Alicee4

Regisztráció dátuma: 2015. március 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. március 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Neutrogena Absorption Express Kézkrém

Neutrogena Absorption Express Kézkrém
2016. április 18.

Nekem még a Dm box-ból van meg, nagyon jól hidratál és az illatát is imádom. Hamar felszívódik, ez még egy plusz pont neki!

Kallos Milk Hajpakoló Krém Tejprotein Kivonattal

Kallos Milk Hajpakoló Krém Tejprotein Kivonattal
2016. április 18.

Nem vártam tőle sok csodát, mivel elég olcsó, de be kellett látnom, hogy tévedtem! Egyszerűen imádom! Egyik legjobb hajpakolásom és rengeteg ideig elég a kiszerelése miatt.Ápolja a hajam, szép fényes és puha lesz tőle. Az egyébként nehezen fésülhető hajamat könnyedén ki tudom általa fésülni. Jár az 5* !

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal
2016. április 18.

Egyik legjobb hajvégápolóm volt. Imádtam. Az illata is jó volt és a feladatát is jól végezte, tőlem jár az 5*.

Oriflame The One Körömlakkalap és Fedőlakk

Oriflame The One Körömlakkalap és Fedőlakk
2016. április 18.

Egy szó: IMÁDOM! Az ecsetével nagyon könnyű dolgozni és segítségével még egy hét után is szépek a körmeim, nem pattog le. Egyetlen negatíva, hogy elég folyékony, de ez a többi jó tulajdonsága mellett eltörpül!

Oriflame The One Tartós Körömlakk

Oriflame The One Tartós Körömlakk
2016. április 18.

Több színben is meg van, de nem nyerte el a tetszésem.. Hamar lekopik és már pár óra múlva is elkezd lepattogni. A színei is teljesen máshogy néztek ki, mint a katalógusban, így nagy csalódás volt..

Essence Colour & Go Körömlakk

Essence Colour & Go Körömlakk
2016. április 18.

2 árnyalat van meg, az egyik egy babarózsaszín színű lakk a másik pedig egy sötétkék csillámokkal. Hát egyik sem nyerte el a tetszésemet, a rózsaszín 3-4 réteg után nyújtja a kívánt hatást, a kék viszont valami borzalmas.. A csillámok egyáltalán nem látszódnak és teljesen más árnyalat jön vissza a körmön, mint ami az üvegből látszódik. Számomra pénzkidobás volt...

Oriflame Pure Colour Szemhéjárnyaló Paletta

Oriflame Pure Colour Szemhéjárnyaló Paletta
2016. április 18.

Nekem a Midnight&Pink árnyalat van meg, szépek a színei és a szerepüket jól elvégzik, de én nehezen tudok velük füstös sminket készíteni,nem lehet túl jól eldolgozni... így nekem -1 :/

Oriflame Beauty Perfect Arcpirosító

Oriflame Beauty Perfect Arcpirosító
2016. április 18.

Az első pirosítóm volt, több óra sem kopott le az arcomról és szép a színe, én imádtam. :)

Astor Soft Sensation Moisturizing Lipstick

Astor Soft Sensation Moisturizing Lipstick
2016. április 18.

Glamour kuponnal vettem, úgy teljesen megérte az árát. Nekem a 300-as árnyalatban van meg,jó az állaga, nem kopik le és nem szárítja az ajkaimat. Az illata is jó, én imádom. :)

Alverde Oriental Bazaar Quattro Szemhéjpúder, Highlighter és Szemöldökpúder

Alverde Oriental Bazaar Quattro Szemhéjpúder, Highlighter és Szemöldökpúder
2016. április 18.

Glamour kuponnal vettem, így teljesen megérte az árát. Pont ez az árnyalat van meg, ami a képen szerepel. A highlighter krémes állagú, nagyon könnyen kenődik, szemzugba és szemöldök alá nekem tökéletes. A szemöldökpúdert nem használom, így arról nagy véleményt nem tudok mondani. A két szemhéjpúder közül a világosabb jól fed és még pár óra után is tökéletes a szemhéjamon, viszont a sötét árnyalat nekem hamar lekopik, ezért -1.