AligatorBaby

Regisztráció dátuma: 2016. január 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. január 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Intensivpflege Sampon

Balea Intensivpflege Sampon
2016. július 5.

Akkor használtam ezt a sampont és ennek balzsamját, mikor eléggé le voltam égve, és nem nagyon volt pénzem drágább samponra meg balzsamra. Szerintem az árát nagyon megéri, jobban bevált mint, egy-két drágább és márkásabb termék. Ha nem akarok sokat hajápolóra költeni, de mégis azért egy olyan terméket akarok ami megfelelően hidratálja a hajam, akkor mindig a Balea hajápolókhoz nyúlok. Csodát nem lehet várni , de megfelelően hidratáltnak éreztem a hajam tőle, magyarán tette a dolgát, amit legalább elvárok egy hajápolótól. Illata is bejön, nem az az agyonparfümözött. Egyszóval ajánlom!

Biola Bio Stellária Tonik

Biola Bio Stellária Tonik
2016. július 5.

Mivel az alkoholos tonikok nekem sose váltak be, mindig hámlasztottak nagyon, vagy kiirritálták az érzékeny bőrömet, ezért régóta kutattam alkoholmentes tonik után. A tonik sajna nekem kihagyhatatlan, mert zsíros bőröm van, és ha nem használok tonikot hamarabb átfénylik a bőröm. Úgy találtam rá erre a márkára, hogy szoktam rendelni a Dr. Lenkeitől vitaminokat, és a honlapján láttam, hogy ajánlja a Biola termékcsalád termékeit azoknak, akik szeretnének természetes összetevőjű kozmetikumokat használni. Amint megláttam, hogy van tonik is ebben a márkában, meg is rendeltem. Már másfél hónapja használom, és meg vagyok vele elégedve, nem irritál, nem csíp, teszi a dolgát, és az összetevői miatt különösen kedvelem! Az ára nem olcsó, de sokáig elég és emiatt megéri. Megfelelően felfrissít és teszi azt, amit egy toniktól elvár az ember. Ajánlom, és én biztos, hogy újra fogom venni.

Avon Mark Mega Effects Szempillaspirál Keratinnal

Avon Mark Mega Effects Szempillaspirál Keratinnal
2016. július 5.

Jaj ez a szempillaspirál :D Csak azért vettem meg, mert teljesen egyedi az applikátora, hát bár ne tettem volna!! Valakinek ez lehet bevált, számomra teljesen használhatatlan, soha nem tudtam elérni olyan szép végeredményt mint a sima spirálosokkal, meg sokszor össze is kentem magam vele Ez csak ilyen egyszervevős volt.......

Vichy Dermablend 3D Korrekciós Alapozó

Vichy Dermablend 3D Korrekciós Alapozó
2016. július 5.

A sima dermablend alapozóm elfogyott, ezért mivel úgyis zsíros bőröm van, néha egy két pattanással is, ezért úgy döntöttem, hogy ebből az újfajtából veszek a régi helyett. Én ezeket a dermablendes alapozókat korrektorként használom alapozó fölé, mert önmagában túl maszkosnak és erőteljes fedésűnek tartom, így nyár közepén meg aztán végképp nincs szükségem arra hogy betonalapozó alatt fulladozzon a bőröm, tehát tényleg csak kis mennyiségben korrektorként vannak ezek nálam használva. Ennek az állaga sűrűbb, mint a másiknak, és hát nem tudom, ugyanazt a színt vettem 15 Opal, de ebben a fajtában nekem valahogy ez 15-ös szín sárgásabbnak tűnik mint a sima dermablendnél:S Összességében hasra esve nem vagyok tőle, nekem a sima dermablend jobban bevált... A bőröm ez alatt is ugyanúgy átfényesedik, és a sima dermablend valahogy tartósabb is, ez (lehet sűrűbb állagából adódóan) hajlamosabb a "betúrósodásra"... Pattanásokat nem okozott, de szerintem sokan a nagy ígéretű reklámnak dőlnek be és emiatt vették meg ezt az újfajtát (én is), viszont tényleg semmivel sem tud többet mint az elődje... 4 csillagot azért adok, mert még ígyis ha bőrhibám van, akkor nekem csak a dermblend tudja megfelelően eltüntetni őket, és mikor megismertem a dermablendet az nálam határozottan úgymond életminőségjavító volt (sajnos néha kijön az államon ekcéma, és csak ez fedi el ) mert ez tényleg szinte mindent elfed, azt is aminél más korrektor csődöt mond.. Ha ez elfogy, viszont inkább a régit fogom szerintem újravenni!

