Aletta

Regisztráció dátuma: 2014. július 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. július 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Versace Versense EDT

Versace Versense EDT
2021. február 17.

Számomra ez a nagybetűs illat. Rendkívül erőteljes, citrusos, virágos. Nagyon tartós, pont tegnap mondta az egyik ismerősöm, akivel 2 napja találkoztam, hogy még mindig érzi az autójában az illatom.

Balea Sweet Wonderland Bodylotion

Balea Sweet Wonderland Bodylotion
2017. június 5.

Maga a krém állaga elég híg, de ennek ellenére jól hidratál. Gyorsan beszívja a bőröm, mondjuk nekem alapból elég száraz. Az illata valami mesés, ugyanennek használom a tusfürdőjét is.

Balea Sweet Wonderland Dusche & Creme

Balea Sweet Wonderland Dusche & Creme
2017. június 5.

Eleinte kicsit óvakodtam a Balea márkától, na de mikor kipróbáltam ezt a tusfürdőt! Imádom az illatát, nagyon jó a bőrömnek is. Kipróbálás után vettem is 5 db-ot, plusz ugyanezt csak testápolóban. Remélem, még lesz belőle valamikor!

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2016. december 30.

Először 2015-ben vettem meg, az első tégely most fogyott el a napokban, szóval nagyon megéri! Nem is volt kérdés, hogy újraveszem! Extra tartós, nem mászik el. Egyszer pont kifogyott a szemöldök formázó waxom, és ezzel helyettesítettem, azóta szinte csak ezt használom a szemöldökömre is. 5* ez a termék, abszolút megéri az árát.

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Krémgél Száraz Bőrre (régi)

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Krémgél Száraz Bőrre (régi)
2016. április 21.

A száraz bőrömre kerestem valami hidratáló krémet, de sajnos csalódás lett a vége. Pici pattanások jöttek ki az arcomon, illetve ki is sebesedett tőle...

Australian Gold Forever After

Australian Gold Forever After
2016. január 28.

Elsőre drágának tűnhet az ára, de megéri, hiszen sokáig elég. Én kb. egy éve vettem, és még mindig van belőle, pedig minden este bekenem magam vele. Az arcomat is nagyon jól hidratálja. Az illata isteni! 5*

Balea Verwöhnmoment Vaníliás és Mandulás Fürdősó

Balea Verwöhnmoment Vaníliás és Mandulás Fürdősó
2015. november 20.

Egy hosszú, fárasztó nap után mindig veszek a DM-ben belőle. Kicsit sárga lesz tőle a víz,de engem egyaltalan nem zavar. Isteni az illata, fürdés után puha lesz a bőröm tőle.

Labello Lip Butter Vanilla&Macadamia

Labello Lip Butter Vanilla&Macadamia
2015. november 20.

Így ősszel hajlamos a szám kiszáradni, így találtam rá. Számomra 5-ös ez a termék! Olvasgattam itt pár negatív tapasztalatot és én egyiket sem tapasztaltam: nem hagy maga után fehér foltot (nem kell belőle sokat kenni), a tégely könnyen nyitható, az illata valami isteni, leginkább a fehér Kinder Buenora hasonlít. A szám pedig utána puha lesz. Egy szóval imádom.

Manna Ében Arctisztító Szappan

Manna Ében Arctisztító Szappan
2015. április 15.

Kb. két hete használom minden nap, de csak esténként. Először letisztítom a sminkemet micellás vízzel, majd megmosom ezzel a szappannal az arcom, és nagyon szép, sima lesz a bőröm tőle. Most, két hét után veszem észre, hogy az arcomon szinte teljesen kitisztította a mitesszeres bőrömet, az orromon még van azért pár. 4 csillagot kap, mert az én bőrömet is szárítja, de orvosolom egy kis hidratáló krémmel. Az első héten nagyon száraz lett tőle a bőröm, a második hétre jobb lett a helyzet.

Australian Gold Hemp Nation Original Szolárium Utáni Testápoló

Australian Gold Hemp Nation Original Szolárium Utáni Testápoló
2014. szeptember 1.

Imádom az illatát, tökéletesen hidratálja a vízhiányos arcomat. Szolizás után, de van hogy, fürdés után is használom. Könnyen beszívódik a bőrömbe. Abszolút 5-ös.