Alida71

Regisztráció dátuma: 2019. február 3.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. február 3.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Rituals The Ritual of Karma Foaming Shower Gel

Rituals The Ritual of Karma Foaming Shower Gel
2020. december 10.

Isteni illata van és tartós is. Jó szívvel ajánlom.

Mádara Gyógynövényes Dezodor

Mádara Gyógynövényes Dezodor
2020. szeptember 19.

Sajnos nem vált be, nagyon intezív gyógynövényes illata van, mely az izzadással keveredve nagyon kellemetlen szagú lesz. Igen magas árhoz képest nagy cslódás. Nem ajánlom.

Dora Natura Tengeri Algás Feszesítő Testvaj

Dora Natura Tengeri Algás Feszesítő Testvaj
2020. szeptember 19.

Nagyon erős intezív, nekem kellemetlen szaga van. Nehezen lehet kenni,nem könnyű bemasszírozni a bőrbe. Sajnos nekem csalódás volt.

Jo Malone Tuberose Angelica Cologne Intense

Jo Malone Tuberose Angelica Cologne Intense
2020. június 27.

Igazi elegáns női illat.Főlag azoknak lesz a kedvence akik a rózsás illatot szeretik. Sajnos az ára igen drága, de douglasban mindig van akció és akkor 20%-os kedvezménnyel meglehet venni. Jó szívvel ajánlom.

HelloBody Coco Cream Testvaj

HelloBody Coco Cream Testvaj
2020. június 20.

Nagyon jó kedvezménnyel vásároltam. Óriási pozítiv meglepetés !!!!!! Szuper állag és utána a böröm pihe-puha !!!!!!! Az illata nem tolakodó , nagyon finom kókusz illat. Újra fogom venni, figyelem a kódokat.

Mádara Time Miracle Feszesítő Hydra Koncentrátum Gél

Mádara Time Miracle Feszesítő Hydra Koncentrátum Gél
2020. június 20.

Szuper termék, nagyon jól felszívja a bőröm. Nagyon meg vagyok elégedve vele és utána a nappali feszesítő krémet használom. Csúcs kombó az arcnak. Újra vevős !!!!!!!!! Nem utolsó szempont, hogy nincs az összetevők között káros anyag - köolajszármazék - vegán :)

Mossa Arctisztító Krémhab Fehér Ribizlivel és AHA Gyümölcssavakkal

Mossa Arctisztító Krémhab Fehér Ribizlivel és AHA Gyümölcssavakkal
2020. június 20.

Legjobb arclemosó amit valaha használtam. Nagyon meg vagyok vele elégedve, szép lemossa a sminket és nem szárítja az arcbőrt. Kellemes meglepetés számomra,újra fogom venni !!!!!!!!!!!!!

Clarins Wonder Perfect Mascara 4D

Clarins Wonder Perfect Mascara 4D
2020. április 14.

Eladó hölgy beszélt rá, és nem bántam meg, hogy megvettem. Gyönyörű pillákat csinál, nem pereg le. Nagyon elégedett vagyok vele.

Balea Soft Elegance Tusfürdő

Balea Soft Elegance Tusfürdő
2020. január 30.

Nagyon megvagyok vele elégedve, aki szereti a rózsás illatokat nem fog csalódni. Újra vevős :)

Baba Levendula Kényeztető Tusfürdő

Baba Levendula Kényeztető Tusfürdő
2020. január 19.

Levendula fan vagyok ! Nagyon finom levendula illatú tusfürdő és ami fontos, hogy nem szárította a börömet. Újra veszem !!!!