alexandraporcelain

Regisztráció dátuma: 2012. május 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. május 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

MakeUp Revolution Brow Pomade

MakeUp Revolution Brow Pomade
2020. március 24.

Egy hete használom, nekem még nem száradt be, és nagyon elégedet vagyok vele. Jó szín, könnyű vele dolgozni, természetes hatás. Azonban az ecsetje felejtős.

Alverde Relax Bőrápoló Olaj Vadrózsa és Homoktövis Kivonattal

Alverde Relax Bőrápoló Olaj Vadrózsa és Homoktövis Kivonattal
2019. december 14.

Száraz bőrre tökéletes választás azoknak, akik szeretik az olajokat.

Alverde Bio Menta és Bio Zöld Tea Feszesítő Testápoló Fluid

Alverde Bio Menta és Bio Zöld Tea Feszesítő Testápoló Fluid
2019. december 14.

Száraz bőrre nem ajánlom, csak akkor, hogyha kerül rá egy másik hidratáló. A hatása jó, az illata jó.

The Body Shop Teafaolajos Éjszakai Arckrém

The Body Shop Teafaolajos Éjszakai Arckrém
2018. december 20.

Tény, hogy használ, viszont nekem nagyon száraz tapintású lesz tőle a bőröm, nagyon húzodik a bőr, ami nem kellemes. De rákenve egy másik hidratálót jól működik.

The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution

The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution
2018. november 19.

Három hónap használat után mondhatom, hogy használ, DE csak akkor, ha folyamatosan van használva. :)

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2018. október 21.

Zsíros bőrre, esti hidratálónak tökéletes.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2018. október 21.

Fit me-t váltottam le vele. Valószínű, hogy marad ez, amíg nem találok jobbat. Az árnyalat megfelelő, szépen el lehet dolgozni, tartós DE beleül a ráncokba, és annyira erős illata van, hogy néha bántja a szememet. Ettől függetlenül jó, az árkategóriájában szuper.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2018. október 21.

Ennyi vélemény után van még értelme véleményt írni? :D

Nekem kicsit csalódás volt. Eddig jobb alapozókat használtam, de próbát tettem vele. A fedése egyáltalán nem természetes, még a hülye is látja, hogy van rajtam alapozó, hiába dolgozom el teljesen (más alapozónál soha nincs ilyen gond). Bele ül a ráncokba, nagyon kevés ez a négy szín, és ahogy írta valaki itt, tökéletesen látni a lányokon, hogy ki az, aki ezt használja. Én biztosan nem veszem újra.

Amiért mégis négy csillagot kap tőlem: ezen az áron nincs jobb. Felesleges ezt összevetni a négyszer, ötször drágább erős fedésű alapozókkal. Ezt a hasonló árkategóriával kell összevetni, ahol ennél sokkal gyengébb alapozók vannak. Szóval aki tényleg természetes, valóban erős fedésű alapozót keres, azt ne ezt válassza, mert csalódni fog.

The Body Shop Vitamin E Moisture-Protect Emulsion SPF30 / Pa+++

The Body Shop Vitamin E Moisture-Protect Emulsion SPF30 / Pa+++
2018. október 21.

Egy pumpányi elég belőle, gyorsan felszívódik, jól hidratál, nem okozott bőrhibákat, szerintem újra fogom venni.

Balea Duschjelly Pink Jelly Bomb

Balea Duschjelly Pink Jelly Bomb
2018. október 12.

Annyira klassz, vicces, jó illatú, hogy biztosan újra veszem még párszor. :)