alexandra95

Regisztráció dátuma: 2015. június 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. június 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

L'Oreal Paris Elseve Nutri-Gloss Luminizer Sampon Fakó Hajra

L'Oreal Paris Elseve Nutri-Gloss Luminizer Sampon Fakó Hajra
2016. július 9.

Átlagos termék,kicsit zsírosítja a hajam,az illata pedig jó,de nem hosszantartó.

RdeL Young Szemöldökspiràl

RdeL Young Szemöldökspiràl
2016. május 26.

Nekem is sok terméket visz fel a kefe,de le lehet húzni.Ezen kívül viszont nagyon hasznos termék,a ceruzával mindigis ügyetlenül bántam,ezzel egy-két laza húzás és teszi a dolgát.Meg vagyok elégedve vele. :))

For Your Beauty Szemöldökcsipesz

For Your Beauty Szemöldökcsipesz
2016. május 26.

Sajnos semmit jót nem tudok elmondani erről a csipeszről.
Már a kicsomagolás pillanatában se szedte ki a szemöldökszálakat,a vastagabbakat se,nemhogy a vékonyakat.
A bőrömet is kisebezte,ezért teljes pénzkidobásnak tartom,bár nem volt drága,de egy forintot se ér. :(

Balea Young Mademoiselle Chic Deo Spray

Balea Young Mademoiselle Chic Deo Spray
2016. május 25.

Régen kizárólag csak ezt a dezodort voltam hajlandó használni és ha anyu éppen mást vett,szaladtam a boltba egy ilyenért. :D
Utólag nem tudom mi fogott meg benne,az illata mára már inkább irritáló,de ha jól emlékszem pár éve bevált és mivel már a célközönségből is kinőttem,különösebb bajom nincs vele. :D

Nivea Smooth Sensation Hydra IQ Testápoló

Nivea Smooth Sensation Hydra IQ Testápoló
2016. május 25.

Jól hidratál,az illatát viszont nem szeretem. :)

RdeL Young Soft & Matt Mousse Alapozó

RdeL Young Soft & Matt Mousse Alapozó
2016. április 22.

Ó,valóban kis csodatermék *-* Nem pattanásos a bőröm,ezért csak minimális korrekcióként használok alapozókat.De!
Ettől függetlenül is látom,hogy szép a fedése és nagyon tetszik a mattsága.
Pedig ám fínyás vagyok alapozókkal kapcsolatban (sose találom el a színt,nem tartós,foltos),legjobban pedig azt szeretem ha ár-érték arányban sem kell csalódnom.
Ez a termék megéri a 900 forintot,sőt! Nagyobb kiszerelésben is szeretném látni. :))

Garnier Essentials 24H Hidratáló Szemkörnyékápoló

Garnier Essentials 24H Hidratáló Szemkörnyékápoló
2016. április 22.

Oriflames termékről váltottam és igazából ugyanazt tapasztalom.
Nem táskás,karikás a szemem,az arcom is kipihentnek tűnik,bár keveset alszok.Gondolom bevált. :)

Garnier Pure 3in1 Arclemosó

Garnier Pure 3in1 Arclemosó
2016. április 19.

Igaz,nekem nem problémás a bőröm,az átmeneti kisebb szépség hibákra elég.
Lemosóként,bőrradírként és arcmaszkként is bevált,egyenlőre nem cserélek. :)

Fa Fruit Me Up Fruity Touch Dezodor

Fa Fruit Me Up Fruity Touch Dezodor
2016. április 10.

Körülbelül egy hete kaptam,azóta használom és maximálisan meg vagyok elégedve vele.
Az igényeimet teljesíti.Van egy közepesen intenzív illata,ami nem semleges és nem is túl erős,pont jó arra,hogy ne keveredjen a parfümömmel és mégis érezzem,hogy van rajtam dezodor.Tartós is,bár sokat rohangálok,mégse ver ki 10 perc után a víz.Borotválkozás után viszont egy picit csíp,de ha megfelelő távolságból fújkálok végülis nem érzek semmit.Összeségében jó kis termék. :)

Balea Dusche&Creme Vanille & Cocos Tusfürdő

Balea Dusche&Creme Vanille & Cocos Tusfürdő
2016. április 10.

Az előző tusfürdőm iszonyatosan szárított,gyorsan kerestem egy újat,jó áron.
Bár nem vagyok túlzottan elragadtatva a termékcsalád tusfürdőitől,olyan jó illata volt,hogy megvettem és végülis bevállt.
Nem szárított,az illata kellemes,viszont valóban nem tartós,habár egy jobb minőségű testápoló ígyis-úgyis elnyomná.
Ezért szerintem gyors megoldásnak megéri,ár-érték arányban pedig kifejezetten jó.