alexandra_domotor

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 24.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 24.
Bőrprobléma: -

NYX Total Control Drop Foundation

NYX Total Control Drop Foundation
2020. május 22.

Nem tartós. Illata nincs. Határtalan a színválaszték. Folyékony(nagyon). Hamar fényesedik, a T vonalban viszont (orr és orr környéke, áll és az ajkak között) "morzsolódik", összeáll. Nem érintésálló még púderrel sem. Könnyen elkenhető a smink elkészülte után. Könnyű érzés ellenére fullasztja a bőrt és esetenként pattanást okoz.

Labello Fruity Shine Peach

Labello Fruity Shine Peach
2019. június 16.

Lágy narancsos szín, kellemes barackos illat, nem túl zsíros. Ennek ellenére megfelelően hidratál és legalább egy kis színt is ad a számnak. Sokat használtam, de már sehol egyik boltban sem találom.

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2019. június 8.

Nagy vattakorongra nyomva kiválóan eltávolít mindenféle sminket az arcról. Az illat letörlés után minimálisra csökken, ami kellemes, míg az olajossága teljesen elillan a zsíros bőrömön. Nem marad rossz érzés, mattá válik. A szemrész könnyed letörléséhez én fél-egy percig az ezzel átitatott vattát óvatosan rányomom a szememre és utána egyszerűen lejön minden.

By Wishtrend Pure Vitamin C 21.5 Advanced Serum

By Wishtrend Pure Vitamin C 21.5 Advanced Serum
2019. június 8.

Már több, mint 40-50 üvegcse elhasználása után bátran mondhatom, hogy a mindennapos esti rutinom része lett. Hűtőben tárolandó! Bírja a következő adagig(1 hónap) megromlás nélkül. 2 pipettányit teszek a kezembe, ahol eloszlatom a két kezemen és az egész arc- nyak területébe masszírozom. A fényes állapot(megszáradás) megszüntetése legyezéssel gyorsítható! Nem ragad, csak addig amíg meg nem száradt/be nem szívta a bőröd! Reggelre, esetleg smink alá nem ajánlom, mert kevésbé kenhetőek rajta az alapozók!

Maybelline Superstay Better Skin Alapozó

Maybelline Superstay Better Skin Alapozó
2019. június 8.

Legvilágosabb árnyalat van meg. Állaga sűrű, krémszerű. Parabén mentes (igen, ez a mániám). Önmagában nem szeretem, mert nem szuperál, mind eloszlatásban, mind árnyalatban és mind tartósságban.

Lovely Lights On Me Baked Illuminating Powder

Lovely Lights On Me Baked Illuminating Powder
2019. június 8.

Ilyen alacsony árhoz képest tökéletes. Tudni kell használni. Nedvesen nem száll a benne lévő csillám. Nem tervezett vásárlás volt, nem bántam meg.

NYX Born To Glow Highlighting Palette

NYX Born To Glow Highlighting Palette
2019. június 8.

Több évszakra, bőrtípusra való színek. Nincs illata. Nem szálló csillámos. Gyönyörű fényt ad az arcnak. 7-7500 forintért abszolút megéri. Sokáig elég.

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF10

Fantasztikus alapozó!
Óriási színválaszték, fedése közepes. A színek egymással is jól keverhetőek. Hamar szárad, púder nélkül is érintésálló. Zsíros bőrön hidegben és melegben egyaránt bírja. Nem fényesedik. Ha nagyon meleg van vagy sok ideje van fent, akkor átengedi az izzadságot, de közben nem sérül a smink. Bár én eddig minden alapozónál kifényesedtem a munkaidő alatt, ennél semmi még 15-20 óra után sem. A színek egymással is jól keverhetőek.

Coastal Scents Think Pink Paletta

Coastal Scents Think Pink Paletta
2019. június 8.

A mágneses cserélhető megoldás jó, de a színek használhatatlanok. Alig pigmentált, van amelyik rajta sem marad az ecseten.

Ben Nye Translucent Face Powder

Ben Nye Translucent Face Powder
2017. október 30.

A hatása olyan szempontból kiváló, hogy ahova rakom, ott kétszer olyan sokáig bírja a sminkem átfényesedés nélkül, mint az egyéb ezzel a termékkel be nem púderezett területek. Remekül kiemeli a kiemelendő részeket az arcon(face bake). A parabén még mindig zavar mindenben(-1*). Ami még nagyon zavaró, hogy van illata(-1*). Jobb szeretem, ha nincs.