Alicee4

Regisztráció dátuma: 2015. március 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. március 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Oriflame Giordani Gold Szempilla-Hosszabbító Spirál

Oriflame Giordani Gold Szempilla-Hosszabbító Spirál
2017. július 1.

Gyönyörű pillákat csinál és egész nap fenn marad, nem kezd lepotyogni a szempillámról. Akciósan teljesen megéri.

Oriflame NovAge Hidratáló Szemsmink-Lemosó

Oriflame NovAge Hidratáló Szemsmink-Lemosó
2017. június 30.

Imádom! Nagyon szépen leviszi a sminket a szememről, nem kell erősen dörzsölni és nekem nagyon praktikus a kis pumpás kiszerelése is!

Garnier Frissítő Tonik Vitaminnal és Szőlő Kivonattal

Garnier Frissítő Tonik Vitaminnal és Szőlő Kivonattal
2017. június 30.

Imádom! Nagyon jó illata van, jól tisztít és a bőrömet sem szárítja!

Astor Seduction Codes N°3 Volume & Length Szempillaspirál

Astor Seduction Codes N°3 Volume & Length Szempillaspirál
2017. június 29.

Még glamour napokon vettem, de van nála jobb astor szempillaspirál is. A kialakítása nekem egyáltalán nem jön be, így használat után, mert nehéz vele tényleg szépen és egyenletesen felvinni a terméket. Nagy szenvedések árán jutok el odáig, hogy elfogadhatónak nézzen ki a szempillám..Többször i irritálta már a szemem, így nekem nem érte meg... :/

Oriflame Pure Colour Mono Szemhéjárnyaló

Oriflame Pure Colour Mono Szemhéjárnyaló
2017. június 29.

Nem vagyok vele megelégedve. Nem túl jól pigmentált és nem is tartós.

Oriflame The ONE IlluSkin Kőpúder

Oriflame The ONE IlluSkin Kőpúder
2017. június 29.

A szivacsa természetesen használhatatlan, de az ilyen termékeknél ez megszokott. :D A termékkel meg vagyok elégedve, jó fedést nyújt, könnyen lehet vele dolgozni. A termék minősége miatt 5*

Oriflame Giordani Gold Kétvégű Szemöldökceruza

Oriflame Giordani Gold Kétvégű Szemöldökceruza
2017. június 29.

A sötétebb árnyalat van meg, könnyen eldolgozható és külön tetszik az is, hogy szemöldökfésű is tartozik hozzá. Nekem egy helyen foltos a szemöldököm, ott nem ad túl jó fedést és más terméket is használatba kell vennem, ezért 4*

Oriflame Giordani Gold Szemceruza

Oriflame Giordani Gold Szemceruza
2017. június 29.

Én a barnát használtam, viszont inkább szemöldökceruzaként hasznosítottam. Erre a használatra nekem tökéletes volt és tartós.

Rimmel Kate Moss Matt Ajakrúzs

Rimmel Kate Moss Matt Ajakrúzs
2017. június 29.

Akciósan vettem, és az itt olvasottak miatt gondoltam megéri, mert biztos szupi rúzs, de sajnos csalódnom kellett. Nekem egyáltalán nem tartós, és nem is egyenletesen kopik le, hanem foltokban, ami szörnyű.....

Lovely Nobody's Perfect but Me Multitask Highlighter Kit

Lovely Nobody's Perfect but Me Multitask Highlighter Kit
2017. június 29.

Első highlighterem, az árát teljesen megéri. A gold árnyalatot imádom benne! A chocolate-ot már megvételkor úgy gondoltam, hogy lehet kicsit erős lesz az én nem túl barna bőrömön, de szerintem szemhéjárnyalónak gyönyörű, viszont a rose árnyalat nagyon különbözik a másik kettőtől. Semmi csillogás nincs benne, pedig elvileg egy highlighterről beszélünk, megpróbáltam pirosítónak használni, de annak sem vált be, így marad szemhéjárnyalónak.. :/ A palettán lévő kis szöveg nagyon jópofa, illetve, hogy az alján látható mit hova tehetünk fel, ez kezdőknek hatalmas előny. A tükör benne szintén szupi így a csomagolását is imádom! Sajnálom, hogy a rose árnyalat miatt -1 csillagot kell adnom, de azt nagyon nem találták el :/