alexandraporcelain

Regisztráció dátuma: 2012. május 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. május 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2017. április 7.

Erős sminket nem szoktam vele lemosni, arra ott van az olajos párja, de egy egyszerű tusvonal szempillaspirál kombóval teljesen jól elbánik. Nekem a niveás száraz foltokat csinált, örülök, hogy ennél nem történt ilyen. Nem hagy maga után semmilyen "réteget", nincs kellemetlen szaga. Szerintem újravevős. :)

Alverde Arcpirosító

Alverde Arcpirosító
2017. április 7.

Sose szoktam random vásárolni, de ez pont egy ilyen termék volt. Megtetszett, és megvettem. Hát számomra erősen pigmentált, épp hogy beleraktam az ecsetet, de olyan erős lett, hogy kénytelen voltam lemosni. :D Óvatosan használom, mert nagyon erős színe van. Egyáltalán nem porzik, jól eldolgozható. A tartóssága tényleg nem a legjobb, de ettől még számomra nagyon jó. :)

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2017. április 7.

Évekkel ezelőtt kaptam meg, nem rég dobtam ki, mivel már esélyesen nem volt jó. :D Imádtam, egyik legjobb szerintem. Krémes, nagyon fekete, nem maszatol, nem mászik el, nem töredezik, nem potyog le, konkrétan lerobbanthatatlan. Más tégelyesekkel ellentétben ez nem keményedik meg, nem lesz sűrűbb. Imádom, biztosan újra fogom venni.

Sensodyne Repair & Protect Fogkrém

Sensodyne Repair & Protect Fogkrém
2017. április 7.

Csak ezt, soha semmi mást! Nekem nagyon érzékeny fogaim vannak, ráadásul a bölcsességfogaim is nőnek. Nagyon-nagyon helyre rakta a fogaimat, kevésbé érzékeny, tompult a fájdalom. Nincs mentolos íze, és nem is habzik, de nekem pont ez tetszik benne. Mentolos ízre ott van utána a szájvíz, így én nem hiányolom, hogy fogmosás közben is csípjen a mentol.

Már ezerszer újravettem, és még ezerszer újra is fogom. Imádom <3

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa
2017. április 6.

Tegnap vettem meg, így még csak háromszor használtam, ha változna a véleményem akkor updatelem.

A kiszerelése nagyon praktikus, későbbiekben is fellehet majd itthon használni, nem kell majd kidobni. :) Használtam délután, illetve este sminklemosás után. Szerintem nagyon kellemes illata van, nekem tetszik, nincs parfümös illata, inkább természetes. Nagyon könnyű felvinni, és eldolgozni is. Kicsit nehezen szívódik fel. Felkentem még a szokásos arckrémemet, és hát nyilván nem lett száraz a bőröm, de nem volt kellemetlen, ragacsos, nem volt olyan érzés, hogy van egy réteg az arcomon. Inkább ilyen nedves-puha-kicsit olajos érzete volt az arcomnak. Reggelre az arcom mintha kicserélték volna, nem volt nyúzott, szinte a színe is egységes lett. Nekem nagyon tetszik eddig, remélem ennél már csak jobb lesz. :)

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2017. április 6.

A niveás után váltottam, egyszerre vettem meg ezt, és a rózsaszínt. Hát az tény és való, hogy nem kell percekig a micellás vizes korongot a szememre tartanom, hogy feloldja a festéket, mert szinte alig húzom rajta végig, egyből lejön az egész. De! Csípi a szememet, ezért ott kénytelen vagyok a rózsaszínnel végig menni. :( Ettől függetlenül maximálisan megvagyok vele elégedve, szerintem újrafogom venni, ha elfogy. :)

Syoss Renew 7 Complete Repair Balzsam

Syoss Renew 7 Complete Repair Balzsam
2017. április 2.

UPDATE: 2016. július 23.-én írtam az első véleményt, az előtt vettem meg valamivel. Ma fogyott el, pedig rendszeresen használtam. Kevés elég belőle, viszont nagyon zavart a vízszerűsége. Így mindig bekevertem a Kallos csokis hajpakolásával, aminek nagyon jó krémállaga volt, és jó illata is volt, csak épp semmit sem használt. :D Létrejött a szuper balzsam, ami ápol, jó illatú, és jó krémes. :D Amikor megvettem szőke, töredezett hajam volt, szinte cirokseprű véggel. Egy év alatt tökéletesen rendbe jött a hajam, már-már semmit se kell ráraknom, és úgyis selymes. :) Nem tudom, hogy ez kizárólag ennek a terméknek köszönhető-e, mert mellette használtam ennek a balzsamnak a sampon párját, illetve hajmosás után a Gliss Kur Ultimate Repair Express fújós sprayt, és a SCHWARZKOPF ESSENCE ULTIME HŐVÉDŐ SPRAY 220°-t. Ezzel a négy termékkel teljesen rendbe jött a hajam, nincs eltört szál, pedig azóta vágva se volt. :) Én mindenképp ajánlanám!

A száraz, göndör hajamra nagyon jó, puha tőle és selymes. Ami nem tetszik, hogy eltűnik a hajamban, vízszerű lesz.

Baba Dezodor Érzékeny Bőrre

Baba Dezodor Érzékeny Bőrre
2017. március 23.

Nem vagyok egy izzadós fajta, így egy ilyen egyszerű dezodor tökéletes a számomra. Az illata kellemes, de egyébként semmi extra.

Nivea Micellás Arctisztító Normál és Vegyes Bőrre

Nivea Micellás Arctisztító Normál és Vegyes Bőrre
2017. március 23.

Nem szedi le rendesen a sminket, panda maci maradok tőle. Alig-alig akar megbirkózni egy sima tusvonallal, és szempilla festékkel. Az illata jó, nem szárít, nem irritál, csak azért kap három csillagot. Akciósan vettem a DM-ben, de remélem, hogy beindul a hatása, mert így nem valószínű, hogy újra veszem.

UPDATE: Ekcéma szerű foltok jöttek ki az arcomon tőle, ráadásul az illata átváltott hányás szaggá (vagy alapból az volt, csak először más szagoltam meg, kitudja.. :D) Soha-soha-soha többet, már túl is adtam rajta.

Himalaya Herbals Tápláló Bőrápoló Krém

Himalaya Herbals Tápláló Bőrápoló Krém
2017. március 23.

Arckrémnek használom, kellően tömör, zsíros, kellemes illata van, és szépen hidratálja a bőröm. Abszolút újravevős. :)