Alexandra19

Regisztráció dátuma: 2016. január 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. január 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Micellás Víz Kombinált és Érzékeny Bőrre

Balea Micellás Víz Kombinált és Érzékeny Bőrre
2020. október 30.

Már évek óta ezt használom, és nagyon szeretem. Az ára szuper, illatmentes, és a kiszerelése is jó. Én a szemsminkemet szoktam vele lemosni, mindent nagyon jól eltávolít.

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Bőrradír

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Bőrradír
2020. október 27.

Nagyon jó illata van, és jól tisztít. Én minden nap használom, nem szárítja ki nagyon a bőrömet, és a radírozó szemcsék is nagyon finomak benne.

One Step Crystalac

One Step Crystalac
2019. november 14.

Más nagyon meguntam a körömlakkozást, ezért vettem egy teljes kezdő készletet. Azóta már 3 színt is vásároltam ebből a lakkból. Nagyon szuper, én két hétig szoktam fent hagyni. Ennyi idő után is gyönyörű fénye van. Nekem előfordult már, hogy egy picit lepattogott a második hét végére, de ez valószínűleg az én hibám. Mosogatni szoktam vele, strandon is voltam már, és nem jön le a víztől. Nagyon elégedett vagyok, csak ajánlani tudom.

Crystal Nails Easy Remover - Green Tea

Crystal Nails Easy Remover - Green Tea
2019. november 9.

Az illata nem rossz, de nem igszan oldja a gellakkot.

Schwarzkopf Schauma Repair Shampoo

Schwarzkopf Schauma Repair Shampoo
2019. október 31.

Az újrahasznosított flakon és a környezetbarát összetevők miatt vettem. Nem okozott csalódást, ez egy bagyon jó sampon. Az én hajam gyorsan zsírosodik, de a sampon ezt nrm fokozta. Az illata kellemes es fényes, selymes hajat eredményez. Ujravenném.

The Body Shop Pink Grapefruit Body Mist

The Body Shop Pink Grapefruit Body Mist
2019. március 26.

Az illata isteni, viszont nagyon hamar elillan( kb 45 perc utan)....egyeltalán nem éri meg az árát.

Trend It Up Double Volume & Shine Körömlakk

Trend It Up Double Volume & Shine Körömlakk
2019. március 4.

A kedvencem. Gyorsan szárad, szép fénye van, és tartós.

Balea Szárazsampon Sötét Hajra

Balea Szárazsampon Sötét Hajra
2018. november 6.

Régebben Batiste-ot használtam, de mindig rettentően gyorsan kifogyott, és nem volt olcsó, ezért erre váltottam. Már a 3. flakonnál tartok,és igazából szeretem is, meg nem is. Az ára remek, és igazából nagyon jól teszi a dolgát ( eltünteti a zsírosságot és dúsít), de sokat kell fésülni, mire el tudom távolítani a hajamból a port és az illatát egyszerűen nem szeretem. Nagyon erős, és fura....de az is lehet,hogy az én hajam illatával párosítva nem jó. Mindenesetre ajánlom, mert ennél olcsóbbat nem nagyon lehet kapni, és a zsírosságot nagyon jól eltünteti és akár 2 nappal is ki lehet tolni vele a hajmosást.

Essence Make Me Brow Szemöldökformázó Gél

Essence Make Me Brow Szemöldökformázó Gél
2018. június 10.

Nekem tökéletes. A helyén tartja a szálakat és színez. Nem magaban használom, mert picit hiányosak a szemöldökeim, de elvégzi a dolgát, és az ára is jó.

Inecto Pure Argan Conditioner

Inecto Pure Argan Conditioner
2018. június 10.

Szeretem az állagát, nem nehezíti el a hajamat. Viszont nekem nem elég, én utána még használok olajat a hajamra. Nekem így megfelel, de ha valakinek száraz a haja, nem ajánlanám.