alexandraporcelain

Regisztráció dátuma: 2012. május 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. május 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lovely Lashmania Szempillaspirál

Lovely Lashmania Szempillaspirál
2018. október 12.

Azt kell tőle várni, amit a Lovelytól és ezer forintért lehet várni. Jó, nem folyik le, nem maszatolódik, szépen elválasztja a pillákat, de ennyi.

Lovely Chocolate Bronzer

Lovely Chocolate Bronzer
2018. október 12.

Nagyon szeretem, bár néha könnyű megcsúszni vele.

Trend It Up Ultra Matte Ajakrúzs

Trend It Up Ultra Matte Ajakrúzs
2018. október 12.

Ezen az áron a legjobb matt rúzs ami létezik.

p2 Express Szemöldökceruza

p2 Express Szemöldökceruza
2018. június 25.

Amikor az ember vesz egy világos/közép barna színű szemöldök ceruzát, akkor egyáltalán nem arra számít, hogy kap egy sötét, vöröses barnás színt. A színe rémes, ráadásul annyira puha, mintha rúzzsal szinezném a szemöldököm. Egyáltalán nem lehet vele precízen dolgozni.

Trend It Up Metal Shine Folyékony Ajakrúzs

Trend It Up Metal Shine Folyékony Ajakrúzs
2018. február 4.

Hát én leárazva vettem, felbontva. Amikor otthon kibontattam azt hittem, hogy valami hibás termék, hogy ilyen bunkó applikátora van, de már látom, hogy nem, ez ilyen. Csak egy kérdés: ezt hogy engedhették ki??? Hatalmas ez az applikátor, ezt szerintem még az extrán vastag szájú hölgyek se tudják használni.

A másik: sz*r a színe, már bocsánat. Nagyon fénylik nagyon extra metálos, csak épp az alap színe egyáltalán nem pigmentált. Így mi értelme van?

És végül: mindegy lenne, ha cukorszirupot,vagy mézet kennék a számra. Elviselhetetlen ez a ragacsos érzés, pedig engem nem szokott zavarni ha ragad, de ez már sok.

Pupa Like A Doll Folyékony Alapozó

Pupa Like A Doll Folyékony Alapozó
2018. február 4.

Ez tökéletesen az, amit igér. Nem igér full coverage-et, és azt nem is kell tőle várni. Olyan lányoknak, akiknek apró bőrhibái vannak, vagy nem egységes színű az arcuk tökéletes választás. Nekem nincsenek nagy bőrhibáim, nincs szükségem erős fedésre, ezért számomra ez nagyon jó alapozó. A természetes hatás pedig tényleg természetes, de szigorúan púrder nélkül (nekem a stay matte-el nem működött együtt). Észre sem lehet venni, hogy van rajtam valami, szép fényes tőle az arc, de nem olajos a hatása. A legjobban kézzel lehet eldolgozni, nekem blenderrel és ecsettel nem olyan szép az eredmény. Imádom, biztosan újra fogom még venni.

Trend It Up N°1 Körömlakk

Trend It Up N°1 Körömlakk
2018. január 8.

280-as színben vásároltam meg, ami - ha nem vagyok színtévesztő - akkor sötét lila. Felkenve viszont egyáltalán nem sötét lila, hanem bordó, egy kevés lilás beütéssel. Ha vakuval megvilágítom, akkor lila, de amúgy egyáltalán nem. Ettől függetlenül öt csillag, mert jó lakk, könnyen szárad, tartós, és szép színe van.

Trend It Up Velvet Sensation Körömlakk

Trend It Up Velvet Sensation Körömlakk
2018. január 8.

Nagyon érdekes ez a körömlakk, mivel ez - számomra legalábbis - nem bársonyos, hanem teljesen matt. Rendkívül gyorsan szárad, és teljesen matt, bár hozzáérve tényleg kicsit "bársonyos" a tapintása. Ez biztos jó annak, aki szereti simogatni a körmeit. :D Két-három rétegben azért fel kell vinni, de ez nálam a másik 7 trend it up lakkra is igaz. Tartós, nem pattog le hamar. Én szeretem.

Essence Awesometallics Metal Shock Lip Paint

Essence Awesometallics Metal Shock Lip Paint
2017. december 14.

Nagyon szerettem volna, hogy jó legyen, de felkenve botrány a színe a belladonnának(kék). :( Nem jó, nem mutat jól, kendődik, nagyon rossz. :(

Essence Sheer & Shine Lipstick

Essence Sheer & Shine Lipstick
2017. december 14.

15-ös van meg. Jó-jó, szép színe van, tartós, visszafogott, de nekem olyan érzés, mintha vizes lenne a szám, és nagyon zavar. :D Ettől függetlenül ez egy jó rúzs, de én ritkán használom.