Alicee4

Regisztráció dátuma: 2015. március 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. március 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Essence Metal Glam Szemhéjpúder

Essence Metal Glam Szemhéjpúder
2016. április 18.

Én is akciósan vettem, teljes áráért nem vettem volna meg. Jól fed és a színe is szép, de hatalmas mínusz, hogy csak a tetején van csillám, ami 1-2 használat után már ott sincs, és ahol én vettem ott nem volt kitéve teszter, így hatalmas csalódás volt otthon.

Maybelline Affinitone Alapozó

Maybelline Affinitone Alapozó
2016. április 17.

Nem sűrűn használok alapozót, Glamour napokon fél áron vettem, de teljes áráért nem venném meg. Nagyon híg, ez már alapból egy mínusz + nekem kicsit maszk hatást kelt, púder nélkül pedig csillog is... Nem veszem újra.

2016. április 17.

Én is a Dm kedvencek dobozból jutottam hozzá, és szintén megörültem neki, mert a régi hajolajom már épp kifogyóban volt.Az illata nagyon tetszik, derékig érő sötét hajam van, ami nagyon hamar kócolódik. Amióta ezt használom sokkal könnyebben tudom kifésülni a hajam és az illata is sokáig megmarad felkenés után. Én imádom! 5*

Oriflame Sparkle In Paris Szemceruza

Oriflame Sparkle In Paris Szemceruza
2016. április 17.

Nekem mind a három színben meg van, fekete,lila és szürkében. Nagyon tartós, füstös szem elkészítéséhez szoktam használni őket. Könnyen felvihető, aminek nagyon örültem, mikor megvettem, mert nekem a legtöbb szemceruza alig fog a szemhéjamon. Egyetlen hátránya, ami nem tetszik benne, hogy a fekete elég csillogós, de ettől függetlenül jár neki az 5*!

Lovely Szemhéjtus

Lovely Szemhéjtus
2016. április 17.

Már kétszer vásároltam újra. Ez volt az első szemhéjtusom és nagyon megfogott. Egyszer kipróbáltam egy másikat, de a közelébe sem ér. Könnyen használható, szép színe van és tartós! Nagyon megéri az árát! Megérdemli az 5 csillagot! :)

bebe Young Care Zartrosé Ajakápoló

bebe Young Care Zartrosé Ajakápoló
2016. április 17.

Sajnos elég sűrűn kiszárad a szám, így egy ajakbalzsam mindig lapul a táskámban. Őt használom legtöbbször, nem szárítja a szám, jól hidratál, és puhává teszi az ajkam. A színe is nagyon tetszik és az illata is jó, az árához képest tökéletes. Megérdemli az 5 csillagot! :)

Oriflame Univerzális Balzsam Kókusz Illattal

Oriflame Univerzális Balzsam Kókusz Illattal
2016. április 17.

IMÁDOM! Sűrűn kiszárad a szám és cserepes lesz, de ez az ajakbalzsam csodaszer! Hidratálja és puhává teszi az ajkaimat, már felkenés után nemsokkal.