alexandraporcelain

Regisztráció dátuma: 2012. május 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. május 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Duschschaum Fresh & Fruity

Balea Duschschaum Fresh & Fruity
2017. június 5.

A nyári hőségben igazi felüdülés lesz ezt használni. :) Nincs olyan szuper illata, mint a többinek, ennek elég savanykás, citruso illata van, de szerintem jobb lesz ez a nagyon meleg napokra. :)

Lush Rosy Cheeks Friss Arcpakolás

Lush Rosy Cheeks Friss Arcpakolás
2017. május 22.

A homlokomra kerestem terméket, ami nagyon könnyen zsírosodik, és mitesszeres. Az eladó hölgy ezt ajánlotta. Itthon felkeltem a homlokomra, és az orromra is, csak tíz percig hagytam fent, nem akartam hogy kiszáradjon a bőröm. Az orrom picit ki is száradt, de az nem is volt olyan zsíros, mint a homlokom. A homlokomat nagyon szépen helyre tette, puha és matt lett. Ami még nagy plusz a terméknél, hogy nagyon jó az állaga, ez a hideg agyagos dologhoz annyira jó hozzáérni. :D Az illata meg külön csoda, én imádom.
Akinek zsíros a bőre, annak jó választás lesz, viszont a száraz bőrűeket nagyon kifogja szárítani.

Mitesszer Eltávolító Pálca

Mitesszer Eltávolító Pálca
2017. május 18.

Nekem életmentő. Sok-sok mitesszer van a homlokom, és ezzel ahh milliószor könnyebb. Neki ülök, x mitesszert kinyomok, este piros a homlokom, reggel elmúlik, kész. :D Régen a körmeimmel csúnyán felsértettem mindig a bőrömet, ezzel sosincs ilyen probléma. :D

Balea Jamaica Vibes Tusfürdő

Balea Jamaica Vibes Tusfürdő
2017. május 18.

Tipikus Balea minőség, azért nem számítottam túl sokra ennyiért. :D Kellemes illata van, de nekem nem elég intenzív. Nem is marad meg a bőröm, illetve engem kicsit szárít.

Mivolis Haar Vital Komplex Étrend-kiegészítő Kapszula, Vitaminokkal és Ásványi Anyagokkal

2017. május 17.

Eddig egy levelet szedtem be, majd update-elem.

A hajam az nem változott semmit. De a körmöm erősebb lett, és a bőrömön is eltünedeznek a pattanások, és mitesszerek. Érdekes. :D

Második levél: A hajam elkezdett gyorsabban nőni (kb. 2 centit eddig), a körmeim nagyon erősek, és új pillákat vélek felfedezni.

Gliss Kur Million Gloss Express Hajregeneráló Balzsam

Gliss Kur Million Gloss Express Hajregeneráló Balzsam
2017. május 17.

Egy hosszú év folyamatos táplálás után gondoltam váltok sampont, balzsamot, és sprayt, mert már nincs szükségem extra ápolásra. Erre esett a választásom, mert a hajam elég fénytelen. Nekem nagyon szép fényes lett tőlük a hajam, szeretem az illatát is. Viszont annak, akinek töredezett a haja, annak nem ez a jó választás.

Rimmel Super Gel

Rimmel Super Gel
2017. május 17.

033 árnyalat van, szép narancssárgás. :) Az állagát imádom, pont tökéletes. Könnyű felvinni, jó az ecsete, és ami nálam nagyon meglepő, hogy tartós. Egy hátránya van, hogy lassan szárad, de ezt megbocsájtom neki. :)

Oriflame The One Tartós Körömlakk

Oriflame The One Tartós Körömlakk
2017. május 16.

A képen látható árnyalat van meg. Szép színe van, szép fényes éééééés ennyi. Nem tartós, hamar kopik, ötezermillió év mire megszárad. Már sose nyúlok érte, mert mindig az van bennem, hogy a másik 15 lakk negyed annyi idő alatt megszárad. Max 1-1 körmöt szoktam ezzel kikenni.

Claire's Körömlakk

Claire's Körömlakk
2017. május 16.

Nekem egy átlátszó, flitteres körömlakkom van, így talán az én véleményem nem is ér. :D Kicsit kevés benne a dísz, de az biztos, hogy leszedhetetlen. Amit felraktam, az ott marad. :D Tartósnak is tartós, viszont ár-érték arányban nem jó. Ebben az árkategóriában sokkal jobb lakkokat is lehet venni.

Maybelline Colorama Körömlakk

Maybelline Colorama Körömlakk
2017. május 16.

Két színem is van belőle, mindig hamar lepattogtak, és ötször átkellet kenni. Szörnyű.