Alicee4

Regisztráció dátuma: 2015. március 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. március 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Dove Powder Soft Deo Spray

Dove Powder Soft Deo Spray
2017. június 29.

Imádom! Reggel befújom magam vele és még este is érzem az illatát, végre egy deo spray, aminek a hatása nem egy óráig tart. +++++

Rival de Loop Holt-Tengeri Maszk

Rival de Loop Holt-Tengeri Maszk
2017. június 29.

Félve vettem meg, mert nem nagyon vagyok megelégedve a Rival de Loop arctisztítókkal. Én az újabb csomagolásban vettem meg, bár, szerintem nem túl sok változás van a kettő között. Én nem éreztem semmilyen irritációt az arcomon, annyi problémám van vele, hogy túl folyékony. Az illata nagyon jó, és táplálja is az arcomat, szép puha és üde lett tőle a bőröm, de azt nem érezném, hogy annyira "mélyen tisztított" volna, mint ahogy azt ígéri. Egy tápláló arcmaszknak tökéletes, de mély tisztításra nekem nem vált be. 200 forintért megéri, aki hidratálásra vágyik, így 4 csillagot adok neki.

Oriflame Love Nature Arcradír Aloe Verával

Oriflame Love Nature Arcradír Aloe Verával
2017. június 29.

Első használatnál nem vettem észre túl nagy változást az arcomon radírozás után, viszont második alkalommal szép tiszta és üde lett a bőröm. Remélem 3x nem fog csalódást okozni :D Szerintem az árát simán megéri, nem azt mondom, hogy nincs jobb nála, de akciósan 500-600 forintért megteszi azt, amit egy arcradírnak meg kell tennie. ++++

Syoss Keratin Balzsam

Syoss Keratin Balzsam
2017. június 29.

Számomra egyáltalán nem jött be. A samponjával együtt használtam, de hajmosás után, nem volt az az "úristen, de selymes lett a hajam" érzetem, illetve úgy vettem észre, szárítja is a hajamat. Egyszer már próbáltam egy syoss sampont, az sem vált be, de gondoltam teszek egy újabb próbát.... hát nem érte meg. :) Sajnálom, de semmiféleképpen sem fogom újra vásárolni. :/

Syoss Keratin Hair Perfection Sampon

Syoss Keratin Hair Perfection Sampon
2017. június 29.

Számomra egyáltalán nem jött be. A balzsamjával együtt használtam, de hajmosás után, nem volt az az "úristen, de selymes lett a hajam" érzetem, illetve úgy vettem észre, szárítja is a hajamat. Egyszer már próbáltam egy syoss sampont, az sem vált be, de gondoltam teszek egy újabb próbát.... hát nem érte meg. :) Sajnálom, de semmiféleképpen sem fogom újra vásárolni. :/

Playboy Play It Pin Up 2 Parfümdezodor

Playboy Play It Pin Up 2 Parfümdezodor
2016. június 2.

Még tavaly kaptam Karácsonyra és még mindig van belőle, kár hogy már nem lehet kapni, imádom az illatát és tartós is ! Jár neki az 5*

Alverde Relax Bőrápoló Olaj Vadrózsa és Homoktövis Kivonattal

Alverde Relax Bőrápoló Olaj Vadrózsa és Homoktövis Kivonattal
2016. június 2.

Nagyon tömény illata van, ez kicsit zavar benne. :( De nekem gyorsan beszívja bőröm, és szépen hidratál is! Masszázshoz tökéletes! Sajnos az illata miatt -1 :(

Oriflame The One Lip Sensation Folyékony Ajakrúzs

Oriflame The One Lip Sensation Folyékony Ajakrúzs
2016. június 2.

Gyönyörű színei vannak, és sajnos ezen kívül mást nem tud. Lehetetlen vele dolgozni, nem lehet szépen eldolgozni az ajkaimon és olyan, mintha darabokban lenne az számon.. Az áráról meg ne is beszéljünk, ennyi pénzért azért jobb minőséget várna az ember.

Catrice Ultimate Shine Gel Lip Colour Ajakrúzs

Catrice Ultimate Shine Gel Lip Colour Ajakrúzs
2016. május 22.

060-as árnyalat van meg belőle, leárazva jutottam hozzá. A színe gyönyörű az ajkakra felkelne is, egyetlen negatívuma, hogy nekem nem túl tartós. :(

Ziaja Kecsketejes Testápoló Lotion

Ziaja Kecsketejes Testápoló Lotion
2016. április 20.

Imádom! Az állaga-, az illata szuper és nagyon jól hidratálja a bőrömet. Jár neki az 5*