AligatorBaby

Regisztráció dátuma: 2016. január 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. január 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Tonymoly Blackhead steam balm

Tonymoly Blackhead steam balm
2019. április 21.

A csomaglás nagyon cuki, de sajnos semmit nem csinált a miteszereimmel meg a pórusaimmal, ennyi pénzért ennél 100szor jobb pórustisztítókat lehet venni, két csillag, mert ártani nem ártott a bőrömnek.

Alverde Fixierendes Spray

Alverde Fixierendes Spray
2019. április 21.

Erős citromos illatú spray, ami azonban hamar elillan. A kiárusított termékek közé volt bedobálva, 899ftra leárazva , úgy voltam vele ennyit még megér egy próbára, habár én nem nagyon hittem soha ezekben a sminkfixáló spraykben, és valóban a sminkem semmivel se fixálta jobban mint egy jó púder, és arcra fújva is kicsit csípett is, ám frissítő hatása miatt kitűnő testpermet volt tavaly nyáron :D Újra biztos nem fogom venni, de azért teljesen hasznavehetetlen se volt.

183 Days by Trend It Up Loose Powder Shaker - Banana

183 Days by Trend It Up Loose Powder Shaker - Banana
2019. április 21.

A zsíros bőrömre tökéletes is lenne, mert hosszan tartóan mattit, és kb 6 órán át nem is fényesedett átt, viszont ami nem jött be, hogy kicsit ilyen sárgás bőrszínt ad :S Talán sötétebb bőrűeknek jó lehet, de száraz bőrre tényleg nem ajánlom, mert nekik biztos kiszárítja a bőrüket. Nyáron azért mégiscsak elhasználom, mert akkor amúgy is kicsit sötétebb a bőrtúnusom a nap miatt, de újra szerintem nem veszem.

183 Days by Trend It Up Banana Korrektor

183 Days by Trend It Up Banana Korrektor
2019. április 21.

Már pár hete szemeztem vele, és tegnap előtt úgy voltam vele, ok megveszem, mert a banán illata nagyon megfogott , és tanakodtam magamban, ok ha még korrektorként nem is válik be, akkor is legalább lesz ilyen szupi banán illatú kenceficém :D A legvilágosabb árnyalatot vettem meg (020 Cheetah), ma izgatottan próbáltam ki kiváncsi voltam a banán illaton kívül mit tud:D Nos a piros helyeket nem tudja elfedni, tehát pattanások eltüntetésére sajna nem műxik, viszont! szem alatti karikákra csodát tesz és szépen elfedi a szem alatti apró ráncokat amibe később se ül be hanem szépen "elterül" rajtuk, 999 Ftért vettem ennyit szerintem abszolút megért, és a banán illata miatt tényleg frissítően is hat. Aki szem alá keres korrektort annak ezt maximálisan tudom ajánlani!

Das Gesunde Plus Teafaolaj

Das Gesunde Plus Teafaolaj
2019. április 21.

Nem is tudom, hogy már hogy tudnék élni nélküle. Univerzális nagyon sok mindenre felhasználható. Minden alapozás előtt rakok 2-3 cseppet az alapozó szivacsra vagy ecsetre, tökéletesen fertőtleníti és frissítő érzést ad, illetve szoktam pár cseppet rakni az arctonikba, arckrémbe, samponba is ( apropó samponba keverve első használat után megszünteti a korpát). Valódi csodaszer tényleg sokoldalúan használható, nekem az illata is bejön, kissé mentolos frissítő. Antibakteriális hatása miatt akár takarításra is lehet használni, vagy épp mosásra pár csepp a felmosóvízbe illetve én öblítőhöz is szoktam rakni. Pattanásokra, sebgyógyításra is kiváló utóbbinál inkább hígítva.

Uriage Hyséac 3-Regul Krém

Uriage Hyséac 3-Regul Krém
2017. október 16.

