alexandraporcelain

Regisztráció dátuma: 2012. május 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. május 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence Matt Matt Matt! Vibrant Shock Ajakrúzs

Essence Matt Matt Matt! Vibrant Shock Ajakrúzs
2017. december 14.

A zöld egy álom, imádom. Tartós, jó színe van, pigmentált, szuper.

Trend It Up 2In1 Shine & Gel Top Coat

Trend It Up 2In1 Shine & Gel Top Coat
2017. december 13.

Nagyon jó, könyen szárad, és sokáig fent marad tőle a lakkom, nem pattog le.

Trend It Up Porcelain Nail Polish

Trend It Up Porcelain Nail Polish

040-es árnyalat.
Gyönyörű szín, imádom. DE: nem lehet szépen felkenni, mert nagyon csíkoz, ezért minimum három rétegben kell felvinni. Alaplakkal és fedőlakkal se bír ki 3 napnál többet, ráadásul folyamatosan berepedezik. Ezért ez csalódás nekem, ettől függetlenül szeretem ezt a színt, ezért használom, de mindig felbosszant. :D

Trend It Up Tropic Chic körömlakk

Trend It Up Tropic Chic körömlakk
2017. december 13.

A kék színt vettem meg. Egy pontot levonok azért, mert minimum három réteg kell, hogy kiadja a színét. Ezen kívül szuper, nekem alaplakkal és fedőlakkal kibír egy hetet, és nagyon különleges színe van,imádom.

Helia-D Regenero Szépségvitamin

Helia-D Regenero Szépségvitamin
2017. szeptember 28.

Nálam ugyan azt az eredményt érte el, mint a DM saját márkás hajvitaminja. :D Mivel az olcsóbb, és több, ezért ettől levonok egy pontot, de egyébként teljesen szuper, nőtt a hajam, a szempilláim is nőttek, újak is nőttek ki. Nekem bevált.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2017. szeptember 6.

Hát ennek nagyobb volt a füstje, mint a lángja. Annyian dicsérték, annyian elmondtak minden jót tőle, hogy elég nagy volt vele az elvárásom. Lehet, hogy ha ez nincs akkor most ö csillagot kapna. Az árához képest jó szempillaspirál, de nem olyan, amihez mindig szívesen nyúlok. Az essence Lash Princess simán lekörözi. Túl rövidek a sörték, nem lehet vele rendesen dolgozni. Egész jól elválasztja a pillákat egymástól, de azért még se az igazi. Ettől függetlenül egész szép pillákat csinál. Nekem nem lett kedvenc. Nem rossz, elfogom használgatni, de nem kedvenc.

Dontodent Sensitive Floss Fogselyem

Dontodent Sensitive Floss Fogselyem
2017. július 6.

Nem akarom lehúzni, mert egy jó fogselyem, csak nem azoknak akiknek szűk a fogközük. Ott, ahol több hely van nagyon könnyű használni, enyhén mentolos íze van. Viszont ahol alig van hely, oda volt, hogy bele is szorult... Én váltottam inkább a viaszosra.

Balea Frissítő Arclemosó Gél Lótuszvirág Kivonattal

Balea Frissítő Arclemosó Gél Lótuszvirág Kivonattal
2017. július 3.

Párszor használtam eddig, ha lesz fejlemény update-elem.

Nagyon jól leszedi a sminket, és nagyon kevés kell belőle. Tetszik, hogy nem habzik túl, meg van a géles állaga. Illata semleges, viszont használat után kicsit feszül bőröm, illetve a szememet kicsit "irritálja". Biztosan van szárító hatása, mert a zsíros bőröm felettébb matt lett után. Egyelőre marad, hosszan használat után meglátjuk mi lesz.

UPDATE: Csak az első használatnál feszült a bőröm, és az irritáció is elmúlt, így megkapja az öt csillagot. :)
UPDATE: Négy hónap használat után kijelenthetem, hogy ez nem jó. Miután lemostam ezt a gélt, érzem, hogy maradt valami az arcomon. Nem tudom teljesen eltávolítani róla. Rettenetesen szárítja a bőrömet, már nem tudok hova hidratálni. Úgy hogy nem, biztosan nem veszem újra.

Trend It Up Soft Matte Körömlakk

Trend It Up Soft Matte Körömlakk
2017. június 18.

Én leszek az aki lepontozza. :( Nehezen szárad, tudom, hogy a matt lakkok lassabban száradnak, de ez többihez képest is nehezen szárad. Legalább 2-3 rétegben fel kell vinni, hogy szép legyen, de így sem lesz annyira szép. Tudom, hogy ez nem lesz rendesen matt, de ez a soft matt egyszerűen csúnya. Olyan mintha a félig megszáradt körmömet összenyomkodtam volna, és elvesztette volna fényét. Ráadásul nagyon hamar elkezd kopni... (egyik körmöm egy napot bírt, amíg más lakknál simán kibír 7 napot) Pozitívuma, hogy jó az ecsete,és a színe szép(020). :D De ennyi.

L.O.V Lovtime 18H Long Lasting Foundation SPF20

L.O.V Lovtime 18H Long Lasting Foundation SPF20
2017. június 5.

Egyelőre meg vagyok vele elégedve. Az árnyalat (010) pontosan illeszkedik az én bőszínemhez. Az alapozó nagyon folyós, vagy legalábbis folyósabb, mint amik eddig nekem voltak. :D Nagyon jó a fedése, nincsmaszk hatás, könnyű eldolgozni, tartós, nem emeli ki a száraz részeket, lassan kopik. Summa summarum ez egy nagyon nagyon nagyon jó drogériás alapozó, örülök, hogy rátaláltam. :) Mindenkinek ajánlom, akinek csalódások voltak drogériás alapozók.