Alicee4

Regisztráció dátuma: 2015. március 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. március 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Oriflame Giordani Gold Bronzosító Gyöngyök - Golden Kiadás

Oriflame Giordani Gold Bronzosító Gyöngyök - Golden Kiadás
2017. június 29.

Imádom a Giordani Gold-s bronzosítókat, így ennek is adtam egy esélyt. Nem csalódtam, szép hatást kelt, könnyen lehet dolgozni vele és enyhe csillogást is ad. +++++

Balea Dusche&Creme Vanille & Cocos Tusfürdő

Balea Dusche&Creme Vanille & Cocos Tusfürdő
2017. június 29.

Imádtam az illatát, bár a tartóssága nem volt túl jó. :/ A többi Balea-s tusfürdővel ellentétben nem szárította a bőrömet, ami hatalmas előnye számomra.

Balea Dusche & Creme Limette & Aloe Vera Tusfürdő

Balea Dusche & Creme Limette & Aloe Vera Tusfürdő
2017. június 29.

Nem lett a kedvencem, kicsit szárította a bőröm és nekem az illata sem volt olyan tartós, de egy nyári frissítő tusfürdőnek tökéletes.

Balea Dusche & Creme Granatapfel & Pfirsichblüte

Balea Dusche & Creme Granatapfel & Pfirsichblüte
2017. június 29.

Az illata nagyon tetszik és fürdés után is érezhető, de kicsit szárítja a bőröm. :/ Az árát megéri, de nem venném újra.

Dove Purely Pampering Tusfürdő

Dove Purely Pampering Tusfürdő
2017. június 29.

A kókuszos illat van meg nekem és imádom! Az illata nagyon finom, persze, a kókusz jobban is érződhetne belőle de nekem még így is nagyon tetszik. Könnyen lemosható és fürdés után is érzem magamon az illatot. A bőröm puha és bársonyos lesz tőle, tuti újra fogom vásárolni! :)

STR8 Live True EDT

STR8 Live True EDT
2017. június 29.

Barátomnak vettem, az illata nagyon finom, férfias, imádom én is és ő is! Tartósságát közepesnek mondanám, pár óra múlva is érezhető, de már nem olyan jellegzetes az illattal, mint mikor befújod magad. Az árát megéri! :)

Police To Be EDT

Police To Be EDT
2017. június 29.

Férfias és tartós illata van, nekem bejön. Messziről is lehet érezni, de nem zavaró!

Dove Deeply Nourishing Bőrtápláló Krémtusfürdő

Dove Deeply Nourishing Bőrtápláló Krémtusfürdő
2017. június 29.

Az illata átlagos, az állaga pedig túl krémes. Nehezen mosható le és van, amikor kiszállok a tusolóból és amikor törülközök, kiderül, hogy nem mindenhol jött le, ami elég zavaró tud lenni.... :/ Többet vártam tőle.

Dove Gentle Exfoliating Tusfürdő

Dove Gentle Exfoliating Tusfürdő
2017. június 29.

Imádom! :) Nagyon bejönnek a kicsi radírozós szemcsék benne, és az illatával is meg vagyok elégedve. Könnyen lemosható, ami szintén plusz benne.

Playboy Play It Sexy Pin Up Deo Spray

Playboy Play It Sexy Pin Up Deo Spray
2017. június 29.

Az illata nagyon finom, azt imádom,illetve foltot sem hagy a ruhán, de ennyi. Nem nyújt hosszan tartó hatást, ha sokat is fújok belőle, 1 óra múlva már olyan, mintha be sem fújtam volna magam. Ajándékba kaptam, de nem veszem újra, az tuti.. :/