alexyandra

Regisztráció dátuma: 2014. március 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. március 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Bobbi Brown Instant Full Cover Concealer

Bobbi Brown Instant Full Cover Concealer
2020. január 15.

A viszonylag sűrű és nehéz állaga ellenére jól eldolgozható és "legalább10órátaludtam" tekintetet varázsol, szóval nekem ez az új korrektor-szerelem :)!!!! Napközben azért rá kell nézni, mert hajlamos kicsit felgyűlni de ujjakkal is szépen elsimítható ilyen esetben aztán estig ismét hozza TOP formáját!

Douglas Kiss & Curl Szempillaspirál

Douglas Kiss & Curl Szempillaspirál
2020. január 15.

Az adventi naptárból jutottam hozzá és szintúgy, mint a Douglas Volume Obsession, ez is kellemes csalódás volt. Csupán azért jár 1 csillag mínusz, mert nehezen szárad és könnyű elkenni az alsó pillák spirálozásánál.

Douglas Volume Obsession Szempillaspirál

Douglas Volume Obsession Szempillaspirál
2020. január 15.

Szintén az adventi kalendáriumból jutottam hozzá és szempillaspirált illetően ilyen kellemes csalódásom még nem volt! Gyönyörűen hosszabbít, szétválaszt és mérsékelten dúsít is, anélkül, hogy összetapadnának a pillák.

Maybelline Affinitone Mineral Alapozó

Maybelline Affinitone Mineral Alapozó
2014. március 27.

Nem rossz...nem rossz...A melegebb időszakban könnyebben kifényesedik az arcbőröm, de ő egyáltalán nem segít ezen. Nincs különösebb gond az arcbőrömmel, úgyhogy a közepes fedése ideális lenne, ha nem fényesedne ki ennyire az arcom tőle:( Nekem nem tart egész nap, kb. 6-8 órát bír ki és úgy, hogy szoktam rá kevés kompakt púdert is pamacsolni. Összességében jó, viszont a "tudásához" képest kicsit drágállom!

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál
2014. március 27.

A napokban vettem meg, akciós volt a DM-ben. Eddig esküdtem a magasabb árkategóriájú spirálokra, a L'oreal kétvégű spirálját használtam, de megpróbálkoztam a Lancome Hypnose-al is.. Hát szó mi szó, ugyanazt tudja ez is, hacsak nem többet! Alapvetően hosszúak a pilláim, viszont világosak és nem olyan sűrűek. Gyönyörű a színe, igazi szénfekete! Tökéletesen hosszít, dúsít és ha kis odafigyeléssel visszük fel akkor elkerülhető a pókláb-hatás is! Ha lenne 6-os, akkor azt adnék neki:) Nálam abszolút műszempilla hatás!