AligatorBaby

Regisztráció dátuma: 2016. január 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. január 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Helia-D BB Krém (régi)

Helia-D BB Krém (régi)
2016. január 23.

Nagyon nem bejövős. Nehéz eloszlatni, hámlik össze vissza, és minél jobban probálom eloszlatni ,annál jobban hámlik, és a végén az az érzésem, hogy az egész cafatokban csak lehámlott a fejemről. Nem is értem hogy gondolták, az egésznek olyan állaga van mint a technocol ragasztónak. A világos árnyalat meg tényleg baromi világos, én vámpírárnyalatnak neveztem, szóval nagyon világos bőrűeknek talán jó lehet, ha megbirkóznak az eloszlatásával, olvastam, hogy sokan hidratálókrémmel keverik, hogy könnyebben el lehessen oszlatni. Én biztos soha többet le nem emelem a polcról, az extrém zsíros bőrömet még zsírosabbá tette, és ragyagumókat is okozott sajnos :(

Palette Mousse Color Hab Állagú Hajfesték

Palette Mousse Color Hab Állagú Hajfesték
2016. január 23.

Lehető legrosszabb hajfesték, amit probáltam :D Be se fogta a hajamat rendesen csak foltokban:D Vörös árnyalatát probáltam, mikor még vörös voltam, más színárnyalatban lehet, hogy jó, de a vörös nem vörös lett inkább barna :D Azért kap 2 csillagot, mert legalább nem károsította :D

Wellaton Mousse Hajfesték

Wellaton Mousse Hajfesték
2016. január 23.

Amikor vörös volt a hajam, akkor párszor megvettem a vulkánvörös színt ebből, olyan élénk vörös árnyalat. Könnyű használni, nem időigényes, viszont nekem nagyon szárította a hajamat, és elég gyorsan kopott is, bár a vösöre jellemző, hogy gyorsan kopik. Ám maga a színeredménnyel meg voltam elégedve. Most már szőke vagyok, szőkére biztos nem venném már ezt újra, mert a szőkét még jobban szárítaná szerintem a magas % oxi miatt :S

Dr. Chen Hair Revall Kapszula

Dr. Chen Hair Revall Kapszula
2016. január 23.

Megéri az árát maximálisan, nagyon jó hajnövesztő. Tud annyit mint a mostanában agyonreklámozott drága hajnövesztők. Körmeim is erősebbek lettek tőle. Ajánlom.

Dr. Chen Patika Aloe Vera Fogkrém Fluoridmentes

Dr. Chen Patika Aloe Vera Fogkrém Fluoridmentes
2016. január 23.

Alapjáraton kedvelem a Dr.Chen-es termékeket, mert eddig egyikben se csalódtam se teában, se táplálékkiegészítőben, de ez a fogkrém mindent visz! Lehető legjobb amit próbáltam, helyrehozta a fogérzékenységemet, és persze ami a legfontosabb fluorid mentes!!! Én webáruházban rendelek egyszerre többet és így megéri, számomra veri az agyonreklámozott 1000 ft-os fogkrémeket minden tekintetben!

CD Vízililiom Pumpás Dezodor

CD Vízililiom Pumpás Dezodor
2016. január 23.

Már egy jó ideje csal alu mentes deokat használok, nemrég próbáltam ki ez a fajtát a dr.oganics-os után, mivel ez azért valamivel olcsóbb. Eddig teljesen meg vagyok vele elégedve. Az alu mentes deokról tudni kell mivel alu mentesek az izzadást magát nem szüntetik meg, csak a kellemetlen szagokat. Nyáron többször kell utána fújni, de legalább nem tömítem el a bőrömet alumíniummal, Valamit valamiért :P

Fructis Goodbye Damage Hajerősítő Balzsam (régi)

Fructis Goodbye Damage Hajerősítő Balzsam (régi)
2016. január 23.

Csodát nem vártam nem is kaptam :D Viszont jó balzsamnak tartom, kellemes illattal, száraz és sérült hajra teljesen jó, lágyítja a hajat, de a roncsolást azért nem hozza helyre.

Green Pharmacy Gyógynövényes Folyékony Szappan Kamilla Kivonattal

Green Pharmacy Gyógynövényes Folyékony Szappan Kamilla Kivonattal
2016. január 22.

Legjobb folyékony szappan! Ár-érték arányban kitűnő. Akinek keze hajlamos a kiszáradásra, érzékeny vagy csak fontos neki, hogy egy kézmosás alkalmával is ápolja a kezét, annak tökéletes, kellemes illatú, és sokkal jobb mint a boltokban kapható hulladék folyékony szappanok. Mióta ezt használom, télen se kell annyit krémeznem a kezem. Én webáruházban vásárolom, drogériákban még nem nagyon láttam.

Astor HD Mattitude Alapozó

Astor HD Mattitude Alapozó
2016. január 22.

Közepesen mattosította az extrém zsíros bőrömet. Maszkhatás nincs, illata kellemes, fedése jó, de csak akkor ha sok mennyiséget rakunk fel rá (ha csak annyit használ az ember, mint mondjuk egy arckrémnél, akkor pár óra múlva olyan mintha le se alapozta volna) ami negatívom, hogy mint már említettem, azért extrém zsíros bőrt nem fog túl sokáig mattosítani, ugyanúgy átfénylik, illetve elég kevés van benne, a jó fedéshez meg több kell belőle, mert nem az a sűrű állag, és elég hamar elfogy emiatt, ezért ár-érték arányban nem tartom megfelelőnek

Avon True Bőrnyugtató Hatású Mattító Hatású Alapozó

Avon True Bőrnyugtató Hatású Mattító Hatású Alapozó
2016. január 22.

Eddig ez a legjobb alapozó, amit valaha használtam!!! És nem túlzok, csak hirtelen felindulásból vettem meg, hogy na jó, próbáljuk ki (nem fűztem hozzá sok reményt, mert eddig sok avonos dologban csalódtam) de ebben a termékben kellemesen !! Rólam azt tudni kell, hogy extrém zsíros bőröm van, eddig akármilyen mattosító alapozót használtam, 3 óra után mindegyik esetében úgy fénylett az arcom mintha disznózsírt kentem volna rá, de ez az alapozó teljesített eddig a legjobban, mondhatni sokkolt az eredmény pozitív értelemben!!! Kipóbáltam már pedig drága alapozókat is Clinque, Mac, Max Factor, Mary Key, sőt még egy 25 ezer ftos Erno Laszlo alapozót is, és az sem tudott úgy teljesíteni mint ez!! Nem csak árban, hanem hatásban is magasan verte a hatásfokukat. A sima calming effects-et is használtam már, de az kuka volt felejtős, nem tudom, hogy mit raktak az avonosok ebbe a mattosítósba, de nagyon remélem, hogy nem fogják beszüntetni, mert az én extrém zsíros bőrömnek ez egy megváltás!! A szemhéjfesték is nagyon jól megtapad rajta, nem mászkál el napközben, és nem kopik úgy, mint más alapozók alatt. A nap végére se fénylett az arcom, csak egy picit, de ez napközbeni mindöszesen egyszeri púderezéssel orvosolható, más alapozóknál 2-3 óránként kellett utánapúdereznem, vagy felitatni az arcomról a zsírt. Száraz bőrre gondolom nem használható, de sok zsírosbőrűnek szerintem egy megváltás! Fedése közepes, de építhető, illetve a pattikra korrektort teszek azért.