alexandraporcelain

Regisztráció dátuma: 2012. május 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. május 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Naturland Eukaliptusz Illóolaj

Naturland Eukaliptusz Illóolaj
2017. március 22.

Egyszer olvastam, hogy porallergiára kifejezetten jó az eukaliptusz illat. Én úgy érzem, hogy bevált, a párologtatást követően tényleg kicsit csökkent az orrdugulás. Még a felmosóvízbe is raktam, nagyon jó illat lett a szobába. :) Fürdővízbe tilos, mert ott csípni fog! :D

Balea Men Pomade 2in1 Bart & Haar Haj- és Szakállformázó

Balea Men Pomade 2in1 Bart & Haar Haj- és Szakállformázó
2017. március 18.

A barátom állítása szerint sima waxnál jobb szakállra, illata semleges, de inkább férfias. Az állaga kemény, szinte körömmel kell kiszedni a tégelyből. Viszont a kézen jól "elmálik", könnyen kenhető. Nem marad ragacsos a szakáll, ad neki egy természetes fényt. Tartása 8/10. Egyelőre újravevős, de kipróbálunk drágábbat is.

Garuda Ayurveda Eukaliptusz Balzsam

Garuda Ayurveda Eukaliptusz Balzsam
2017. március 5.

Megfázásra nagyon jó, kellemes hűsítő érzést nyújt. Orrnál óvatosan, mert ha sok kerül rá órákig fog csípni. Illetve férfiaknál a mellkasszőrt összeragasztja. :D

Kneipp Hát- És Deréklazító Fürdőkristály

Kneipp Hát- És Deréklazító Fürdőkristály
2017. március 5.

Nagyon hatásos derékfájdalmakra és rendkívül kellemes illata van, élmény vele a fürdőzés.

Essence Szemöldök Ápoló Készlet

Essence Szemöldök Ápoló Készlet
2017. március 5.

Régóta ezt használom, mivel még nem találtam mást, ami helyettesítené. A sablonokat kipróbáltam, de ki is dobtam őket, értelmetlenek, és használhatatlanok. A doboza nagyon rossz, mindig ki esik az ecset belőle, ahogy kihúzom. Az ecset feleslegesen vastag, és túl kemény. A por nagyon porzik, sokszor át kell festeni az egész szemöldököt, hogy megmaradjon rajta a por. Ami jó, hogy a színe nagyon jó, mind a világosabb, mind a sötétebb is, illetve természetes hatásúak, alig lehet észrevenni, hogy festve van.

Elhasználom, de biztosan nem veszem újra.

Nivea Make-Up Starter

Nivea Make-Up Starter
2017. március 5.

Nekem a zsíros bőrömre nagyon jó, a nap végére nem lesz zsíros az alapozó a homlokomon, gyorsan beszívódik, újravevős.

Gliss Kur Ultimate Repair Express Balzsam

Gliss Kur Ultimate Repair Express Balzsam
2016. július 25.

A száraz, göndör hajamat szinte képtelenség kifésülni, úgyhogy teljesen meglepetés volt, hogy végig csúszott a fésű a hajamon. :D Viszont második-harmadik fújásnál már kicsit nehezedett a hajam, de lehet, hogy csak én fújtam rá sokat. :D Újra vevős.

Kallos Csokoládé Intenzív Regeneráló Hajpakolás Száraz és Töredezett Hajra

Kallos Csokoládé Intenzív Regeneráló Hajpakolás Száraz és Töredezett Hajra
2016. július 9.

Nagyon jó illata van, az ára is szuper nagyon fényes lett a hajam tole, viszont szal tole a hajam, es lapitja is. Ettől függetlenül az ára tenyleg megéri, de nem biztos, hogy újra veszem.

Avon Advance Techniques Tartós Krémhajfesték

Avon Advance Techniques Tartós Krémhajfesték
2012. július 29.

Egyszer festettem be vele a hajamat, az aranybarnával de nagyon jó lett! Eddig egy hajfesték se volt ennyire jó mint ez! Ha festeném még a hajam, biztos csak ezzel festeném.

Avon Foot Works Levendulás Lábfürdető

Avon Foot Works Levendulás Lábfürdető
2012. július 28.

Az illata nagyon jó, de a hatása nem annyira...