Alida8

Regisztráció dátuma: 2018. április 4.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. április 4.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Nivea Protect & Care Izzadásgátló Golyós Dezodor

Nivea Protect & Care Izzadásgátló Golyós Dezodor
2019. május 9.

Anyutól kaptam, ezelőtt sosem használtam golyóst.. gondoltam majd szépen kidobom, nekem ilyen vacak nem kell.
Hirtelen elfogyott a deóm, és ő rám köszönt a felső polcról. Reggel volt, hideg és siettem, így gyorsan magamra kentem - bőségesen. Tocsogtam, öltözködtem. Nap végén rá kellett jönnöm, hogy ez nagyon jó cucc. Elkezdtem használgatni, nagyon sokáig kitart a stiftes tesóihoz képest. Mindenképp ajánlom! :)

Paco Rabanne Olympéa Intense

Paco Rabanne Olympéa Intense
2019. május 9.

hááááááátt, a Lady Million a mindenem. Karácsonyra kaptam egy 30ml kiadást az új illatból. Nagyon izgatott voltam, de őszintén szólva, ennél többet vártam. Nekem valahogy ez az illat kevés az elődeihez képest. Mintha csak azért dobták volna piacra, hogy legyen egy új illat. Nem rossz, de többre számítottam.

Oh My Sweetheart

Oh My Sweetheart
2019. május 9.

Akcióban vettem, 1500 pénzért nagyon jó naponta elfújkodni :)
az illata nagyon finom, kellemes.

CD Golyós Dezodor Vizililiommal

CD Golyós Dezodor Vizililiommal
2019. május 9.

Az illata csodás, alig vártam a másnapot, hogy felkenhessem, és mint egy vizililiom mehessek melóba. ( ez télen történt)
Alig vártam, hogy egész nap egy botanikus kertben érezzem magam..hát nem így lett. Olyan büdös voltam ettől a cucctól, hogy ha nem kenek fel semmit, még akkor se lettem volna ennyire szagos mire beérek a melóba... hatalmas csalódás volt nekem sajnos :( a mentessége miatt 2 csillag, amúgy pénzkidobás.

Isana Professional Spülung Anti Haarbruch

Isana Professional Spülung Anti Haarbruch
2019. április 16.

ár-érték arányban tökéletes. Az illata finom, könnyen szétoszlatható.

Isana Sensitive Shampoo Cotton Flower & Kornblume

Isana Sensitive Shampoo Cotton Flower & Kornblume
2019. április 16.

ár-érték arányban nem rossz, de számomra nem egy nagy csoda :)

Isana Kräuter Shampoo Kamille & Salbei

Isana  Kräuter Shampoo Kamille & Salbei
2019. április 16.

Hát ez a sampon hú meg ha az árához képest... szépen tisztít, jó balzsam mellett nem szárítja szét a hajvégeket. Kellemes az illat, jól habzik. általában már a 2. napon olyan zsíros a hajam töve, hogy a 3. napon bujkálok az emberek elől, mert lusta vagyok 2 naponta hajat mosni... ezzel simán 4 napig kibírja a hajam. :)

Nivea Mélytisztító Radírozó Arclemosó

Nivea Mélytisztító Radírozó Arclemosó
2019. március 25.

Akcióban vettem, 1000Ft-ot. Annyit bőven megért. Heti 2-3 alkalommal használom. Nem szárítja az arcom, nem is irritálja. Az arcradír egy erős kifejezést a termékre, sima arclemosónak mondanám, mivel pár szemcse van csak benne..
Illata kellemes, állaga is jó, összességében meg vagyok vele elégedve.

Isana Professional Sampon Aktív Szénnel

Isana Professional Sampon Aktív Szénnel
2019. március 25.

Használhatatlan!
az olcsóbb "testvérei" többet tudnak mint ez az aktívszenes kiadás. Az állaga borzasztó, nagyon nehéz eloszlatni. Alig habzik, illata semmilyen.
A hajam fénytelen, nehezen kifésülhető és lelapult tőle. Nem ajánlom senkinek.

Alterra Kamillás Ajakápoló

Alterra Kamillás Ajakápoló
2019. január 24.

számomra semmi különös. A szám továbbra is sebes és száraz tőle. Ameddig rajta van addig nem fáj a szám, de ha nem kenem be továbbra is fáj. De legalább olcsó. Biztosan nem veszem újra.