alexa12

Regisztráció dátuma: 2012. február 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. február 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Helia-D Botanic Concept Nappali Hidratáló Krém Tokaji Bor Kivonattal Száraz / Extra Száraz Bőrre

2021. december 9.

Imádom ezt a krémet! Csodálatos az illata és a csomagolása is. :) Száraz bőröm van, amit kiválóan hidratál. Nem hagy ragacsos érzetet, nem irritál, könnyen felszívódik.

2021. december 9.

Fantasztikus szérum! Hosszú, hullámos hajam van, amit rendszeresen vasalok. Emiatt a töredezés állandó probléma nálam, viszont a szérumnak köszönhetően sokkal tovább marad szép a hajvégem, nem kell gyakran vágatnom belőle.

Helia-D Regenero Hajerősítő Balzsam

Helia-D Regenero Hajerősítő Balzsam
2021. december 9.

Mindig ezt a balzsamot használom a Regenero samponnal, a kettő együtt hatékonyan ápolja a hajam. A természetes, vegán összetevői miatt bárkinek ideális választás lehet.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia Koffeinnel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia Koffeinnel
2021. december 9.

A legjobb csodafegyver hajhullás ellen. :) Télen jobban hullik a hajam, ilyenkor mindig ezt az esszenciát használom és néhány alkalom után már látszik a változás.

Helia-D Regenero Hajerősítő Sampon Normál Hajra

Helia-D Regenero Hajerősítő Sampon Normál Hajra
2021. december 9.

Nagyon érzékeny fejbőröm van, nehéz volt megfelelő sampont találni. Számomra a Regenero tökéletes, ezentúl csak ezt fogom használni. Nem irritálja a fejbőröm, a hosszú hajam is sokkal erősebb és egészségesebb. A megújult, vegán formula pedig plusz pont. :)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Avon Planet Spa Thaiföldi Lótuszvirág Pórustisztító Arcmaszk

Avon Planet Spa Thaiföldi Lótuszvirág Pórustisztító Arcmaszk
2014. augusztus 25.

Az illata jó, de a homlokom olyan vörös lett tőle, hogy azt sem tudtam mit csináljak..... :-(
Én soha többé nem veszek ilyet az tuti és nem ajánlom senkinek!
Viszont az Avon Holt-tengeri iszapos maszkot azt szeretem...

Médea Sampon Kéntartalmú Kivonatokkal

Médea Sampon Kéntartalmú Kivonatokkal
2013. szeptember 28.

Mindig keresem az ideális sampont de nem igazán találom, érzékeny a fejbőröm ezért több termék is irritációt okozott már. A Balea Rozmaringos citromfüves samponból 2 tubussal használtam el jónak tűnt de aztán...újabb viszketés következett most ezt a Médea sampont használom, egy bajom van vele hogy jobban zsírosodika hajam mint előtte...ezért 2 naponta kell mosnom, amúgy illata is jó ára is én 399 Ft-ért vettem. A kedvencem a Baba sampon volt a zöld teás citromfüves csak átfejlesztették, megváltozott most már nem az igazi sajnos...

Herbária Bojtorján Sampon 2 in 1 Zsíros, Korpás hajra

Herbária Bojtorján Sampon 2 in 1 Zsíros, Korpás hajra
2013. július 18.

Szeretem ezt a sampont. Nagyon jó az illata és sokáig érezni a hajamon. :-) Viszont a zsírosodás ellen nem sokat ér.

Baba Sampon Zsíros Hajra Zöld Teával és Citromfűvel

Baba Sampon Zsíros Hajra Zöld Teával és Citromfűvel
2013. július 18.

Nekem az egyik kedvenc samponom volt. Zsíros hajra egész jól bevált. DE megváltoztatták, ezt a faját nem lehet kapni már csak sima zöld teásat, citromfű nélkül. MIÉRT kellett változtatni egy tökéletes samponon? Ezért nem használom amióta az új variáció van, mert nekem az nem ér semmit... :-( A réginek ezért *5, de az újnak 1 csillag.