Még csak kb másfél hete használom a k18 krémmel együtt (ezt éjszakára) a 3 regult pedig nappalra, smink alá. Annak ellenére, hogy már 30 éves vagyok, a bőröm sajnos még mindig mitesszeres, zsíros, pattanásos. Nagyon sok mindent kipróbáltam már kisebb nagyobb sikerrel, valami csak egy ideig hatott valami csak kicsit javított, túl vagyok már egy roaccutan kúrán is, ami után sajnos 2 évvel ligthosabban de visszajött az akném. Nos, pont egy weboldalon az effaclar-k+ krémet szerettem volna megrendelni, ami legalább a pattanásokat kordában tartotta nálam valamennyire ( a mitkókkal sajnos nem bánt el), amikor megláttam ezt az uriage krémet, rákattintottam , aztán persze olvasgattam véleményeket, és úgy döntöttem, hogy adok ennek is egy lehetőséget, hátha jobban szuperál mint az effaclar. Nos, amit már első használatnál észrevettem, hogy a zsírosodást valóban kordában tartja, nálam általában az szokott lenni, ha 2-3 óránként nem púderezgetem a levakolt fejem, akkor az sajnos fénylik mint Salamon pöcse... Megdöbbentem, mikor akartam épp púderezni és láttam, hogy jéé nem fénylik :D Napközben csupán egyszer kellett átfutnom rajta púderrel (akkor se volt az a diszkógömb, hanem enyhén fénylő) és a nap végére se fénylett át, tehát eddig ez teljesített nálam a legjobban a faggyúszabályzást illetően, jobban mint az effaclar. Pattanások tekintetében azt vettem észre, hogy ugyan kijön még azért bőven :S (bár még csak másfél hete használom) de sokkal kisebb formában és a nagy gyulladt patik helyett inkább ilyen könnyen kinyomható kis fehérfejű "dögök" jönnek ki. Csodát nem vártam tőle, hogy majd bababőrt csinál, de kiváncsi vagyok mit tud tenni hosszútávú használata során :S Amit azt illeti azon gondolkodom, visszamegyek a bőrgyogyóhoz és belevágok még egy roa kúrába, mert eddig nekem csak az adott álombababőrt :S

Uriage Hyséac K18 Krém

Uriage Hyséac K18 Krém
2017. október 16.

Még csak kb másfél hete használom a 3 regul krémmel együtt (ezt nappalra) a K18-at pedig éjszakára. Annak ellenére, hogy már 30 éves vagyok, a bőröm sajnos még mindig mitesszeres, zsíros, pattanásos. Nagyon sok mindent kipróbáltam már kisebb nagyobb sikerrel, valami csak egy ideig hatott valami csak kicsit javított, túl vagyok már egy roaccutan kúrán is, ami után sajnos 2 évvel ligthosabban de visszajött az akném. Nos, pont egy weboldalon az effaclar-k+ krémet szerettem volna megrendelni, ami legalább a pattanásokat kordában tartotta nálam valamennyire ( a mitkókkal sajnos nem bánt el), amikor megláttam ezt az uriage krémet, rákattintottam , aztán persze olvasgattam véleményeket, és úgy döntöttem, hogy adok ennek is egy lehetőséget, hátha jobban szuperál mint az effaclar. A k18-at én csak éjszakára ajánlom, mert elég zsíros réteget hagy maga után, amire sminkelni nem épp célszerű:S Már 2 éjszaka után látszott az eredmény, az általános bőrképem egységesebb a pórusok kisebbek lettek, viszont azt veszem észre elég sok mitkót kihoz fehérfejű kis pattanásnak, amit reggel könnyen ki tudok nyomkodni. a nagyobb mitkók egyelőre még mindig virítanak, de úgy vagyok vele adok neki egy hónapot, mert szerintem min 3 hét kell ahhoz, hogy az ember eldöntse mire képes, egyelőre 4 csillag, a 3 regul krém jobban bejött, különösen mattítás szempontjából, mert tényleg ezt a K18-at csak éjszakára lehet használni annyira zsíros felületet hagy, ám a másik krémről annak az oldalán írtam :D

Magic Hair Kapszula

Magic Hair Kapszula
2017. április 9.

