AligatorBaby

Regisztráció dátuma: 2016. január 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. január 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Clinique Superdefense CC Cream SPF30

Clinique Superdefense CC Cream SPF30
2017. február 13.

Tavaly nyáron vettem egy teljes kiszerelést, mivel nyáron a bőröm az alapozót szinte egyátalán nem bírja, már-már fulladozik alatta, illetve elég ocsmányul is néz ki mikor nap végére lefolyik, megkopik az izzadás miatt stb akárhogy is púderezem le:S A bőröm viszont sajnos nem olyan, hogy csak egy sima napvédő arckrémmel tudjak mutatkozni, ezért nyárra nekem a BB illetve CC krémek váltak be, amik mégse adnak beton fedést és a bőröm is jobban lélegzik alatta, illetve különösen a CC krémek váltak be, mert nyáron azok alá még arckrémet se rakok, mivel megfelelően hidratálnak anélkül is, és így a bőröm is kevésbé fényesedik át napközben. Összességében elégedett vagyok ezzel a CC krémmel, a fedését nem mondanám überbrutálnak, de nyárra pont jó, illetve az összetevői maximálisan rendben vannak nem irritálták a bőrömet és miteszeresebb se lett a bőröm. Tartósságával voltak ugyan gondjaim, mert azért utána kellett igazítani, de mégse keltette nap végére azt a tré megkopott hatást, ám a kedvenc koreai Rivecowe CC krémemet nem szárnyalta túl teljesítményben ezrét csak 4 csillag, meg egy kicsit szerintem túl is van árazva :S

Innisfree No-Sebum Mineral Pact

Innisfree No-Sebum Mineral Pact
2017. február 13.

Sajnos nekem nem teljesen váltotta be a hozzá fűzött reményeket, mattító hatása nálam nem tartott tovább 3 óránál, és számomra elsőre is olyan kínai rizspúder benyomását keltette, és én azt vettem észre, hogy a bőrömön világosít is pláne ha az átfényesedés miatt napközben fel kellett raknom több réteget, emiatt, hogy ne menjen mégse kárba jelenleg highligtherknét használom :D Arra tökéletesen megfelel, de újra biztos nem fogom venni. Egyébként összességében kedvelem a koreai sminktermékeket, A rivecowe sebum control púderje pl nálam ennél sokkal de sokkal jobban műxik mattítás tekintetében.

Garnier Fructis Goodbye Damage Hajpakolás (régi)

Garnier Fructis Goodbye Damage Hajpakolás (régi)
2017. február 13.

Jó hajpakolás, meg vagyok vele elégedve, azonban szerintem semmivel nem tud többet mint ugyanennek a fajtának a balzsama, csak ez drágább :D Hajat megfelelően hidratálja, csodát nem tesz, de amit egy pakolástól elvár egy ember azt teljesíti.

Dr. Chen Patika Ligetszépe Olaj Kapszula

Dr. Chen Patika Ligetszépe Olaj Kapszula
2017. február 8.

Én csakis jókat tudok erről a kapszuláról mondani! Csak napi 3 szemet szedtem be, tehát nem is teljes adagot és már egy hét után látványos volt a változás elsősorban a körmeimen! Nagyon durván kemények lettek és nőttek mint a gép, és már olyan hosszúak lettek, mintha műkörmöm lett volna! Ezt a hatást másnak nem tudom betudni csak ennek a kapszulának, mert előtte nem volt ilyen. Már rendszeresem szedem a napi 3 szemet hónapok óta és a bőröm szebb lett, a hajam is picit gyorsabban nő, de nekem a körmeimen a leglátványosabb az eredmény. Ajánlom mindenkinek, hogy próbálja ki,árban is elég baráti, ennyit megér a hatása miatt, számomra legalábbis mindenképpen :)

Ki Power Keratinos Pakolás

Ki Power Keratinos Pakolás
2017. február 8.

Nos én megvettem az egész KI-Power szettet... Aki látta a videót, az tudja, hogy mit ígér és hogy kell használni. Van a szettben egy sampon, egy keratinos spray meg ez a pakolás. Egy kezelés annyit tesz, hogy samponnal kétszer megmosom a hajam, aztán a törülköző száraz hajra ráfújom a sprayt a haj teljes hosszára, utána egy zuhanysapkával lefedem és meleg levegővel is rásegítek, utána pedig rá ez a balzsam, a végén pedig lemosás. Ezt végigcsinálva azt ígéri, hogy a kutikula úrja zárt lesz, helyrehozza károsodosást meg blbalba. Nos én végigcsináltam ezt, a szett nem volt olcsó, 10 ezer felett :( Közvetlen miután megcsináltam, és megszárítottam utána a hajam tényleg szép fényes és puha tapintású volt, de ez általában így szokott lenni minden termékkel nálam, hogy a hajmosás napján szép puha és fényes, ámde másnap már elkezd megint sprőd lenni. Sajnos ennél is ez volt a helyzet, másnap már ugyanúgy sokkal szárazabb volt a következő hajmosásnál meg mintha meg se csináltam volna ezt a kezelést, ugyanolyan lett a hajam mint előtte ( Tudni kell, hogy festett, hosszú, száraz töredezésre hajlamos hajam van) Ezt a kezelést minden hajmosásnál nem is javasolják megismételni, hanem olyan 2-3 hetente egyszer. Számomra nem váltotta be a hozzáfűzött ígéreteket... Az, hogy a hajmosás és beszárítás napján szép és fényes a haj, de másnap már ugyanúgy "besprődül" és visszaáll régi állagára, az ennyi pénzért édes kevés, mert ha valóban helyrehozná a károsodást, ahogy azt mesebelien ígéri is, akkor a kezelés után 2-3 nappal is ugyanúgy megtartaná a haj a fényességét, puhaságát, egyszóval jó állagát.... Tanulópénznek jó volt, hogy legközelebb ne dőljek be ilyen mesebeli igéreteknek.... 3 csillag azért mert az összetevői még rendben vannak, és legalább kiszerelésben elég sokáig elég lesz....

