Alicece

Regisztráció dátuma: 2018. április 30.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2018. április 30.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

IsaDora Active All Day Wear Make-Up Alapozó

IsaDora Active All Day Wear Make-Up Alapozó
2020. november 6.

Alergiát nem okozott az érzékeny bőrömön.
Nagyon szép puderes finise van,erősebb fedésű. Kiemeli a szarkalábaimat es 33 evesen ugy látom jobb lenne egy gyengébb fedésű.
Én szérumot használok, alá hidratálok és igy is kiemeli a szaraz hámlo részeket.
Rosaceás piros bőrömet elfedi de meg nem sikerült orvosolnom feltöltenem a bőrömet krémekkel ugy hogy az alapozo szépen fedjen.
A bőröm napközben fénylik olajosodik ezert mindig matt hatásu alapozot veszek...amiket pedig nem tudok használni a hámlo orcáim miatt.
Az alapozo jo viszont aki hasonlo problémákkal küzd és száraz vagy felszini vizhianyos a bőre annak nem fog beválni meg hidratálo krémmel se ha extrém problémákkal küzd.
Szerintem normál zsiros bőrön csodás lehet.
Fontos hogy ne csak a színt hanem a bőrtipusunkat is nézzük alapzo választásanál.

Nos 1 èv utàn megint elovettem mert nem hasznàltam a feluleti borszàrassàgom miatt. Azota sikerult orvosolni a problèmàt ès heti kètszeres gyengèd tejsavas hàmlasztàssa meg jo hidratàloval plusz szèrumokkal helyre àllt a borom leszàmitva a rosaceàmat. Ezèrt megint elovettem ezt az alapozot ès tettem egy probàt ujra, mostmàr fantasztikusan mutat a boromon napkozben persze fènyesedik de mèg igy is jol nèzki. Mèg mindig az a vèlemènyem hogy aki el akar fedni borhibàkat, pirossàgot es fènyesebb zsirosabb bore van ami jol hidratàlt azon fantasztikus lehet.
Közepes fedésű, olajmentes formulájú, bársonyos finishű alapozó pont azt igèri amit nyujt.

The Ordinary Lactic Acid 5% + 2% HA

The Ordinary Lactic Acid 5% + 2% HA
2020. november 6.

Sokszor az alapozo nem mutatott jol az arcomon mert kiemelte a szàraz rèszeket,hiàba hidratàltam nem segìtett.
Ez a hàmlaszto heti 2-szeres hasznàlata mellett felfrissitette a boromet ès kimèletesen megszabaditott az elhalt hàmsejtektol anèlkul hogy iritàlna. Nagyon jò kimèletes hàmlaszto. Rutinban este hasznàlom heti 2-szer hialuronsav szèrummal ès hidratàlo krèmmel.

Clinique High Impact Szempillaspirál

Clinique High Impact Szempillaspirál
2020. november 5.

Kb 1 ève talàltam rà azota csak ezt hasznàlom màr 3 szor ujravettem. Szeretem ha egy spiràl dusìt is ès hosszabbit plusz tartos nem pereg le de konnyen eltàvolìthato. Nem iritàl nem neheziti el a pillàkat.

Kiko Radiant Touch Creamy Stick Highlighter

Kiko Radiant Touch Creamy Stick Highlighter
2020. november 5.

Nekem a kèpen làthato szìnben van meg ès nagyon szeretem. Nem harsàny szèp termèszetes az arccsontot emelem ki vele meg pici a szàm folè es este mehet a szemzugba is. Megèri mert sokàig elèg.

Colorescience Sunforgettable Total Protection Brush-On Shield SPF50

Colorescience Sunforgettable Total Protection Brush-On Shield SPF50
2020. november 5.

A fènyvèdo napkozbeni ujrakenèsère vettem. Egy hosszu nyàri sèta vagy a tengerparton toltott napon estleg sportolàs kozben amikor nagy a leègès veszèje egyszeruen csak ujra festem a fènyvèdom. Nem èrzodik de vèd mint egy fal. Alap darab ès mentes a kàros osszetevoktol. Nyaralni e nèlkul sehova! Mindig ott lapul a tàskàmba.

Kérastase Blond Absolu Cicaflash Hajpakolás Szőkített Hajra

Kérastase Blond Absolu Cicaflash Hajpakolás Szőkített Hajra
2020. november 5.

Nagyon jo termèk a szoke hajamat jol feltolti àpolja konnyen fèsulheto lesz.
De sokkal jobb eredmènyt ad ha maszk kènt hasznàlom kb. 1 oràt fent hagyom ès teljesen màs puha konnyen fèsulheto ès fènyes lesz mèg a kritikus agyon szokitett rèszeken is. heti 1 szer hosszabban hasznàlom a tobbi alkalommal meg csak a 3 perc hajmosàs kozben ha sietek.

Purito Centella Green Level Unscented Sun SPF50+/PA++++

Purito Centella Green Level Unscented Sun SPF50+/PA++++
2020. november 5.

Fantasztikus tèlen nyàron minden napra fènyvèdelem.
nem iritàl nem nehèz jol hidratàl ès illata sincs imàdom.
Nem talàltam màst ami minden kritèriumnak megfelel iritàlo anyagok nèlkul. Fèl ève hasznàlom tobbszor ujravettem. Alap termèkem.

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

A HIDRATàLO!
Tokèletes alap hidratàlo jol kombinàlhato szèrumokkal màr 8 honapja rendszeres rutinom rèsze es szèpen javitja a boromet. Nyàron nem volt nehè ès tèlen is elèg. Soha nem volt mèg olyan hidratàlom amit rendszeresen ujra veszek ès hosszu ideig hasznàlok.

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum
2020. november 5.

Fènyvèdo elott hasznàlom reggelente hogy fokozzam a hatàst de nekem jobban zsirositja a boromet ez a szèrum igy ritkàn hasznàlom jo termèk es jot tesz a c-vitamin igy hasznàlom de ritkàn.

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2020. november 5.

APAD ès BBOMB nekem mind a ketto bevàlt egyutt es kulon is.
Az apad segit a pigmentfoltjaim gyorsabb eltuntetèsèben ès a pattanàsokon is.
Nagyon jo termèk es ujraveszem.