Alexandria89

Regisztráció dátuma: 2017. január 3.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. január 3.
Bőrprobléma: Vízhiány

Yves Rocher Hydra Végétal Intenzív Hidratáló Arcpakolás

Yves Rocher Hydra Végétal Intenzív Hidratáló Arcpakolás
2017. október 3.

Ezt a maszkot 5-10 perc utan nem lemosni kell, hanem csak egy vattakoronggal letorolni a felesleget!!! Nagyon jol feltolti az arcbolt es hidratal. En este szoktam hasznalni lefekves elott, es meg reggel is erzem a hatasat.

Tiffany & Co. EDP

Tiffany & Co. EDP
2017. október 3.

Annyira vartam hogy megillatozzam! Elso fujasra nagyon kellemes friss illata van a boromon de utana ez az udeseg letisztul erre a borzasztoan tolakodo Iriszes viragillatra. (Tartosnak azonban valoban tartos, mert egesz nap alig birtam lemosni a csuklomrol...) Biztos hogy nem az en parfumom, de a viragos illatok szerelmesei kedvelni fogjak. Az uvege nagyon szep es elegans.

Palmolive Aromatherapy Absolute Relax Tusfürdő

Palmolive Aromatherapy Absolute Relax Tusfürdő
2017. szeptember 23.

Teljesen egyetertek az elottem szolokkal. Csodas, nyari emlekeket idezos, nagyon-nagyon finom illat! . :)

Thefaceshop Real Nature Aloe Mask Sheet

Thefaceshop Real Nature Aloe Mask Sheet
2017. szeptember 23.

Barmelyik The Face Shop-os arcmaszkot batran ajanlom mindenkinek! Szemmel lathatoan szebbe varazsolja a bort, es igazan jol hidratal. A maszk kendo nagyon jol at van itatva, lehet akar tovabb is fent hagyni mint 15 perc. Mindegyik illat nagyon kellemes, az erzekeny ekcemas bort sem irritalja.

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Micelláris Víz 2in1

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Micelláris Víz 2in1
2017. szeptember 23.

Masodjara veszem ujra. Nem csip, szepen leszedi a sminket, es olyan apolt tiszta erzetet ad az arcboromnek.

eos Crystal Lip Balm - Hibiscus Peach

eos Crystal Lip Balm - Hibiscus Peach
2017. szeptember 23.

Meg voltam bolondulva erte hogy megszerezzem! Tegnap megvettem.... Az illata nagyon kellemes. Izgalmasan nez ki, es tenyleg nagyon bulis ez az uj "Crystal" atlatszo dolog, de a hype nagyobb korulotte mint amit ad maga az ajakir. A viasz nelkul inkabb ragacsosnak hat, sot nem erzem olyan tartosnak sem mint a tobbi Eosomat. Az uj haromszog forma miatt jobban oda kell figyelni mikor veszed le, illetve amikor tekered vissza a kupakot, mert olyan erzesed van mintha egy rossz mozdulattal az egesz ajakirt le tudnad vagni a helyerol. Ezert tolem csak 3 pontot kap.

Nivea Q10 Plus Ránctalanító Éjszakai Krém

Nivea Q10 Plus Ránctalanító Éjszakai Krém
2017. szeptember 22.

Szeretem a Nivea termekeket de ez a kukaban vegezte ugy ahogy volt. Ahanyszor bekentem vele az arcom ejszakara, reggelre elontottek a pattanasok... Utana probalkoztam kezkremnek elhasznalni, de az sem mukodott.

Yves Rocher Hydra Végétal 24H Intenzív Hidratáló Gél Krém

Yves Rocher Hydra Végétal 24H Intenzív Hidratáló Gél Krém
2017. szeptember 22.

Nyari arckremnek ajanlom. Nagyon konnyed kellemes friss illata van. Jol hasznalhato smink ala vagy akar napozas utani hidratalokent. Tenyleg van egy kis ragacsos erzete felkenes utan, de ez hamar elillan ahogy beszivodik. Vizhianyos borueknek kotelezo kiprobalni ezt a kremet, valamint a tobbi Hydra Vegetal termeket is.

Nina Ricci Les Gourmandises de Nina EDT

Nina Ricci Les Gourmandises de Nina EDT
2017. szeptember 22.

Annyira imadom amikor magamra fujom reggel! Egy rozsaszin cukorkas edeskes nyarias friss Macaron-os alom. :) (hahaha) A csomagolasa is nagyon csajos. Viszont nem erzem olyan tartosnak mint a tobbi Nina parfumot. Ezert adok 4 csillagot.

Garnier Whole Blends Haj Újjáépítő Sampon Ápoló Méhpempővel

Garnier Whole Blends Haj Újjáépítő Sampon Ápoló Méhpempővel
2017. szeptember 22.

Nagyon szeretem ezt a sampont. Kicsit suru es nehezen habzik fel ez teny, de utana szepen teszi a dolgat. Kellemes az illata mint barmelyik tarsanak a Whole Blends termekcsaladban.