Dove Pure Care Dry Oil Makadámia Olajjal

Dove Pure Care Dry Oil Makadámia Olajjal
2016. november 17.

A matrix hajvégápolója után tettem le a voksomat e mellett. Pár hete használom, de ezidáig meg vagyok vele elégedve, nem kell belőle sok megfelelően hidratálja a hajvégeimet, csökkenti a töredezést, szerintem megéri az árát, azokat a hajvégápolókat, amiben a napraforgóolajon és glicerinen meg szilikonon kívül van más értékes növényi olaj is, azoknak az ára bizony ennyi...

Matrix Biolage Exquisite Oil

Matrix Biolage Exquisite Oil
2016. november 17.

Elég sok hajvégápolót kipróbáltam már, mivel hosszú hajam van, ami hajvégápolók nélkül nem igazán tud létezni. A matrix termékeit alapjáraton kedvelem, és ezzel az olajjal is meg voltam elégedve, most fogyott el nemrég, kb 4 hónapig!!! elég volt mindennapos használat mellett, szóval az árát maximálisan megéri. Azért adok neki, négy csillagot, mert valahogy egy idő után észrevettem, már nem hat úgy mint először, talán megszokta a hajam vagy nem tudom, és a hidratáló hatás már egyre kevésbé volt érezhető. Most a Dove hajvégápolóját vettem meg, de kb ugyanannyit tud mint ez.

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer
2016. november 17.

Nos hosszútávú használatról e termék esetében nyilatkozni még nem tudok, mert kb egy hete használom rendszeresen napi 2szer. Amit már első két használt után észrevettem, hogy a bőrképem szebb lett. Sajnos nekem elég zsíros miteszeres bőröm van, és a miteszerek eltávolításában a fizikai (kinyomkodás) eltávolításon kívül eddig más nem nagyon segített. Azt nem mondom, hogy most egy hét után csodát látok, de a bőröm kevésbe zsíros miteszerek száma is csökkent, illetve tegnap kamillás gőzölés után kinyomkodtam őket, és valahogy sokkal könnyebben jöttek ki, és még a régóta betokózodott mitkókat is ki tudtam nyomni, így most azt kell mondjam relatíve nagymiteszerektől mentes vagyok, kiváncsi vagyok mennyire fognak visszajönni, most hogy használom rendszeresen ezt a terméket, mert a kozmetikusi arctisztításon mindig az volt a probléma, hogy ok kiszedte őket, de aztán 1-2 hét múlva megint "visszatömődtek". Várom a csodát, hátha most nem fognak, hogy ezt használom.

Vichy Dermablend Fixáló Púder

Vichy Dermablend Fixáló Púder
2016. november 13.

A dermablend alapozóval együtt használva extra tartós kifényesedésmentes arcot biztosít elég hosszú ideig még az én nagyon zsíros bőrömön is. Reggel felkenem az alapozót és ha ezzel lefixálom azt kell, hogy mondjam nem nagyon kell napközben korrigálnom rajta, ha a két kombót együtt használom. Összességében egy nagyon szuper púder, ami nagyon szépen terül az arcon, nincs az a hatás a felvitele után mintha az ember belefejelt volna egy bödön babapúderbe. Minden alapozó élettartamát meghosszabbítja és azt vettem észre, hogy még az "orrfujásos próbát is ez állja ki a legjobban. Ennek ellenére csak 4-est viszont azért adok rá, mert van benne metilparabén, ami nem éppen tesz túl jót az amúgy is aknére hajlamos bőrnek, de ettől függetlenül újra szoktam venni, mert a fixáló hatása nagyon meggyőzött.

Eucerin DermoPurifyer Hidratáló Arcápoló

Eucerin DermoPurifyer Hidratáló Arcápoló
2016. november 13.

Egy hidratálónak nekem elment, de semmi több. A pattanásokkal és miteszerekkel se csinált semmit. Az illata az a tipikus gyógyszertáros krém illat, ami még be is jött, mert nem szeretem az agyonparfümözött krémeket, de az ígért hatás sajnos elmaradt... Ahhoz képest, hogy zsíros bőrre van a krém, az állaga a felkenés után elég zsíros érzetű marad, nem szívódik be teljesen és mattító hatást egyátalán nem tapasztaltam, a gyulladást talán kicsit levitte a pattanásról, de semmi több ugyanúgy kijöttek a kis "fehérfejűek" meg a miteszerek is :( Rontani nem rontott a bőröm állapotán ,de hidratáló hatáson kívül más jót se csinált igazán Nekem nem újravevős.