AligatorBaby

Regisztráció dátuma: 2016. január 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. január 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Eucerin DermoPurifyer Hidratáló Arcápoló

Eucerin DermoPurifyer Hidratáló Arcápoló
2016. november 13.

Egy hidratálónak nekem elment, de semmi több. A pattanásokkal és miteszerekkel se csinált semmit. Az illata az a tipikus gyógyszertáros krém illat, ami még be is jött, mert nem szeretem az agyonparfümözött krémeket, de az ígért hatás sajnos elmaradt... Ahhoz képest, hogy zsíros bőrre van a krém, az állaga a felkenés után elég zsíros érzetű marad, nem szívódik be teljesen és mattító hatást egyátalán nem tapasztaltam, a gyulladást talán kicsit levitte a pattanásról, de semmi több ugyanúgy kijöttek a kis "fehérfejűek" meg a miteszerek is :( Rontani nem rontott a bőröm állapotán ,de hidratáló hatáson kívül más jót se csinált igazán Nekem nem újravevős.

Etude House Precious Mineral Bb Krém Cover & Bright Fit SPF 30 / PA++

Etude House Precious Mineral Bb Krém Cover & Bright Fit SPF 30 / PA++
2016. november 2.

Ma kaptam belőle mintát egy rendelésem mellé, reggel kentem fel, most este van és azt kell, hogy mondjam nagyon jól tartotta magát, eddig csillagos ötös :) Nagyon szupi fedése van, utána semmi korrektor nem kellett, mert 2. bőr hatást ad, ami nekem kell is mert sajna most kirügyeztem :S Felkenés után valóban zsíros kissé fénylő érzetű volt, akkor gondoltam is magamban, nah ez tuti nem az én zsíros bőrömre van, viszont lepúdereztem és meglepő, mert utána nem fényesedett át órákig egyátalán, és most a nap végére se vészes, egyszóval nálam zsíros bőrön is működött, az már csak plusz, hogy az összetevői is rendben vannak, és valóban van benne sok növénykivonat is. Szerintem rendelek is belőle egy teljes tubust, mert azt kell mondjam, hogy a legjobb BB krémek közé tartozik, amit csak próbáltam :)

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2016. október 27.

Hát mit is mondhatnék róla? Az alapozók királynője :DD Übertartós, überszép végeredménnyel. Eloszlatás után így "rászárad" ráidomul a bőrre és tökéletes fedést ad, korrektorozni nekem utána egyátalán nem kell, és ami a legjobb benne, a nap végéig ez így is marad! Nem mászkál el, nem folyik le, nem okoz mitesszereket, az biztos, hogy a zsíros bőr legjobb barátja :) Egyedül száraz bőrűeknek talán nem lehet jó, mert a száraz részeket kiemeli, de mivel nekem meglehetősen zsírós a bőröm, nekem pont jó. Egyetlen hátránya az ára :D Az a baj, ha úgy döntök néha, hogy meg is veszem ennyi pénzért, akkor is igen sporolós vagyok vele, akkor nem is használom, ha tudom nem nagyon megyek sehova csak max a boltba, mert ahhoz ez túl jó :D Ám ennek ellenére minden forintot megér, itt tényleg egy hiperszuper reggeltől estig el nem mozdulós alapozót kapunk a pénzünkért !

Dermacol Make-Up Cover

Dermacol Make-Up Cover
2016. október 27.

Aztamindenit :DDD Ez volt az első reakcióm kipróbáláskor. Azt hittem, hogy a vichy dermablendes alapozójánál nincs már jobban fedő, de tévedtem:D Ez olyan mintha második bőrt adna, nagyon durva, nagyon kevés kell belőle, és a kevés is brutál jól fed, kezdő sminkelőknek lehet nem fog bejönni, mert meg kell vele tanulni bánni, hogy ne keltsen maksz hatást és ne üljön be a mimikai ráncokba. Megfelelően eldolgozva, utána lepúderezve egyszerűen tökéletes, és nagyon tartós, ma reggel kentem fel, és estére se kopott meg, nem kenődött el, pedig 30 fok volt. Árát nagyon megéri, szerintem a vichy dermablendről át fogok térni erre, mert az összetevői se rosszabbak és jobban teljesített. Magyaro.n ha többen ismernék, szerintem vennék, mint a cukrot, mert ez tényleg nagybetűs ALAPOZÓ. Nyilván akinek nincs sok takargatnivalója, az használjon BB krémet, de akadunk egy jó páran szerintem, akik olyan alapozót keresnek, ami fed rendesen, és úgy hogy nyáron se folyik le az arcról megmutatva a csúnya bőrhibákat,,, Nekem eddig sok alapozóval ez volt a bajom, hogy még ha jól is fedett, de nyáron 30 fokban nap végére megkopott és ronda lett, de ezidáig tartósságban nálam ez még veri az Estée Lauder Double Weart is.

Update: Visszajöttem levenni egy csillagot, meg visszavonni az állításomat, hogy jobb mint a Double Wear, csak első benyomásra tűnt jobbnak :( Sajnos elég sok mitesszert okozott, most hogy már elég régóta használom, és valahogy nem tudom már a bőröm megszokta vagy fogalmam sincs, de nem bírja úgy, mint régen:S Jobban kopik nap végére elég tré lesz. Hát nem tudom most mit csináljak vele, pedig árban elég jó volt

Nivea Sensitive 3 az 1-ben Micellás Arctisztító

Nivea Sensitive 3 az 1-ben Micellás Arctisztító
2016. szeptember 27.

