alexandraporcelain

Regisztráció dátuma: 2012. május 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. május 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Eveline 8W1 Total Action Körömápoló Koncentrátum

Eveline 8W1 Total Action Körömápoló Koncentrátum
2017. május 16.

Tavaly októberben vettem meg egy kiadós műköröm letépkedés után. :D Sokáig rendes kúraszerűen használtam, látványosan erősödtek a körmeim. Alapjáraton nekem vékonyak a körmeim, sose tudtam megnöveszteni. Ettől a lakktól olyan lett a körmöm, mint a beton. Ma már csak körömlakk alá használom(tehát heti egyszer), de még mindig erősíti őket. A bónusz benne, hogy ennyi idő után is csak a felét használtam el. Imádom, egyedül azt sajnálom, hogy nem találtam rá hamarabb. Sose kellett volna körmöshöz mennem, ha ismerem korábban ezt a terméket. A kitalálója minimum köröm szentté-avatást érdemel. :D

Astor Quick & Shine Körömlakk

Astor Quick & Shine Körömlakk
2017. május 16.

609 Splash of the ocean árnyalat van meg. Igazi tavaszi, üde szín, én nagyon szeretem. Tartós lakk, szép fénye van, jó a ecsete, és tényleg gyorsan szárad. Imádom :)

Catrice Ultimate Körömlakk

Catrice Ultimate Körömlakk
2017. május 16.

Nekem a 115-ös, Summer Nights' Sky árnyalat van meg. Én nagyon szeretem, az árához képest tartós, nekem 3-4 napot kibír(ebben az árkategóriában más termék max. 2 napot bír ki). Nagyon szép ez a szín, szép fényes. Az ecsete jó, nekem egy húzás szinte elég. Ebből az árnyalatból nem kell kétszer átfesteni, de lehet, hogy világosabbaknál már kell. Szerintem kipróbálok még más árnyalatot is.

Nivea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Kakaóvajjal

Nivea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Kakaóvajjal
2017. május 11.

Egy hónapja vettem, nálam mostanra kezdte kifejteni a hatását. :D Mint mindenki, aki ezt használja, én is utálok testápolót használni. Ez tök jó, bekenem magam vele, és amíg rajta kell hagyni, addig megmosom az arcomat egy arctisztító géllel. Az illata kellemes, tipikus nivea. Az állaga tényleg kicsit viaszos, nekem még mindig fura, de szeretem ettől függetlenül. Szerintem még más fajtát is kifogok próbálni, de ez egyelőre kedvenc. :)

Alverde Nappali Arckrém Vadrózsa Kivonattal

Alverde Nappali Arckrém Vadrózsa Kivonattal
2017. május 10.

Az arcolaj után gondoltam kipróbálom a krémet is. Nagyon jó, nagyon hamar beszívódik, nagyon jól hidratál, és ami nekem még plusz, hogy az arcom zsíros részén nem lesz fényes, nem emeli ki, úgy, mint más száraz bőrre való termék. :) Szerintem az éjszakai krémét is kifogom próbálni.

Lovely K-Lips Folyékony Matt Rúzs & Ajakceruza

Lovely K-Lips Folyékony Matt Rúzs & Ajakceruza
2017. május 6.

Tegnap vettem meg, az essence matt matt matt csalódás után adtam ennek egy lehetőséget, mert annyira blogger, vlogger, mindenki istenítette. Na, ez tényleg annyira jó, mint amennyire mondják. Szerintem már mindent elmondtak előtte, újat már nem tudok mondani. Mindenkinek kötelező darab!!!

Balea Duschschaum Sweet Cake

Balea Duschschaum Sweet Cake
2017. május 6.

Szerintem az mindent elmond, hogy a barátom is elő szeretettel próbálta ki. :D:D Jó pofa, aranyos, krémes, habos, jó illatú. Féltem az illatától, de nagyon jó, bár az tény, hogy semmi eper meg sajttorta. :D Én imádom, szerintem kipróbálok még más illatot is belőle. :D

Max Factor Masterpiece Nude Paletta

Max Factor Masterpiece Nude Paletta
2017. május 4.

Glamour-napok alkalmával vettem meg, ez az első palettám, így elfogult vagyok. :D Szép színek vannak benne, jól ellehet dolgozni, valóban nagyon porzik, pigmentáltak. Én eddig még nem használtam előtte primert, így nekem nem volt túl tartós, de szerintem azzal még jobban működik. :) Jók a színei, mert lehet nagyon szolid sminket is csinálni, illetve alkalmit is. Én szeretem. :)

Isana Fresh Berries Lip Butter

Isana Fresh Berries Lip Butter
2017. május 4.

Fantasztikus illat, jó hidratálás, nagyon nagyon jó árban van, hamar beszívódik, nincs labello-zsíros hatása, imádom, imádom, imádom. Bár utcára nem használom, mert utálok belenyúlni, így csak itthon szoktam "belecsókolni". :D

Elseve Extraordinary Oil Tápláló Sampon

Elseve Extraordinary Oil Tápláló Sampon
2017. május 4.

Ilyen szörnyű samponom még nem volt. Alapjáraton kissé száraz, göndör hajam van, ami igényli a tápláló termékeket. Ez annyira olajos, hogy pattanásos(!!!!) lett a fejbőröm. Harmadik napra olyan volt a hajam, mintha két hete nem mostam volna, pedig előtte még az ötödik napon is vállalható volt.

UPDATE: Nem tudom már hova húzzam le ezt a sampont, de botrányos. Odaadtam a barátomnak, hogy használja el ő. Neki a teljesen normál, fényes, egészséges hajából egy korpa rengeteget csinált.... Már arra gondoltam, hogy megfürdetem vele a kutyát, hátha neki beválik, ha már az embereknek nem. :D Elhasználgatom majd kád takarításra, vagy nem tudom, nem szeretek semmit se kidobni, de lehet végül ez lesz a sorsa. Sajnálom, mert magát a márkát szeretem, illetve a hajolaja is nagyon jó minőségű ennek.