alexandraporcelain

Regisztráció dátuma: 2012. május 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. május 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

The Body Shop Kamillás Sminklemosó Balzsam

The Body Shop Kamillás Sminklemosó Balzsam
2021. október 7.

Mióta ezt használnom nem akarok semmilyen más sminklemosót használni. Ez A sminklemosó. Drágának drága, de nagyon sokáig elég, december óta használom heti 4-5 alkalommal és még mindig nem fogyott el.

The Body Shop British Rose Testvaj

The Body Shop British Rose Testvaj
2021. október 7.

Ugyanolyan csoda, mint a többi testvaj. Tökéletes illat, tökéletes hatás. ❤️

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2021. január 26.

Nekem sokat segített a miteszereim minimalizálásában.

Helia-D Narancsbőr Elleni Karcsúsító Gél

Helia-D Narancsbőr Elleni Karcsúsító Gél
2021. január 26.

Én imádom azt a melegítő érzést amit nyújt. :D Ha nem használna, akkor is használnám már csak ezért is. De szerencsére használ, én kiegészítem azzal, hogy egy masszírozóval dolgozom bele a bőrömbe. Nyilván ez is hozzátesz, de szerintem maga a gél is használ. Nyilván ehhez kell az, hogy az ember mozogjon, tisztán étkezzen és sok vizet igyon, önmagában ez a krém nem csodaszer, de jó kis kiegészítő.

The Body Shop Drops Of Light Bőrvilágosító Habzó Arctisztító

The Body Shop Drops Of Light Bőrvilágosító Habzó Arctisztító
2021. január 26.

Az egyik legnagyobb előnye, hogy bár drága, de nagyon kevés kell belőle, nagyjából egy borsónyi adag. Nagyon kellemes illata van, nagyon jó állaga van, és nagyon szépen tisztítja az arcot.

The Body Shop Matt Folyékony Rúzs

The Body Shop Matt Folyékony Rúzs
2020. március 24.

Jó rúzs, nem szárít, azonban nem valami extra tartós - de legalább nem kell súrolni lemosásnál. Én szeretem, de figyelni kell arra, hogy néha újra kenje az ember.

The Body Shop Vitamin C Glow-Protect Lotion SPF30

The Body Shop Vitamin C Glow-Protect Lotion SPF30
2020. március 24.

Olyan állaga van, mint minden fényvédőnek. Zsíros, fénylő réteget hagy maga után, mint az összes többi fényvédő. De ez nem meglepetés. Ez egy jó fényvédő, a márkától ez a legjobb. Az illatán meg túl lehet lépni.

Pupa Made To Last Foundation

Pupa Made To Last Foundation
2020. március 24.

Egyik legjobb alapozóm. Tökéletes fedés, jó állag, könnyű vele dolgozni, tartós, nem látszik hogy alapozó van rajtam, sokáig elég.

Pupa Sport Addicted Púder

Pupa Sport Addicted Púder
2020. március 24.

Jó púder, sokáig nem fénylik át az arcom tőle. Biztosan újra fogom venni. De azért a termékleírása bőven túloz. :)

Pupa Active Light Highlighting Concealer

Pupa Active Light Highlighting Concealer
2020. március 24.

A legvilágosabb szín nem elég világos más korrektorokhoz képest. Ettől függetlenül jó korrektor, könnyű vele dolgozni, jó fedést ad.