alexandra326

Regisztráció dátuma: 2016. május 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. május 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Redken RCT Protein Complex Extreme Strengthening Shampoo

Redken RCT Protein Complex Extreme Strengthening Shampoo
2019. október 24.

Egy flakonnal elhasználtam, talán mintha kevésbé törne a hajam, de sajnos néha eléggé összetapasztotta és a flakon vége felé korpásodott is tőle a hajam. Illetve, mintha jobban hullott volna, mikor használtam. Erősen túlárazott termék.

MeMeMe Flawless Concealer

MeMeMe Flawless Concealer
2019. szeptember 17.

Nem túl sűrű, folyékonyabb állagú, ebből kifolyólag nem túl drasztikus a fedése, de szépen világosítja a szem alatti területet. Nem ül bele a ráncokba, nekem nem bírja estig, de azért szépen a helyén marad. Azért nem öt csillag, mert azért nem tökéletes és biztosan van jobb. Most fog elfogyni, de szerintem újraveszem.

Up.: A Catrice sokkal jobb, fedésben és árban is. Elveszek egy csillagot, visszatértem ahhoz.

Estée Lauder Sumptuous Extreme Lash Multiplying Volume Szempillaspirál

Estée Lauder Sumptuous Extreme Lash Multiplying Volume Szempillaspirál
2019. június 13.

Utazó méretben van meg, már használom egy ideje. Szép fekete színe van és egyáltalán nem tapaszt, jó eredményt lehet vele elérni, a barátom is meg szokta jegyezni, hogy mekkora a pillám.:D Amúgy is elég hosszú, de szépen kihangsúlyozza. negatív viszont, hogy rettenetesen pereg. Nem hogy egy egész napot nem bír ki, de felkenem 8-kor és délután 2-kor már a szemem alatt van..hidegebb időben is tapasztaltam ezt, nem csak most.

GlamGlow Super-Mud Clearing Treatment

GlamGlow Super-Mud Clearing Treatment
2019. április 18.

A hatása nem rossz, valóban mattít és tisztít. De ezt jóval olcsóbb maszkok is tudják. Egy 50 grammos kiszerelést használtam el belőle, illetve egy része beleszáradt a tégelybe, mikor már erősen fogyóban volt, így az kuka..rendesen tároltam pedig. Biztosan nem venném újra, a marketinggel ügyesen lehúzzák az embereket. A sztárok is ezt használják, stb... A Body Shop agyagos maszkját fogom kipróbálni ehelyett.

Alverde Nappali Arckrém Vadrózsa Kivonattal

Alverde Nappali Arckrém Vadrózsa Kivonattal
2018. december 2.

Nekem kombinált bőröm van, de tökéletesen bevált. Teljesen beszívódik és nagyon puha lesz az arcom utána, pattanásokat és irritációt nem okozott. Sok hasznos dolog van benne és az ára is kedvező, újra fogom venni, ha elfogy.

The Body Shop Havas Szilva Testvaj

The Body Shop Havas Szilva Testvaj
2018. december 2.

Sokáig nem hittem el, hogy a márka testvajai tényleg ilyen jók, mint amekkora hype van körülöttük. A teljes árukat biztosan nem érik meg, de sikerült háromezer forint körül beszereznem ezt a testvajat, ami még mindig sok egy átlag pénztárcának, de néha megérdemlünk egy kis extrát.:) Valóban nagyon jól hidratál, nem szoktam minden nap kenni magam és még így is. Gyorsan beszívódik, nem irritál, az illata tartósan megmarad. Valamilyen TBS testvajam biztosan mindig lesz itthon.

Rimmel Natural Bronzer

Rimmel Natural Bronzer
2018. október 14.

Abszolút kedvencem, talán még a the Balm bronzerénél is jobban szeretem (na jó, azért nem:D de a kettőt felváltva használom). Könnyű vele dolgozni, megfelelően pigmentált, nem nagyon lehet vele túlzásba esni. Nincs narancsos beütése és tartós is. Semmi rosszat nem tudok róla mondani, megéri az árát. A pan aljára értem már, ez is sokat elmond.:)

Yves Rocher Autobronzant Le Soin Vegetal Corp Express Önbarnító Permet

Yves Rocher Autobronzant Le Soin Vegetal Corp Express Önbarnító Permet
2018. április 5.

Nem vagyok tőle elájulva. Valóban expressz barnaságot ad, nekem elég kétszer használni és szép színem lesz. Talán tényleg nem sárgás színt ad, mint az eddig próbált önbarnítók. Viszont iszonyú nehéz egyenletesen felvinni, hogy egységes és foltmentes legyen a végeredmény. Talán jobbak azok a barnítók, amik fehér színűek, így látni, hova kentem már. Korrigálni is nagyon nehéz, szinte levakarhatatlan. Nem fogom újravenni.

NYX Sweet Cheeks Blush Palette

NYX Sweet Cheeks Blush Palette
2018. március 15.

Körülbelül 10 pirosítóm van (magam sem tudom minek ennyi), de a legszívesebben ehhez nyúlok. Bármilyen sminkhez/napszakhoz található benne megfelelő szín. Mindegyik nagyon pigmentált, nincs különbség a különböző színek pigmentáltsága között. Elég épp hogy belemártani az ecsetet az optimális eredményhez. Rajtam körülbelül 6 órát bír. Ha még ebben az életemben elfogy, újraveszem.

MosóMami Rózsa Virágvíz

MosóMami Rózsa Virágvíz
2018. február 25.

Nyakamra és dekoltázsomra használom,ha épp nincs kedvem testápolózni. Nagyon friss érzetet kölcsönöz és szépen hidratálja a bőrt. Kellemes, természetes rózsa illata van. Ráncmegelőző hatásában pedig egyelőre csak reménykedem.:)