AligatorBaby

Regisztráció dátuma: 2016. január 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. január 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Colour B4 Hair Colour Remover Extra

Colour B4 Hair Colour Remover Extra
2016. augusztus 30.

Nos leírom az én történetemet a termékkel. Pár éve valahogy, vörös hajat szerettem volna, derékig érő szőke hajam volt, és valahogy a szőkét meguntam, mert mindig is szőke voltam, és szerettem volna valami változást, ahogy az lenni szokott nézegettem a neten a képeket, és igen bejött a vörös haj, az a fajta ami már-már pirosba megy át, gondoltam, hú nagyon király lesz, kicsit ilyen boszis, a derékig érő vörös haj. Nem kellett több vettem is hajfestéket, befestettem, és tetszett is, viseltem is jó pár hónapig a pirosas színt, igen ám, ami viszont, nagyon nem tetszett, hogy nem gondoltam volna, hogy a vörös ennyire ereszt.... Minden egyes hajmosás alkalmával, folyt a piros lé a fejemről, fürödni szinte nem is tudtam, mert elég volt, ha csak egy tincs ért be a vízbe, és már jött is belőle a piros szín, mondanom sem kell, ha huzamosabb ideig áztattam magam a kádban, akkor a víz piros is lett :DDDD Durva , horrorfilmbe illő :D Azt hittem először a hajfesték hibája, de nagyon sok vöröst kipróbáltam és mindegyik eresztett :D 1 év vörös hajszín után, és a nyár közeledtével, úgy döntöttem, hogy nem küszködök többet a vörössel, és a szőke is hiányzott..... Újra szőke akartam lenni. Fodrász azt mondta, hogy hát ha újra szőke akarok lenni, ezt bizony szőkítőpor plusz 6% oxival le kell "szivatni". A szőkítést semmiképp nem akartam, mert túlságosan is féltettem a szőke hajam, így hát alternatív megoldások után kutattam a neten, ekkore akadtam a Colour B4-ra... Rendeltem 2 tubussal, ami nem volt olcsó, több mint 7 ezer, de inkább ez mint a szőkítőporozás.... A keverék tényleg nagyon büdös, ez egy kicsit meg is rémisztett, de azért felkentem, utána zuhanysapkát húztam a fejemre, amit az utasításnak megfelelően meleg levegővel fújattam, a lemosásnál jó sok vizet használtam el, mert ugye elég sokáig kellett folyatni, hogy kimossa teljesen a pigmenteket. Az eredmény: világos rezes szőke... Azt nem mondom, hogy pont ilyen hajszínem volt, vagy ilyet akartam, de utána befestettem Matrix 9W színnel a hajam, és elég szép szőkét kaptam, majdnem pont olyat mint a vörös kalandom előtt volt, és ami a legjobb, hogy a hajam nem károsodott!!! Nekem ez volt a legfontosabb, és ajánlom mindenkinek, hogy próbálja ki, mielőtt "leszivatásra" adja a fejét! :)

Paris Berlin Avant Tout Hidratáló Bázis

Paris Berlin Avant Tout Hidratáló Bázis
2016. augusztus 17.

Tényleg minden alapozó élettartamát meghosszabbítja, viszont én csak nagyon ritkán alkalmakra használom, mert ott van benne az a fránya parabén, amit nagyon nem szeretek :S

Tangle Teezer Compact Styler

Tangle Teezer Compact Styler
2016. augusztus 14.

Pont ez a leopárdos van meg ami a képen van, kézbe illik tökéletes, ha lehet 10-est adnék. Nálam a tangle teezer forradalmasította a fésülködést, mióta megvan, a régi hajkefémet elajándékoztam. Sokkal kevésbé töri a hajat mint a normál fésűk vagy hajkefék, rémálom gubancokat is fájdalommentesen ki tudok fésülni vele, vizesen vagy szárazon. Álom termék túlzás nélkül, nagyon megéri az árát, aki kitalálta valóságos zseni volt:D

Avon Extratartós Folyékony Alapozó

Avon Extratartós Folyékony Alapozó
2016. július 7.

Én valahogy nem éreztem az extra lasting hatást... Úgyanúgy teljesített mint bármilyen más középkategóriás alapozó e tekintetben. Színben ivoryt vettem, mert a calming effectsesben is az a szín passzolt a bőrömhöz ám ebben a kategóriában az ivory sokkal világosabb, nem tudom, hogy miért,vagyis nekem annak tűnt. Elég nehéz viselet volt, és mindig foltot hagyott a ruhán, sálon stb.. Elhasználtam, de semmi extra, újra nem vettem, nekem a calming effects jobban bejön. Száraz bőrön lehet tartósabb, de zsíros bőrröl ugyanúgy leolvad, én ajánlom inkább a calming effects új mattosítos alapozóját..