Én eddig másfél hete használom, de meg vagyok vele elégedve. Micellás arclemosónak tökéletes, nincs benne alkohol, nem irritál, kellemes érzetet ad, de ez a 3 az egyben dolog azért sántít mert sminklemosónak nem nagyon mondanám hogy bevált, elég nehezen mondhatni, csak dörzsöléssel viszi le a sminket, és még ígyis pl a vízálló szempillaspirállal meggyűlik a baja. Ennek ellenére 4-est adok, mert nem zsírosítja a bőröm, frissítő hatású, nem szárít, nem hámlaszt, arctonik helyett tökéletes. összetevői elég jók, alkoholmentessége külön még vonzóbbá teszi.

Himalaya Herbals Healthcare Clarina Akne Elleni Krém

Himalaya Herbals Healthcare Clarina Akne Elleni Krém
2016. szeptember 27.

Nos nagyon szerettem volna 5 csillagot adni, mert az aknémat nagymértékben enyhítette, még a nagy bumszli bőr alatti patikkal is elbánt, és a pattanás utáni foltokkal is csodát művelt, illetve a zsírosságon is nagymértékben segített DE most jön a negatívum, sminkalapnak borzasztó:( Szinte lehetetlen rá alapozni, minden alapozót betúrosít, mert úgy szárad rá a bőrre, mint az ilyen lehúzhatós arcmaszkok vagy a fogkrém, és lehetetlen bármilyen alapozót normálisan eldolgozni az arcon utána. Nem tudom még mit kezdjek vele, lehet hogy éjszakai krém lesz belőle, bár sajnálom, hogy nem tudom nappali krémnek használni, mert a faggyútermelésemet lecsökkentette, ezért pláne kár, hogy nappalra nem jó, mert pont akkora kéne a zsírosság csökkentés a legjobban :(

Ben Nye Rúzs

Ben Nye Rúzs
2016. szeptember 22.

Én palettát vettem belőle, amiben 6 szín van, Vivid Vamp, Poppy, Marilyn red, Cherryberry, Pink Tart, és Shy Apricot. A palettából két szín számomra használhatatlan, a Vivid Vamp felkenve majdnem fekete, szóval max farsangra jó :D A shy apricot meg olyan mint a szőlőrúzs, nem is látszik semmilyen szín igazából, ilyen színtelen féle. A kedvencem a Marilyn red és poppy, Előbbi az a klasszikus vörös, utóbbi kicsit narancsos beütésű. A palettához adtak rúzsecsetet is. Frissen felkenve nagyon szépek a színek, de tartósságban azért többet vártam tőlük, egy evés és már el is tűnik az egész, de önmagában sem kopik olyan szépen és elég gyakran kell frissíteni, ezért nem tudok többet adni neki a 3-asnál, ennél olcsóbb rúzsom is volt, ami tartósságban jobban teljesített.

Dr. Herz 100% Hidegen Sajtolt Argán Olaj

Dr. Herz 100% Hidegen Sajtolt Argán Olaj
2016. szeptember 15.

Mindenkinek tiszta szívből ajánlom a hidegen sajtolt argán olajat! Nem hiába nevezik Marokkó aranyának, én főleg kozmetikai és a hajápolási célokra használom, de biztos belsőleg is jó. Évek óta, éjszakai arckrém helyett, ezt használom az arcra lefekvés előtt. Ráncokkal, főleg a mimikai, szem alatti és homlokráncokkal csodát művel, a pattanásokkal nem bírkózik meg, csak a gyulladást viszi lejebb, de a ráncokra tényleg a legjobb! Megfelelően táplálja a bőröm, reggel kisimultan ébredek, hegeket halványítja. Hajvégápolónak se utolsó, mondhatni a legjobb, de arra nem használom gyakran, mert azért nem olyan olcsó :DD Egyszerűen imádat :D Jah igen és kiszáradt repedezett kézre, bőrre is verhetetlen!

Miss Sporty Crack Me Up Clubbing Colours Repedezős Körömlakk

Miss Sporty Crack Me Up Clubbing Colours Repedezős Körömlakk
2016. szeptember 15.

Nem vált be.. Nehéz volt eltalálni azt a mennyiséget, ahol szépen egyenletesen repedt még be, ha túl sokat kentem akkor max csak 2-3 repedés volt rajta, ha keveset akkor meg eltűnt az egész :D Lehet, hogy csak én voltam béna, de nekem nem jött be...

dr Pál Szagtalan Fokhagyma Zselé

dr Pál Szagtalan Fokhagyma Zselé
2016. szeptember 15.

Idősebb tinikoromban, kb 10 éve próbáltam ki, valamennyit segített, inkább a nagyobb pattanásokon, de a hozzáfűzött reményeket nem váltotta be, mondjuk nekem erősen gyulladt aknés bőröm volt, de szerintem az is közrejátszhatott, hogy az én bőröm semmiféle parabént nem tolerál :S Amúgy pont ezt nem értem, miért kell bele az a fránya metilparabén?:S