Alicece

Regisztráció dátuma: 2018. április 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2018. április 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Paula's Choice Skin Recovery Super Antioxidant Concentrate Serum

Paula's Choice Skin Recovery Super Antioxidant Concentrate Serum
2019. december 29.

Ez lett a kedvenc szérumom ettől a márkátol mostmár reggel este használom a hozzá valo hidratáloval együtt.
Segit a piros foltok a gyulladt rosaceás csomok eltüntetésében.
Szaunázás után is le tudja nyuktatni a bőrömet szoval nekem egy csoda. Rengeteget javit a helyzeten. Egyedül a felületi hámlás nem mullik el soha....pedig több termekel probálkozok de kisérletezni kell és ezt is megoldom Paula's Choices termékeivel.
Viszont az étkezés nagyon fotos a rosaceásoknál szoval bor es fűszeres ételek után elöjönnek a problémák de másnap reggelre ez a szérum helyre teszi a dolgokat nálam.

MAC Prep+Prime Highlighter

MAC Prep+Prime Highlighter
2019. december 12.

Nagyon szeretem a szemem alá használok keveset igy nem űl be a ráncokba és szebb lesz a szemkörnyék.
Nekem a barackos árnyalat van meg ami totál elütt az arcomtol sötétebb viszont fura modon mikor felrakom beleillik az arcomba és teljesen egyéválik vele. Megvettem a vanilliás legvilagosabbat is és hiba volt mert tulságosan kivilágositotta a szemem körüli részt.
Ha meg fehérebb leszek akkor tartaléknam jo lesz de addig maradok a barackos árnyalatnál.

MAC Face and Body Foundation

MAC Face and Body Foundation
2019. december 12.

Szerintem mar vagy 8 éve nezegetem gondolkodtam rajta es a végén mindig más alapozot vettem ami nagy hiba volt.
Száraz sokszor hámlo rosaceás bőrömre tökéletes választás. Bőrhibám nincs ezert nem is akartam erős fedést meg az én bőrtipusomon egy erős alapozo csak rontana rajtam.
Fixálo mattitopudert használok utánna.
Alkalmakra használom ritkán egésznapra mert szinezett hidratálo a napi rutinom.
Pont azt kaptam amit akartam egységes bőrkép de teljesen naturális nem elfed inkább megszépít. Nem iritál nem szárít

NYX HD Finishing Powder

NYX HD Finishing Powder
2019. november 25.

Nekem a zöldes árnyalatu van meg a pirosodásra hajlamos arcom miatt.
Elégedett vagyok vele mert az erzékeny bőröm birja a mindennapos használatot is.
Mikor felkenem egységesiti a bőrt es szebb az összhatás. Félnapot kibir nálam estére azért az én arcom fényesedik de egy vacsorát vagy alkalmat simán kibír.

Naturland Unguentum Hydrophilicum Nonionicum Mosdókenőcs

Naturland Unguentum Hydrophilicum Nonionicum Mosdókenőcs
2019. november 24.

Az egyetlen termék amivel arcot tudok mosni.
16 eves korom ota nem használok vizzel leöblithető arclemosot mert viszketés vörösség és pattanások jelentkeztek.
A micellás vizek sem válta be de jobbak voltak mint a lemosos termékek.
Reggel este vegre arcot tudok mosni langyos és hideg vizzel ami fantasztikus érzés főleg reggel.
Persze ez után is nekem kell a hidratálo de pár percet is tudok váni nem azonnal kezd égni a bőröm.
Nekem csoda e nélkül nem megyek sehova.

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich
2019. november 24.

A bőrápolási rutinomba illesztve használom.
Tetszik az álaga utánna használok egy PC. Omega szérumot is meg PC skin recovery hidratálot is.
Önmagáan persze kevés lenne de nem is arra valok a szérumok hogy helyettesitsék a hidratálo krémet. Egyben rutinban jol működik.
A bőröm egyre szebb mulnak a vizhiányos rosaceás tünetek.
Amiota rátaláltam a skinsmartra függő lettem.
Nagyon jok a termékeik az ötleteik.
Folyamatosan probálgatom a termékeket és kialakitottam a saját rutinomat ami hatására több problémát egyszere tudok kezelni.
Vízhiány es szárazság rosacea és ézékenység és emelett fénylő arcbőr.
Szabályozodott a fagyutermelődés vége a viszketésnek és a vizhiány is rendeződött.
4 csillag mert a bőrápolási rutin miatt még nem tudom mennyi szerepe van a bőröm javulásában.
De pár hónap használat után járni fog az 5 csillag is ha ilyen szépen marad a pozitiv eredmény esetleg meg jobb lesz.
Pozitivum az ára is igy szívesebben veszem ujra

NIOD Modulating Glucosides

NIOD Modulating Glucosides
2019. november 24.