Avon Tomorrow EDP

Avon Tomorrow EDP
2016. július 6.

Ez az a parfüm, amihez időről időre mindig visszatérek, talán azért is mert szép emlékeim vannak ezzel az illattal kapcsolatban. Elég régóta van már a piacon, és amikor kijött ez az illat, vettem is belőle azonnal, és talán azért maradt meg bennem annyira ez az illat, mert az volt életem egyik legboldogabb időszaka, amikor úgy minden összejött, és akkor ezt a parfümöt használtam, szóval nekem mindig nosztalgia ha ezt használom :D Árát abszolút megéri, nagyon kellemes hosszantartó illat, nekem egyik örök kedvenc marad.

Leila Titka Szőrnövekedést Gátló Krém

Leila Titka Szőrnövekedést Gátló Krém
2016. július 6.

Jaj :D Én egy évig vettem ezt szorgosan, de az ég adta egy világon semmit nem használt :D De semmit, a szőrbenövések is ugyanúgy létrejöttek, a szőr is nőtt, jó sok pénzt kidobtam rá, mert én tényleg lelkiismeretesen kentem. Utána tele lett a t*köm és megvettem inkább 100 ezerért a philips lumea lézeres szőrtelenítőt egy éve, nah azóta nincsenek szőrgondjaim, bár előbb ruháztam volna be egy lézeres szőrtelenítőre....

Veet Krém Szőrbenövés Ellen

Veet Krém Szőrbenövés Ellen
2016. július 6.

Hát nálam ez egyátalán nem működött, bár nekem tényleg brutál szőrbenövéseim szoktak lenni, szerencsére mióta vettem lézeres szőrtelenítőt, azóta megoldódott ez a problémám, de előtte próbáltam ezt a veet-et is többek között meg más szőrbenövésgátló krémet, de nem működött. Ez a veet még drága is volt meg büdös is. Ami a legjobban használt az a lufa szivaccsal való dörzsölés volt, meg a bőrradírozás, szerintem ezek a krémek nem sokat érnek...

Essence Szemöldökceruza

Essence Szemöldökceruza
2016. július 6.

Ár-érték arányban a legjobb szemöldökceruza! Két árnyalatot szoktam venni, a szőkét és a barnát, e kettő kombinációjával tökéletes természetes hatású szemöldököt tudok elérni. Szőke hajam van, de csak a sima szőkével kihúzva annyira nem tetszik a szemöldököm mert úgy alig látszik, ezért először a szóké színűvel emelem ki a szemöldököm, utána a barnával csak kicsit rányomva, így a kettővel együtt nagyon szép természetes hatású lesz a szemöldököm. Ajánlom, mert sok árnyalata van és tud annyit mint a 3 szor ennyibe kerülő márkásabb szemöldökceruzák.

dr. Organic Bioaktív Aloe Vera Hajkondícionáló

dr. Organic Bioaktív Aloe Vera Hajkondícionáló
2016. július 5.

Hát most kövezzenek meg, de szerintem ez a termék egyszerűen nem éri meg az árát!!! A samponjával együtt vettem , a kettőért együtt több mint 5 ezer!!! Ft-ot fizettem és én ilyen árban azért már többet várok, mint amit ez a termék nyújtott! Nem hidratál megfelelően, nagyon sok mennyiséget kellett használnom a sampon után, hogy valamennyire érezzem, hogy legalább a hajam lágyabbá teszi. Szárítás után sprőd volt a hajam, nem hidratált, olyan mintha csak szappannal mostam volna meg, és nagyon sok nem kiöblítendő balzsamot kellet fújnom a hajamra, hogy legalább kifésülhető legyen. Soha többet, alig vártam, hogy elfogyjon, kidobni nem akartam, mert azért elég drága volt, de nálam a 400 Ft-os Balea sampon és balzsam jobban teljesített!

dr. Organic Aloe Vera Sampon

dr. Organic Aloe Vera Sampon
2016. július 5.

Hát most kövezzenek meg, de szerintem ez a termék egyszerűen nem éri meg az árát!!! A balzsamjával együtt vettem , a kettőért együtt több mint 5 ezer!!! Ft-ot fizettem és én ilyen árban azért már többet várok, mint amit ez a termék nyújtott! Nem hidratál, nehezen habzik, sok kell belőle..... Nem éreztem, azt se hogy kellő mértékben tisztítja a fejbőröm!! Borzadály volt! Ennyi pénzért ilyen silány minőséget... Szégyen.. A dr. organics termékei szerintem alapjáraton túl vannak árazva, nem érnek annyit, amennyi elkérnek érte! Csak azért két csillag, mert az összetevői legalább nem burtálisak!