alidak

Regisztráció dátuma: 2015. január 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. január 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avène Nyugtató Szemkörnyékápoló

Avène Nyugtató Szemkörnyékápoló
2021. július 11.

Néha nekem is száraz és érzékeny a szemkörnyékem, mert rendszeresen sminkelem magam, amit le is kell mosni. A törléstől, mosástól irritált lesz néha a bőröm, amin ez a krém sokat segített. Egyetlen negatívumaként azt említeném, hogy elég picike tubushoz képest borsós az ára.

Kiehl's Midnight Recovery Eye

Kiehl's Midnight Recovery Eye
2021. június 17.

ez volt az első szemkörnyékápoló krémem. Csodát nem tett, viszont számomra láthatóan világosította a karikáim, és szép hidratált volt a bőr a szemem alatt. Sosem irritált vagy csípett, és nagyon sokáig eltartott, kb egy évig használtam, úgy, hogy minden este felkentem. Most nem venném meg az illatanyag miatt, viszont azóta használtam másik szemkörnyékápolót amiben nem volt illatanyag, és csípett, illetve sokat nem csinált. Nem tudom, hogy újravenném-e, mert drága és illatosított, viszont azt kell hogy mondjam, hogy ez volt a legjobb krém amit a szemem alá használtam eddig (megjegyzem, hogy csak négyet próbáltam).

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél
2020. október 23.

Régebben használtam még, de gondoltam, hogy adok neki még egy esélyt, lehet másodszorra jobb lesz. Nem tetszik ez nekem, különösebben nem rossz termék, de szárít, és nincs kevesebb pattanásom tōle. Nekem kevert bôrtípusom van, szóval lehet nem nekem szánták ezt a terméket. A kiszáradt bôröm meg még jobban gyullad, tehát a pattanásaim is pirosabbak és gyulladtabbak. Csakis zsíros bõrüeknek ajánlanám, akiknek nem is érzékeny az arcbőrük. Az én kevert, érzékeny arcbőrömhez ez túl durva - plusz pont viszont, hogy valamelyest mintha segített volna a hát, illetve váll aknémon, viszont ezt valószínűleg másik arclemosó is megtenné.

Dr. Bronner's Mandula Szilárd Szappan

Dr. Bronner's Mandula Szilárd Szappan
2020. augusztus 28.

Jár neki az öt csillag. Ez a szappan tényleg mindent tud, arcot mosni, kézmosni, fürdeni, ruhát mosni, borotvàlni, hajat mosni... Nem szárít, visszafogott az illata, a bőröm nem szárította, a hajam is jól viselte. Egyetlen negatívuma az ára, de ennek ellenére ki fogom próbálni a folyékony verziókat is.

Fenty Beauty Pro Filt'r Soft Matte Longwear Alapozó

Fenty Beauty Pro Filt'r Soft Matte Longwear Alapozó
2020. április 28.

Ez egy jo alapozo, a fedeset kozepesnek mondanam, a tartossaga egesz jo. Tobbnyire meg voltam elegedve vele, a 120-as arnyalat tokeletesen passzolt az en borszinemhez. Megsem lett az igazi, eloszor is, mert nem olyan nagy a fedese, mint szeretnem, es kicsit nehez epiteni. Ez volt vele a legnagyobb problemam, ha epiteni probaltam a fedest, akkor felvette az also reteget is. Probaltam tobb idot varni, kevesebbet a retegek kozott,de nem mukodott. Nem lehetetlen epiteni, de nem az a tipusu "buildable" alapozo amit en szeretek, nalam az egy nagyon fontos szempont. Ennek ellenere tudom ajanlani olyan emebrekenk akiknak nincs sok borhibajuk vagy elszinezodes az arckon, es hosszantarto alapozot keresnek. Nagyon jo a szinvalasztek, es az arcon is nagyon jol nez ki, termeszetesnek hat. Nem szuper matt, de nem is fenyesedik ki napkozben, amolyan termeszetes matt fedese van.

Sephora Retractable Brow Pencil - Waterproof

Sephora Retractable Brow Pencil - Waterproof
2020. április 20.

Nagyon jo szemoldokceruza, nagyon pici a hegye, ezert nagyon valosaghu "szorszalakat" lehet huzni vele. A fesuje kicsit fura, de nem hasznalhatatlan. A szinek is nagyon jok, termeszetesek.

Sephora Lipstories Rúzs

Sephora Lipstories Rúzs
2020. április 20.

Tok jo kis ruzsok ezek, Sephora-hoz kepest olcsoak, prigmentaltak es kremesek. Van egy par, ami kicsit fura meg nem olyan jo, foleg a metallic finisuek. A matt finisuek a legjobbak szerintem, bar nem egeszen mattak, inkabb kremesek es kevesbe fenyesek, mint a cream finisuek.

NYX Dewy Finish Makeup Setting Spray

NYX Dewy Finish Makeup Setting Spray
2020. április 12.

Tök jó sminkfixáló, Fix+ dupe. Aki attól fél, hogy zsíros vagy túlságosan "dewy" lesz a sminknek a finise, mondom, nem ell félni. Nem találom túl fényesnek, vagy zsíros-olajosnak. Ad egy kis szép harmatos fényt a sminknek, fixál, és nincs túl tolakodó illata. Az én bõröm kombinált, hajlamos kizsírosodni a t-vonalban, viszont ez nem rontott a helyzeten.

Sephora Collection Miniature Palette

Sephora Collection Miniature Palette
2020. április 5.

Egy teljesen jó mini paletta, Nougat árnyalatban van meg, ajándékba kaptam. A színekkel könnyen lehet dolgozni, építhetõek, szépek. A pigmentáltság is ok, de ez nem az a típusú paletta hogy rikítson rajtad, inkább mindennapi. A szemen jól néz ki, és szépen lehet dolgozni vele, nem repül szanaszét és foltosodik, nekem ez a legfontosabb.

Anastasia Beverly Hills Norvina Eye Shadow Palette

Anastasia Beverly Hills Norvina Eye Shadow Palette
2020. március 8.

A legjobb szemhéjpúder palettám. Ez az első ABH palettám, és nagyon puhák és pigmentáltak a festékek, nagyon könnyen eldolgozhatóak és epíhetőek. Készülök még venni ettől a márkától, ez messze veri minőségeben az összes többi palettám.