Elsőre nem tetszett se az alcoholos szaga se a színe...félre is raktam 2 nap után.
Aztán mivel megrendeltem a komplett rutint a skinsmart-tol száraz rosaceás bőrre és ez a reggeli rutinnak a széruma benne igy elkezdtem használni.
És tényleg csoda történt 2 het eltelt es megszünt az égő érzés csökkent a pirosság viszketés. Egyértelműen szebb a bőröm.
Nekem remekül együtt működik a PAULA'S CHOICE RESIST Super-Light Wrinkle Defense SPF 30 nappali krémmel.
Egész nap szép a bőröm visszafogja a pirosságot még pár pohár bor után sem tőr rám a szokásos vörösség.
Száraz extra érzékeny rosaceás bőrömre bevált.
Este már használok egy hialuronsavas meg egy PC. omega szérumot igy ezt csak reggel szoktam es nekekm tökéletes plusz hidratálas után sminkelni is tudok rá.

Paula's Choice Calm 1% BHA Lotion Exfoliant

Paula's Choice Calm 1% BHA Lotion Exfoliant
2019. november 24.

Minden napos esti használatával kezdtek eltünni a rosacea miatt kialakulo kis piros pattanások az arcomrol.
Reggelre egyertelmű a javulas.
Viszont szárazan hámlo lett az arcom 1 honap után erősebb hamlás következett.
Valoszinű tulhámlasztottam az én bőröm nem birja a mindenapi hámlasztást meg ilyen kis koncentrácioban se.
1 hét pihenő után áttértam a heti 2 alkalomra es a hámlás megszunt de még nem tökéletes.
Szerintem idő kell hozzá hogy mindenki rájöjjön milyen gyakorisaggal melyik tipus a megfelelő.
Szerencse a PAULA'S CHOICE gondolt erre a sok kis delux es kistasakos mintáva mindenkinek lehetősége van a tesztelésre hogy kitapasztalja melyik a megfeleleő.
Jelenleg egy 2%BHA hálasztot is tesztelek.
Az biztos hogy segit és hatásos a gyulladás csillapitásában.
4 csillag most és pár honapos használat után könnyen lehet csodaszer lesz belőle.
Egy biztos a Paula's Choice-hámlasztoi mostmár a rutinom reszeit képezik

Paula's Choice Calm Mineral Moisturizer SPF 30 normál/száraz bőrre

Paula's Choice Calm Mineral Moisturizer SPF 30 normál/száraz bőrre
2019. november 24.

Hideg időben kezdtem a tesztelését és a szárazbőrömre tökéletesen bevált.
Szérumot használok elötte a Niod Modulating Glucosides ami segit a rosaceás tüneteken.
Együtt a 2 termék csodás nincs viszketés egő érzés kevesebb a pirosság javit a rosaceán viszont estére zsiros a bőröm ezért átpártoltam a PAULA'S CHOICE
RESIST Super-Light Wrinkle Defense SPF 30 ezzel az alapozo használatát is kiváltottam mivel tökéletesen egységesiti a bőrképet viszot van hogy plusz hidratálot is be kell vetnem a szárazabb orcáimra.
Nekem a csodaszer a másik PC. Fényvédős hidratálo lett.
Viszont ezt a terméket is szeretem mert megszünteti a vizhiányos bőr tüneteket feltölt és simit is élettel teli fényés arcot varázsol. Mikor bejönnek a téli minuszok biztos megint előveszem mert csak 2 hetet használtam a kis delux mintát igy bőven van még benne.
Nyárra nekem nehéz lenne de télen érdemes kiprobálni.

Paula's Choice Skin Recovery Moisturizer

Paula's Choice Skin Recovery Moisturizer
2019. november 24.

5 csillag mert télen tökéletesen hidratál nem iritál és minden féle rutinba jol beilleszthető.
Önmagában a pirosságot nem szüntette meg viszont ha plusz hidratálásra van szükségem bármikor bevethetem. Szemránckrémnek is ezt használom es huzodo száraz orcáimra is gyogyír.
Legjobb krém a hideg időszakban.