésként használjuk. Nagyon szép a baba fejbőre, a haja selymes.

Dove Nourishing Secrets Glowing Ritual Sampon

Dove Nourishing Secrets Glowing Ritual Sampon
2020. február 16.

A hajam fényes és selymes lett tőle. Amikor magától hagytam megszáradni a hatás fokozódott, de nekem kicsit zsírosít. Viszont az illata valami mennyei. Két napig nagyon komolyan érződik az illata.

Lansinoh Earth Friendly Baby Hidratáló Masszázsolaj

Lansinoh Earth Friendly Baby Hidratáló Masszázsolaj
2020. január 25.

Szerintem teljesen korrekt kis termek, az adagolo resze olyan, mint a ferfi arcszeszeke, egy pumpas vagy valami jobban adagolhato nyilas jobban bejonne, de hat ez van. Az illata levendulas, de nem tolakodoan, csak lagyan. Popsikremhez szoktam cseppenteni egy keveset, hogy egy kis plusz vedoreteget keppezzen a baboca feneken, de nem mindig, csak napi egyszer, hogy a kis bore azertszellozon a pelusban. Az osszetevoi nagyon baratsagosak.

Libero Wet Wipes

Libero Wet Wipes
2020. január 25.

Ajandekba kaptuk babalatogataskor, nagyon komoly popsitorlo, szeretem azt a kicsit fanyar olajosabb illatat, puha, es nagyon jol hidratalja a babapopsit. Eloszor vizbe martott olcso popsitorlovel torlom le kisebb kakik eseten a babam feneket (nagy adag kakilasoknal szimplan megmosom a feneket), utana egy ilyen kendovel attorlom, hogy az olaj vedje es hidratalja a kis feneket. A zaro muanyag resz kifejezetten tetszik, a popsitorlokendoknek alapbol ilyen minosegueknek kellene lenniuk. Nemelyik olyan mint a raspoly, ez nem.

Dora Natura Körömvirágos Natúr Popsikrém

Dora Natura Körömvirágos Natúr Popsikrém
2020. január 3.

Nagyon szuper popsikrém, ez sokkal jobb, mint a Dora Natura shea vajas popsikrémje, az nem hidratálta eléggé a babám bőrét, ráadasul a popsikáján a pirosodást sem vitte le annyira. Akkor sajnos vagy nem sajnos, de csak a gyógyszertári popsikrém segített. Ezt újra rendeltem, de a shea vajast nem fogom. Az illata is tetszik. Egyetlen hátránya, gyorsan fogy.

Bio-Oil

Bio-Oil
2019. november 23.

Még fenntartásokkal kezelem, mert paraffint tartalmaz és elég gagyi, olcsó összetevő. Az illata nagyon tetszik, csak amiatt használom. Barátnőmtől kaptam, mert neki viszont nem jött be az illata. Önmagában használva nekem nagyon olajos, nehezen szívódik be, így testápolóval együtt használom. A terhesség utolsó heteiben járok, szeretném megelőzni a striákat a hasamon, de szerintem a tiszta argán olaj hatásosabb erre. Azt is a testápolómhoz keverem a jobb beszívódás érdekében. Sajnos nekem túl drága.

Johnson's Cotton Touch Babaolaj

Johnson's Cotton Touch Babaolaj
2019. november 23.

Kellemes illatú és állagú babaolaj, ami végre nem tartalmaz kőolajszármazékot. Mivel majdnem mindegyik babaolaj illatosított, a parfüm jelenléte számomra elhanyagolható. Kíváncsi vagyok a babám bőre szeretni fogja-e. Fürdetés előtti olajos-vattás áttörléshez vettem.