Himalaya Herbals Nim Arclemosó Normál és Zsíros Bőrre (régi)

Himalaya Herbals Nim Arclemosó Normál és Zsíros Bőrre (régi)
2016. július 5.

Én meg vagyok elégedve ezzel az arclemosóval, a sminket teljesen eltávolítja, frissítő és a bőröm zsírósságát is enyhítette valamennyire. Ár-érték arányban is megfelelőnek tartom, mert nem kell belőle sok, jól habzik, illata kellemes, nem az az agyonparfümözött, nekem 3 hónapig majdnem kihúzza egy tubus(napi 2 használat mellett) , néha elcsábulok és veszek másmilyen arclemosót is, de ez az egyik kedvencem. Azért 4 csillag csak, mert azért az aknét nem tünteti el teljesen , enyhíti a tüneteit, de önmagában pattanásos bőrre nem csodaszer, persze egy arclemosótól ne is várja senki, hogy teljesen eltünteti a bőrhibákat.

Dermacol Acnecover Alapozó és Korrektor

Dermacol Acnecover Alapozó és Korrektor
2016. július 5.

Nos, ahhoz képest, hogy aknéra való alapozó a fedése igen gyengécske, olyan BB krém szintű, a hozzávaló korrektor pedig valóban teafa illatú (az alapozó is) de fedni nem nagyon fed semmit szinte. Egy aknés bőr lesminkelésével se az alapozó se a hozzávaló korrektora nem bírkózik meg sehogy se, a fedése se nagyon építhető.... Ezért ha már megvettem úgy használom el, hogy össze szoktam keverni dermablend korrekciós alapozóval, így elég jónak mondható a végeredmény... Azért adok neki 3 csillagot, mert a teafa valóban érződik benne, és felkenve frissítő hatású, illetve nem okozott pattanásokat, ennek ellenére újravenni biztos, hogy nem fogom...

Bourjois Bio Détox Organic Alapozó

Bourjois Bio Détox Organic Alapozó
2016. március 31.

Nemrég sikerült relatíve alacsony áron hozzájutnom egy aukciós oldalon, sok alapozóm ül a polcon, de a Bourjois termékeit mindig is nagyon szerettem, ezért úgy éreztem ki kell ezt is probálnom. Eddig még csak 4 napja használom, de meg vagyok vele elégedve. Az illata engem sárgadinnyére emlékeztet, nem tudom, de valahogy ahogy beleszagoltam a nyár hangulata kapott el :D A pirosságot tökéletesen elfedi, utána már csak tényleg gázosabb részeken kell korrektorozni. Nem olvad le a fejemről napközben, kicsit átfényesedik, de ez szinte minden alapozónál nálam így van. A legvilágosabb 51-es light vanille árnyalat van meg, az 52-es ahogy néztem már tényleg inkább sárgásabb, de az 51-es pont megy a bőröm színéhez. Az összetevői miatt meg valóságos álom. Nem nehéz viselet, alig érzem, hogy rajtam van. Nem okozott pattanásokat eddig, tehát megadom neki az 5-öst :) Biztos, hogy újra fogom venni :)

MAC 190 Alapozó Ecset

MAC 190 Alapozó Ecset
2016. március 18.