Tegnap ért véget a 2 hónapos "kúrám". Februárban volt a valentin napi egyet fizet kettőt kap akció ahol is, 2 x 30 db kapszulát postaköltséggel együtt 8 ezer forintért lehetett megvenni, úgy voltam vele ennyit még rászánok, hátha múxik. Természetesen előtte már elolvastam itt a kommenteket, és ahogy láttam kapott hideget meleget, de a puding próbája az evés, szóval mindenképpen szerettem volna megtapasztalni mit tud... Azért azt legszögezem, hogy ez a nagyon nyomulós marketing meg reklám már korábban se nagyon volt szimpatikus, eddig ezért is nem rendeltem, mert nagyon tolták a reklámját orrba szájba. Hosszú, szőke majdnem derékig érő hajamat sajnos le kellett vágatnom kb lapockáig, mert eléggé trén nézett ki, köszönhetően sajnos annak, hogy a hátam miatt gyógyúszásra utaltak be, és a gyönyörű hosszú hajamat télen az uszodai klóros víz teljesen tönkrevágta... :( Mondanom se kell, alig várom, hogy visszanőjön, tehát elsősorban a hajnövesztés miatt vettem meg. Pont aznap festettem be a hajam, mikor elkezdtem szedni tehát nyomon tudtam követni a növekedést. Amit már 2 hét után észrevettem, hogy, hogy a hajam lágyabb, könnyebben fésülhetőbb, fényesebb, viszont sajnos a növekedésre a reményeket nem váltotta be:(((Egy centivel se nőtt többet mint szokott, nekem kb olyan 1-1,5 centit szokott nőni havonta, és az egy hónap letelte után ugyanannyi volt a lenövés mint szokott lenni, és ez sajna a 2. hónapban sem változott. Ettől függetlenül újra fogom rendelni, mert a hajam állagán nagyon sokat segített, nagyon sprőd volt és száraz, mióta szedem sokkal lágyabb és fényesebb is, mások is megjegyezték, hogy sokkal jobb a hajam állaga és szép fényes is, de azért ez a marketing szöveg, hogy 3 hónap alatt 12 cm-es növekedés.... azért ez elég mesebeli:D A hajnövekedés szerintem főleg genetikai, van egy barátnőm, akinek úgy nő a haja mint a gomba, pedig nem szed semmit, meg nem ken rá semmi extrát. Egyszóval én annak tudom ajánlani, aki szeretné a haja minőségét jobbá tenni...

Gliss Kur Million Gloss Hajpakolás

Gliss Kur Million Gloss Hajpakolás
2017. február 14.

Nah hát ez az a kategória volt nálam, hogy alig vártam hogy végre elfogyjon :D Illata nem tudom, de kicsit férfi parfümre emlékeztet :S Sokáig nem is volt elég, mert ahhoz hogy valamit használjon is elég sok mennyiséget kell belőle használni, ez a fokozza a haj csillogását meg egy süket duma, én semmi ilyesmit nem tapasztaltam:D Összességében számomra az egyik legrosszabb hajpakolás volt amit próbáltam, nem tette a hajam megfelelően lággyá és nagyon sok hajvégápolót kellett használnom. Ennél még egy hajbalzsam is jobban teljesített nálam, semmilyen ápoló hatását nem éreztem, sajnálom, mert a gliss kur termékek túlnyomó többségben jók szoktak lenni:(

Nivea Brilliant Blonde Extra Erős Hajlakk

Nivea Brilliant Blonde Extra Erős Hajlakk
2017. február 13.

Mivel szőke hajam van bedőltem ennek a "segít megvédeni a szőke haj ragyogását" szövegnek, ezért elcsábultam és a jól bevált nagy kiszerelésű kallos hajlakk helyett ezt vettem meg...Mondanom sem kell megbántam, a fixálása ennek kb 20 percig tart utána mintha rá se fújtam volna, ja és a szőke hajam se ragyogott jobban :DDD Már-már kicsit röhögök is rajta hogy dőlhettem be ilyen süket szövegnek :DD Fixálni nem fixál csak tényleg szárít és én azt vettem észre a hajvégeket sprőddebbé is hajlamos volt tenni... Alig vártam, hogy elfogyjon.. kidobni mégse akartam szóval ímmel-ámmal de elhasználtam azért, de újra biztos nem fogom venni!