Alicee4

Regisztráció dátuma: 2015. március 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. március 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Avon Naturals Eper Testradír

Avon Naturals Eper Testradír
2019. április 8.

Az illata az epres cukorkára emlékeztet, édes, de mégis nagyon szuper illata van. Kis szemcsék vannak benne, ezért a radírozó hatása nem olyan durva, csak enyhén radíroz. Én személy szerint jobban szeretem, ha picit erősebben radíroz egy testradír, ezért -1 csillag,

Garnier Fructis Densify Sampon

Garnier Fructis Densify Sampon
2018. október 29.

Több használat után elkezdett viszketni és iszonyatosan korpásodni a hajam. Váltottam sampont és balzsamot is, remélem helyre jön a hajam és a fejbőröm, mert eddig sosem volt ilyen problémám (a termék használatáig). Mindenesetre, én hatalmasat csalódtam benne...

Nivea Creme Care Arctisztító Tej

Nivea Creme Care Arctisztító Tej
2018. május 16.

Meg vagyok vele elégedve. A sminkemet szépen eltávolítja, nem szárítja a bőröm. Az illata és az állaga is megfelelő.

Gliss Kur Million Gloss Express Hajregeneráló Balzsam

Gliss Kur Million Gloss Express Hajregeneráló Balzsam
2018. május 16.

Könnyen kifésülhetővé válik tőle a hajam, de a ragyogást annyira nem látom. Ettől függetlenül szeretem, jó termék.

Garnier Növényi Arctisztító Frissítő Tonik Szőlő Kivonattal

Garnier Növényi Arctisztító Frissítő Tonik Szőlő Kivonattal
2018. május 16.

Az illata jó, a szennyeződést és a maradék sminket nagyon szépen leszedi az arcomról. Viszont az én bőröm, egy kicsit szárítja. :(

Balea Nappali Arckrém Lótuszvirág Kivonattal SPF15

Balea Nappali Arckrém Lótuszvirág Kivonattal SPF15
2018. május 16.

Nagyon zsíros, nehezen szívódik be a bőrbe, és megjelentek kis pattanások is az arcomon, pedig nekem nagyon ritkán szokott lenni.... Nekem nagyon nem vált be :(

Oriflame The One No Compromise Szempillaspirál

Oriflame The One No Compromise Szempillaspirál
2017. október 18.

Imádom! Általában két rétegben viszem fel és meseszép pillákat csinál, de 1 rétegben is teszi a dolgát, ha kicsit minimalistább hatást szeretnénk elérni. Jó kis szempillaspirál! 5*

Biobaza Body & Hair 3 Az 1-Ben Tusfürdő Gél Kókusszal

Biobaza Body & Hair 3 Az 1-Ben Tusfürdő Gél Kókusszal
2017. augusztus 20.

A Dm-ben vettem egy nyaralás során, sem tusfürdő sem sampon nem volt nálam, így teljesen megörültem, hogy ezzel a termékkel milyen jól járok. Szerintem a feladatát elég jól elvégzi sampon és tusfürdő terén is, de nem lesz a kedvencem. Az állaga géles és nekem túl folyós, ami nem nagyon nyerte el a tetszésemet. Teljes áron nem vettem volna meg, de akciósan 500 forintért megérte.

Jimjams Pórustisztító Tapasz

Jimjams Pórustisztító Tapasz
2017. július 16.

Nekem nem vált be... 15 percig hagytam rajta a problémás területen, de semmi változást nem éreztem... :/

Gliss Kur Ultimate Oil Elixir Kifésülő Balzsam

Gliss Kur Ultimate Oil Elixir Kifésülő Balzsam
2017. július 1.

Imádom! A másodikat használtam már el, de nagyon selymessé és fényessé teszi a hajam, és nem nehezíti el, ami hatalmas előnye! Akciósan és teljes áron is megéri! :)