Ez az alapozó ecset egy csoda. A felkent folyékony alapozóm és CC krémem megfelelően, be és eldolgozza az arcomon, nem csíkoz, nem foltos, és sokkal mattabb a hatás is ha ezzel kenem az alapozót. Nem hullik, tartós,,, Egyszóval maga az álom :D Aki minden nap sminkel annak ez egy alapdarab, és tényleg ha ezzel dolgozom a tartósság is baromi sokat növekszik, ahogy észrevettem, minden alapozót és CC vagy BB krémet fel tud turbózni.. Érdemes beruházni rá és megvenni az eredetit. Lehet kapni már kínai replikákat is (olyanom is van), de azok messze nem teljesítenek úgy, mint az eredeti.

Rivecowe CC Krém

Rivecowe CC Krém
2016. március 17.

Legkedvesebb CC krémem :))) Külföldi aukciós oldalon szoktam hozzájutni. Arckrém és alapozó egyben, szuper fedéssel és bőrápoló, nekem abszolút bevált zsíros, aknés bőrömre. :) Száraz bőrűeknek javaslom, hogy hidratáljanak előtte, de zsíros bőrnél én nem szoktam, csak egy kis primert rakok előtte, mert ez a krém megfelelően hidratál és tényleg alapozó plusz arckrém elegyét alkotja. Illata gyógynövényes, és valóban van is benne pár gyógynövény, ahogy az összetevőjén is látjuk. Kinyomásnál fehér színe van és ahogy kenjük az arcra, úgy változik a színe és idomul az arcbőr színéhez, és pont ez is amit nagyon kedvelek benne, hogy maximálisan hozzáidomul az arcbőr színéhez és semmenyire sem üt el. Egy fontos dolog van amit megosztanék vele kapcsolatban, hogy mindenképpen inkább alapozó ecsettel vigyétek fel, és dolgozzátok be a bőrbe, mert úgy mérföldkövekkel jobban mutat, nem tudom miért, lehet azért, mert kicsit több eldolgozás kell neki, hiszen mint ugye mondtam először fehér és felkenés közben színeződik el.Ujjakkal felkenve a finish kicsit ragacsos lesz, de ecsetes eldolgozásnál ez egyátalán nem tapasztalható, mellé azaz utána használom a rivecowe cc ehhez való sebum control púderjét, és azzal együtt egész nap matt marad bőröm. Volt, hogy este 10-11-kor értem haza és a tükörbe mikor belenéztem, még mindig olyan volt, mintha frissen alapoztam volna le az arcom, nem mászott el, nem fényesedett ki. A cc krém plusz púder együtt van olyan 8-9 ezer, forintban számolva, de ennek ellenére is meg szoktam rendelni, mert nagyon meggyőzött. Az egyedüli hátránya, hogy nálunk sajnos nem kapható, így külföldi aukciós oldalról tudok csak hozzájutni, ahonnan bizony hosszadalmasabb a szállítási idő. Jah és aki ki akarja próbálni, olyan 1000 Ft körül lehet 5 ml mintát rendelni, cuki kis pici tubusban :)

Bobbi Brown Szemhéjpúder

Bobbi Brown Szemhéjpúder
2016. március 17.

Csakis szuperlatívuszokban lehet róla beszélni. Hivatalosan szeméhjpúder ugyan, de a matt árnyalatai univerzálisak :D Sok sminkes használja őket kontúrként vagy szemöldök kiemelésére. Nekem a nude on nude paletta van meg amiben 5 szín van, és a Wheat színt kontúrra használom, és szavamra mondom ez a legtökéletesebb színű kontúr a világos nem sárgásbeütésű bőrre szerintem :) Tartós, könnyű felvinni, kevés is elég mivel magasan pigmentált. A legjobb szemhéjpúder, pedig használtam már más professzinális cuccot is az Ó utcai sminkboltból vslókat is, de ez viszi a pálmát. Az ára lehetne barátibb, de ez van, ami jó, azt meg kell fizetni, ez mindennel így van...