Alexandra8

Regisztráció dátuma: 2019. május 23.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. május 23.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Garnier Bio Fresh Lemongrass Hidratálókrém

Garnier Bio Fresh Lemongrass Hidratálókrém
2020. április 21.

Sajnos nagy csalódás. Mikor megszárad tényleg arcmaszkszerűen szárad rá a bőrre konkrétan le lehet dörzsölni. Az illata még tetszett is, de így kb estére használom alkalmanként más krémmel felváltva csak azért, hogy elhasználjam. Senkinek nem ajánlom.

Catrice Glam & Doll False Lashes Szempillaspirál

Catrice Glam & Doll False Lashes Szempillaspirál
2019. június 6.

Nekem nagyon bejött az utóbbi időben ez az 1 spriál volt amit szívesen használtam, viszonylag sokáig is tartott az ára is jó. Mondjuk nekem viszonylag hosszú és sűrű szempilláim vannak azok festésére nagyon jó, viszont vásárlásnál ezt számításba venném.

Oriflame Feet Up Cherry Delights Lábkrém

Oriflame Feet Up Cherry Delights Lábkrém
2019. június 6.

Az illata fincsi karácsonyi cseresznyés sütire emlékeztet. A krém maga sűrű és brutál nehezen szívódik be és akkor se teljesen, pedig estére hagytam felszívódni. Nem venném újra.

Balea Kézkrém Olívaolajjal

Balea Kézkrém Olívaolajjal
2019. június 6.

Tavasszal kezdtem el használni a már kicsit jobb időkben mikor enyhén volt csak kiszáradva a kezem ahhoz elég volt hogy rendbe tegye, viszont kétlem hogy a téli hideggel is megbírkózna. Gyorsan beszívódik, finom az illata összességében szeretem ilyen kis tavaszi nyári kézkrémnek.

Oriflame Love Nature Arckrém Zabkivonattal

Oriflame Love Nature Arckrém Zabkivonattal
2019. június 6.

Az illatát nagyon szerettem kellemes, bár inkább mézre emlékeztet. Estére használtam a téli hónapokban akkor nagyon meg voltam vele elégedve.

Oriflame Love Nature Zselés Arckrém Aloe Verával

Oriflame Love Nature Zselés Arckrém Aloe Verával
2019. június 6.

Estére szoktam használni a kombinált bőrömre arra bevált, szerintem találnék ettől jobbat is viszont akciósan ár érték arányban megérte.

Avon Naturals Sárgabarack és Shea Kifésülő Spray Száraz Töredezett Hajra

Avon Naturals Sárgabarack és Shea Kifésülő Spray Száraz Töredezett Hajra
2019. június 6.

Vizes hajra használom nekem segít ,utána puha lesz a hajam és az illata is tetszik . A hajvégeimet is kevésbé szálkásnak látom mióta használom.

Trend It Up Double Volume & Shine Körömlakk

Trend It Up Double Volume & Shine Körömlakk
2019. június 5.

Szerintem nagyon jó lakk egy rétegben is jól fed és tartós is simán bírja akár 1 hétig, ami számomra már igazi rekord. Sötét zöld színben van meg.

Dr. C. Tuna Aloe Gél

Dr. C. Tuna Aloe Gél
2019. június 5.

Ritka rossz egy termék volt számomra. A bőrömön egy réteget képzett, nem hagyta a bőrömet szellőzni, nem szívódott be megfelelően hiába kentem fel vékonyan. Az ára is szörnyen magas, nem ajánlom.

Essence Ho!Ho!Ho! Szemhéjfesték Paletta

Essence Ho!Ho!Ho! Szemhéjfesték Paletta
2019. május 23.

Hasonló volt a helyzetem, mint az előttem kommentelőnek. Végül a palettát 4 drogériaban való keresés után, egy külvárosi drogériában tettem szert, azóta is nagy a szerelem. Nagyon szép színei vannak, pigmentált is összességében szerintem egy nagyon jól sikerült palettáról van szó.