AlexaRed

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Jimjams Fekete Szappan

Jimjams Fekete Szappan
2017. augusztus 29.

A nagyon zsíros arcbőrömön láthatóan használ, a nap végére is csak enyhén lesz fénylő, és ez nálam haladás :) kb 3 hete használom . A mitesszereim sokkal kinyomhatóbbá váltak. A pattanásaimmal eddig nem érzem, hogy bármit is tett volna, bár anyukám is kipróbálta, mert mostanában kijöttek rajta pattanások, és az ő arcbőrén egyértelműen ez húzta le ezeket, és azóta vissza sem jöttek neki :) Első körben 4 csillag.

Gliss Kur Oil Nutritive

Gliss Kur Oil Nutritive
2017. március 7.

Sokan írták, hogy nekik nem vált be, én meg voltam vele elégedve :) elég száraz a hajam, és amikor befújom ezzel, azonnal ki tudom fésülni a hajamat. nekem puhította is, nem csak kifésülhetővé tette:) Heti 1-2 alkalommal használom max, főleg konkrétan a gubancokra fújva. Az illatával meg vagyok elégedve, bár már egy kicsit unalmas, mert régóta használom, úgyhogy lehet, hogy kipróbálok egy másik illatút. Az egyetlen dolog, amiért 4 csillagot adok rá, hogy nekem néha okoz egy kis korpásodást, úgyhogy emiatt nem használom gyakrabban, csak ha tényleg gond van.

Syoss Renew 7 Sampon

Syoss Renew 7 Sampon
2017. március 7.

Nekem nagyon szárított és lapos lett tőle a hajam, és 2. napra már tocsogott a zsírtól a szárító hatása miatt... Amint sampont váltottam, megszűnt ez a probléma szerencsére.

aussie Miracle Moist Sampon

aussie Miracle Moist Sampon
2017. március 7.

Nagyon nagy csalódás!!!! :(((( megfogott a remek illata, és az állaga, de sajnos már 2-3 használat után úgy kiszárította a hajamat, hogy egy kupac szalma jobban festett volna a fejemen :( Összesen kb 2-3 hétig használtam, mielőtt végleg lemondtam róla...Ráadásul használtam hozzá a szokásos, jól bevált balzsamomat is, és ezzel együtt is ilyen hatást váltott ki. Emellett nagyon matt, fénytelen lett a hajam, a hajfesték színét kifakította, és iszonyatosan bekorpásodott és viszketett tőle a fejbőröm, pedig nem jellemző rá. Szóval nem nem és nagyon nem !!!! Irigylem azokat, akinek ez tényleg bevált.

Schwarzkopf Nectra Color Tartós Krémhajfesték

Schwarzkopf Nectra Color Tartós Krémhajfesték
2016. november 6.

Kicsit drága, de akciósan gondoltam egynek jó lesz.. Én a vörös 688 as árnyalatot hasznàltam. Gyönyörű, élénk színe van, kevesbe fakul, mint a syoss, es végre nem szárítja ez a festék. Kezelhető, könnyen fésülhetőa hajam. Festés előtt allergia tesztet csináltam, szerencsére nekem semmi baj nem volt, legközelebb is ezt fogom venni. 2 éve vagyok vörös, ez eddig a legjobb festék, a tartósságról még írok:)

U.i. Szeptember 5-én írtam róla véleményt, most november 6. van.. A hajam még mindig vörös !!!!!!! a lenövésen ellenére még mindig egész kellemes színe van, úgyhogy biztos, hogy ezt fogom használni a továbbiakban is :) Ja, és nem szárad a hajam :)

Lush Magical Moringa Primer

Lush Magical Moringa Primer
2016. szeptember 11.

Ez a krém egyszerűen csodát tett az arcbőrömmel!!! Egy ismerősösöm hozott termékmintát , mert már szinte semmi sem segített az arcbőröm zsírosságán.De ezt kipróbáltam, gondoltam mit veszíthetek...Azóta olyan érzés hozzáérni az arcomhoz, hogy egész nap ezt simogatnám. Végre nem kell szégyenkezve végigmennem az utcán, mert zsíros és fényes a fejem, és az alapozómat is jobban tartja :)))))) Sajnos nagyon nagyon nagyon drága nekem, pedig csak ezt használnám szívem szerint :(

Playboy Play It Pin Up 2 Parfümdezodor

Playboy Play It Pin Up 2 Parfümdezodor
2016. szeptember 5.

Remek illata van, nem túl erős, kellemes. Nagyon rég kaptam és még mindig van, pedig szinte minden nap használom! Vennék még belőle, ajándékba is nyugodt lelkiismerettel adnék ilyet, remélem még lehet majd kapni :)

Lush Karma Krém Testápoló

Lush Karma Krém Testápoló
2016. szeptember 5.

Az illata csodálatos, sokáig érezhető :) Ráadásul puha lesz a bőröm tőle :) Az ára elég húzós, de a termékminta sokáig elég, nem kell belőle sok ahhoz, hogy megtegye a hatását. Ja, és hamar beszívódik a bőrbe, nem lesz tőle zsíros, vagy ragacsos.

Swiss-O-Par Teafaolaj Sampon Fejbőrbántalmakra

Swiss-O-Par Teafaolaj Sampon Fejbőrbántalmakra
2016. szeptember 5.

Havonta egyszer megmosom vele a hajamat, de többször nem, mert iszonyatosan szárít, szinte berasztásodott a hajam, amikor gyakrabban használtam, hajápolókkal, balzsamokkal is. Viszont remekül tisztít érdemes néha használni. A szaga ellenben. túl erős nekem, nehezen szoktam hozzá.

Schauma Ápoló Spraybalzsam Selymes Fésülés

Schauma Ápoló Spraybalzsam Selymes Fésülés
2016. szeptember 5.

Sajnos nagyon korpásodik tőle a hajam, amit kifejezetten sajnálok, mert tetszik az illata, tényleg kifésülhető lesz a hajam és puha. Alkalmanként belefér a használata, de inkább keresek másikat.